Promovat
Vand apartament cu 2 camere, Mangalia
5

Vand apartament cu 2 camere, Mangalia

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere situat pe bulevardul Callatis, la distanta de aproximativ 1 km de plaja. Apartamentul are următoarele dotări: -aer condiționat -situat in zona 0 de confort -loc de parcare - 1 3 din balconul pentru depozitare aflat pe casa scării - izolat termic , grosime 5 ...

1746 EUR/m2 | 63 m2

Central, Mangalia, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand appartament 3camere,conf 2 etaj3 4 Mangalia ,zona Saturn

Ap.3camere nedecomandat,conf2 etaj3 4 necesita renovare.

1040 EUR/m2 | 50 m2

Saturn, Mangalia, Constanta

vila Mangalia , 800 m de plaja
9
3

vila Mangalia , 800 m de plaja

Mangalia . De vânzare vila parter + etaj 1 , 300 mp locuibili , 8 camere , 8 bai , garaj 20 mp , beci 20 mp , teren 460 mp în total , bucătărie de vara 24 mp , terasa 50 mp , + anexe și masarda parțial amenajata de 100 mp . Deschiderea la șosea asfaltata este 23 m. Aceasta vila beneficiază de ...

967 EUR/m2 | 300 m2

Mangalia, Constanta

Imobil central in Mangalia
10
2

Imobil central in Mangalia

constructie din beton si bca cu acoperis terasa, geamuri si usi pvc, izolata exterior. Se poate vinde cu spalatorie auto automata sau fara, teren 182mp, amprenta la sol 135mp, scd 270mp parter-135 mp, spalatorie auto automata cu 3 compartimente, birou, grup sanitar etaj-135 mp-2 garsoniere si 1 apartament ...

833 EUR/m2 | 270 m2

Central, Mangalia, Constanta

Oportunitate excelentă de investiție Casă + teren generos în Mangalia
10
21

Se oferă spre vânzare casă bătrânească, construită în anul 1960, situată pe un teren în proprietate de 800 mp, ideal pentru dezvoltare imobiliară sau locuință personală. Locatie premium: Imobilul se află pe Str. Țepeș Vodă nr. 29, Mangalia, într-o zonă liniștită și apreciată, foarte aproape de centru. ...

896 EUR/m2 | 134 m2

Central, Mangalia, Constanta

Teren la mare, intravilan de 840mp
10
7

Teren la mare, intravilan de 840mp

Se vinde teren intravilan de 840mp. Momentan , pe acest teren se afla o casa bătrânească construită in anul 1960 , cu posibilitatea de a se construi o alta casa sau vila , situat in apropierea centrului Mangaliei si al plajei. Imobilul este situat in Str Țepeș Vodă nr. 29 Mangalia , in zona liniștita ...

840 m2

Central, Mangalia, Constanta

Apartament de vanzare
5
9

Apartament de vanzare

Vand apartament, 2 camere, confort 2,42mp cu tot cu balcon, intretinut, incadrat, izolat, gaze la usa, str.Rozelor, langa Lidl, la 5 minute de plaja Diana, scoala, gradinita, gara in apropiere.Ideal de locuit sau inchiriat.

1514 EUR/m2 | 37 m2

Mangalia, Constanta

Teren Mangalia 525 mp
9
20

Teren Mangalia 525 mp

Vand teren intravilan in suprafata de 525 mp.Zona dispune de Utilitati ( apa, curent, gaze, canalizare ) Perfect pretabil pentru casa sau vila de vacanta.

525 m2

Mangalia, Constanta

Aparrtament 2 camere Mangalia
5
2

Aparrtament 2 camere Mangalia

Ofer la vanzare apartament 2 camere decomandat Mangalia - Negru Voda - Liceul tehnologic - bloc 1976 ,etaj 2 ,supraf. utila 54 mp, izolat exterior, renovat complet de la placa in 2020,centrala termica pe teava de cupru, instalatii sanitare si electrice noi, absolut toate imbunatatirile, mobilat la ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Sud-Vest, Mangalia, Constanta

Vand ap. 4 camere Mangalia str.Rozelor
8
1

Vand ap. 4 camere Mangalia str.Rozelor

Vănd apartament 4 camere, bucătărie spațioasă, 2 bai moderne cu panouri de sticla, debara, hol mare la intrare, suprafață utilă 110 mp, renovat in anul 2023, instalație electrică și sanitara noua, regipsat, gresie, falanta, parchet, termopane, ușă metalică intrare,centrala termica pe gaze proprie, modern, ...

1636 EUR/m2 | 110 m2

Mangalia, Constanta

Apartament 2 camere decomandat
7
4

Apartament 2 camere decomandat

- zona sens, Mangalia - tip: decomandat - etaj 2 din 3 - centrala proprie pe gaz - 54 mp - boxa 8 mp - an constructie: 1985 (bloc cu sobe, dar demontate toate din apartament) - loc de parcare gratuit in fata blocului sau platit la primarie in parcarea din cartier - balcon de serviciu comun pe etaj (folosit ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Mangalia, Constanta

Apartament de vanzare
6
7

Apartament de vanzare

Vând apartament confort 2! Etaj1 4 bloc izolat căldură prin centrala proprie pe curent, aercondizionat, termopane actele sunt in regulă! 55000 euro negociabil lânga gară, lidl plaja diana 5 mn de mare! Contacte in poze! Performanță energetică B!

1447 EUR/m2 | 38 m2

Mangalia, Constanta

teren Mangalia
2
12

teren Mangalia

Vand teren (chenar rosu 11 E) in Mangalia intravilan Str Alexandru Ilas ,zona Biserica Coreana , 1200 mp plus 166 mp gratis , cadastru,intabulare,sau schimb cu auto plus diferenta., suprafata totala: 1200, Front stradal: 40, Accept schimburi

1,200 m2

Mangalia, Constanta

De vânzare 1

De vânzare

Apartament cu 2 camere comandate în Mangalia, strada Aleea Farului, etaj 4 4, necesita renovare.

1190 EUR/m2 | 42 m2

Mangalia, Constanta

Apartamenta 4 camere
10
14

Apartamenta 4 camere

Apartamentul se afla in mangalia pe bulev.calattis. ,etaj3 4, numar camere: 3 ,modificat din 4 ,numar bai: 2, suprafata utila: 100, anul constructiei: 1996.Living spațios format din doua camere modificate.

1250 EUR/m2 | 100 m2

Mangalia, Constanta

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia
7
4

Vand apartament 2 camere cf 2 pe Ion Creangă, Mangalia

Vând apartament 2 camere, confort 2, et 3, pe Ion Creangă ,vedere față.Pret 49000 euro neg.Aparamentul se vinde cu tot ce e în el.Dotari centrala electrica ,aer condiționat, izolat termic,loc parcare. Apartamentul necesita renovare

1140 EUR/m2 | 43 m2

Mangalia, Constanta

Hala Industriala de vanzare
1
3

Hala Industriala de vanzare

Clădire industrială pentru fabricarea de uși și ferestre din PVC și aluminiu, în stare de utilizare. Dispune de spațiu generos și facilități adecvate pentru producție. Locația este favorabilă, în apropierea rețelelor de transport și utilități. Oferta este potrivită pentru dezvoltarea unei afaceri în ...

Mangalia, Constanta

 Casa zona Adiman
10
1

Casa zona Adiman

Casa este renovata in octombrie 2025 (acoperis Bilka tabla de 5,5 grosime ) si este formata din 9 camere si 5 bai personalizate la care se adauga 2 saloane si 3 bucatarii . Pentru constructia casei tinem sa amintim faptul ca au fost folosite numai materiale de ultima generatie (constructie beton ...

1140 EUR/m2 | 350 m2

Mangalia, Constanta

Vand  teren intravilan in Dobrogea 1, strada Horia Vintila, nr. 37
4
4

Vand teren intravilan in Dobrogea 1, strada Horia Vintila, nr. 37

Terenul se afla la cca. 100 m de Farul din Mangalia. Utilitatile si drumurile de acces sunt practicabile si accesibile pana in dreptul Farului.

3,000 m2

Mangalia, Constanta

Garsoniera de vanzare
4
11

Garsoniera de vanzare

Garsonieră de vânzare în complexul Alfa-Beta Residence ( imobil Beta) stațiunea Saturn Garsoniera achiziționată la roșu, finisaje moderne , instalație sanitară și electrică executate în regim propriu.Este situata la etajul 4 orientare nord- est.Imobilul este prevăzut cu ascensor. Se vinde complet mobilata ...

1680 EUR/m2 | 25 m2

Mangalia, Constanta

Teren in Mangalia 507mp
2
6

Teren in Mangalia 507mp

Vand teren 507m in Mangalia cu utilitati. E situat langa far in cartierul Dobrogea, pe colt, cu acces direct la un drum cu 4 benzi si unul cu 2 benzi. Relatii la telefon.

507 m2

Mangalia, Constanta

Teren Intravilan Mangalia 4

Teren Intravilan Mangalia

Vind 500 metri patrati de teren intravilan in orasul Mangalia judetul Constanta. Terenul este situat in orasul Mangalia la 10 - 15 minute de mers pe jos pina la mare Locul are aproximativ 20 mp deschidere la strada si este construibil. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati.

Mangalia, Constanta

De vânzare teren intravilan 2500m
4
3

De vânzare teren intravilan 2500m

De vânzare teren intravilan, intabulat cu toate actele necesare vânzării,cu suprafața de 2500m cu deschidere la stradă de 25m cu utilitățile în apropiere cu P. O. T. =50%SI 70%pentru extinderi cu regim de construire P+2E terenul se află pe strada Alexandru Ilaș Mangalia la doar 2,5 km de plajă, preț ...

2,500 m2

Mangalia, Constanta

Teren intravilan de vanzare
1

Teren intravilan de vanzare

Teren intravilan construibil

Mangalia, Constanta

Vand imobil P+3E+4 retras
10
10

Vand imobil P+3E+4 retras

Imobil aflat in statiunea Saturn,Mangalia, 200 m de mare, vedere la mare (excluse alte constructii), Parter si 3 etaje (3 ap de etaj), al 4-lea retras (in constructie 2 penthouse) si teren aferent constructiei12 locuri de parcare. Ideal pentru minipensiune sau apartamente de vacanta.

1123 EUR/m2 | 668 m2

Mangalia, Constanta

Vind garsonieră Mangalia 28Mp situată într-o vilă de apartamente și garsoniere Et2 str. Țepeș Vodă
10
16

Persoană fizică vind garsonieră 28Mp în Mangalia pe str Țepeș Vodă,situat într-o vilă Et. 2, izolat exterior de 10, geamuri termopan, uși termopan hol, baie cu oglindă, ușă la bucătărie culisant termopan cu oglindă, centrală propie pe gaz, garsoniera este situată pe sud. Preț 37000Euro

1321 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

Garsoniera Saturn Mangalia
9
12

Garsoniera Saturn Mangalia

O garsoniera cu finisaje la alb intr-un bloc de sase etaje si al saptelea retras cu an de constructie 2024 , care se afla la etajul patru si are o vedere de vis (marea pe lateral dreapta si in fata iar pe lateral stanga lacurile de la Venus ) are prin contract si un loc de parcare ( platibil separat ...

1964 EUR/m2 | 28 m2

Mangalia, Constanta

VILĂ DE VÂNZARE   Mangalia, cartier Dobrogea 1 (zona Far)
10
2

VILĂ DE VÂNZARE Mangalia, cartier Dobrogea 1 (zona Far)

Dacă îți dorești o casă solidă, spațioasă și bine amplasată, această proprietate este pentru tine! 133 mp construiți | Parter + Mansardă | Teren 300 mp (front stradal 10 ml) Tip duplex, amplasată într-un cartier rezidențial liniștit. Compartimentare ideală: 3 dormitoare Living luminos Bucătărie ...

1391 EUR/m2 | 133 m2

Mangalia, Constanta

Apartament 2 camere Mangalia
10
47

Apartament 2 camere Mangalia

Apartament 2 camere, semidecomandat, situat pe bulevardul 1 Decembrie 1918, 48 mp suprafata utila, etaj 3 din 4, vedere spre mare, posibilitate racordare gaze pe scara. Piata si statie langa bloc, Penny, Carrefour și portul turistic la 5 minute de mers pe jos.

1146 EUR/m2 | 48 m2

Mangalia, Constanta

Vand  Casa P+1, Mangalia, str Emil Cioran ,teren  500 mp ,145 mp supratata utila
8
9

Vand Casa P+1, Mangalia, str Emil Cioran ,teren 500 mp ,145 mp supratata utila

Casa P+1 - aproape de finalizare ,situata intr-o zona linistita din Mangalia,pe str.Emil Cioran-ideala pentru locuinta permanenta sau casa de vacanta, solid construita si cu acces rapid catre facilitati urbane ( magazine,scoala,plaja etc). Detalii constructie : -An constructie : 2020 -Regim de inaltime ...

896 EUR/m2 | 145 m2

Mangalia, Constanta

Imobil P+1 75mp pe malul Marii Negre, str. Rozelor, Saturn Mangalia
6
31

Imobil P+1 situat pe strada Ernest Juvara nr. 10 la aproximativ 100 m de malul marii in fosta curte a Spitalului Municipal Mangalia, Parcul Diana, Plaja Diana. Dispune de toate utilitatile dupa cum urmeaza: -apa & canalizare contract cu RAJA -electricitate contract -gaze contract -cablu & internet ...

1468 EUR/m2 | 62 m2

Mangalia, Constanta

Vând Schimb Teren Intravilan strada Radu Mihnea,Mangalia
2

Vând Schimb Teren Intravilan strada Radu Mihnea,Mangalia

Vând Schimb teren intravilan 5000mp deschidere la două străzi.Terenul se poate parcela la cerere.

Mangalia, Constanta

garsoniera Mangalia Saturn
10
35

garsoniera Mangalia Saturn

Garsonierele sunt situate in statiunea Saturn. Pret 38.843+ tva 21% Regim inaltime P+4E, cu un total de 217 apartamente. Ultima plata se poate face pana la 30.09.2026 Disponibile la etaj 3.

1022 EUR/m2 | 38 m2

Mangalia, Constanta

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere în Mangalia. Apartamentul este compus din 2 dormitoare, 1 bucătărie, 1 baie, 1 dressing si un living spațios de 20 m .Se vinde mobilat si utilat. Suprafața utila 70 m . Dotări: aer condiționat, renovare acoperiș in 2024 si izolație exterioara de 10 cm.Distanta pana pe plaja ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Mangalia, Constanta

Casa nefinalizata
4
17

Casa nefinalizata

Proprietatea este alcatuita din: -Teren intravilan in suprafata totala de 560 mp, avand categoria de folosinta curti constructii, cu deschidere la doua strazi asfaltate. -Constructie finalizata in proportie de 70%, avand regim de inaltime P+1+M, cu o suprafata construita de 352 mp. Imobilul este conectat ...

344 EUR/m2 | 262 m2

Mangalia, Constanta

Teren de vanzare Mangalia
1
15

Teren de vanzare Mangalia

Este situat in municipiul Mangalia cartier Dobrogea 1 str. Horia Vintila, judetul Constanta. Suprafata totala de 902mp. Pentru mai multe detalii doresc sa ma contactati telefonic sau prin mesaje: telefonic sau prin anuntul facut. Pret negociabil!

902 m2

Mangalia, Constanta

vând garsonieră în stațiunea Saturn Mangalia 2

vând garsonieră în stațiunea Saturn Mangalia

Sofia rezident, etaj 4 din 5, bucătărie, baie,balcon + loc de parcare,vedere al mare, complet mobilata.

1472 EUR/m2 | 30 m2

Mangalia, Constanta

Apartament 3camere Mangalia
9

Apartament 3camere Mangalia

Vand apartament 3camere confort I Etajul4, strada Portului, lângă galeriile Raym ,15min de mers pe jos pana la plaja. Apartamentul se vinde completa mobilat , aer condiționat, gazele sunt la usa . Mai multe detalii la nr de telefon

22 EUR/m2 | 62 m2

Varianta, Mangalia, Constanta

Garsoniera Mangalia 2

Garsoniera Mangalia

Vand garsoniera in Mangalia. Mobilata si utilata. Suprafata 21 m. Situata la etajul 4 4. Fara probleme de infiltratii. Str. T.S. Saveanu

1429 EUR/m2 | 21 m2

Mangalia, Constanta

Spatiu 70 mp teren 156 mp
10

Spatiu 70 mp teren 156 mp

156 mp teren și 70 mp construcție Cadastru și intabulare teren și construcție Proprietar Certificat urbanism P+4 pe suprafața de 40% din teren

609 EUR/m2 | 156 m2

Mangalia, Constanta

Vând hală și teren intravilan lângă Castelul de Apa Mangalia
5
5

Vând hală cu amprenta la sol 120mp și birou la etaj 16mp la stadiul de autorizație de construire amplasată pe un teren de 1000mp lângă Castelul de Apa la 50m de DJ391 ieșirea din Mangalia spre Albești. Nr cadastral 112666. Utilitățile in apropierea terenului. Terenul deține proiect si avize . Terenul ...

515 EUR/m2 | 136 m2

Mangalia, Constanta

Vand apartament 3 camere Mangalia
10
2

Vand apartament 3 camere Mangalia

Apartament 3 camere baie bucătărie balcon, termopane, internet, toate plățile sunt la zi, debransat de la căldură teava de gaz este în față ușii. Ușa metalica la întrare. Necesita renovare. Apartamentul se afla la 500 m de plaja, gara la 200m și Lidl la 100 m. ETAJUL 1 DIN 4. Va rog sa ma contactați ...

1220 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

De vânzare apartament cu trei camere confort 1
10
3

De vânzare apartament cu trei camere confort 1

De vânzare apartament cu trei camere confort 1 etajul 4 4,zona foarte buna langa stațiunea Saturn aproape de plajă la cinci minute de mers la plajă,in zonă este Gara, Lidl, Kaufland,Profi și diverse magazine.Apartamentul este mobilat și are gresie, faianță instalații sanitare îngropat cu PPR, geamuri ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

Mangalia, Constanta

Vând apartament 3camere Mangalia. 2

Vând apartament 3camere Mangalia.

Apartament,3 camere conf.2 etaj 3 4 ,necesita renovări.Mangalia str.Rozelor

1400 EUR/m2 | 50 m2

Mangalia, Constanta

Vila vanzare
1

Vila vanzare

VILA (D+P+1) - -4 camere (3 dormitoare), + la etaj 1 spatiu 55 mp. pentru utilizare apartament scara exterioara. 3 grupuri sanitare, 2 balcoane ;, Suprafete: util: 450 mp, total teren: 500 mp ;Situata la strada principala. 2 balcoane mari, demisol- , podul este mansardabil ,poate fi compartimentat ...

667 EUR/m2 | 450 m2

Mangalia, Constanta

Casa Vanzare Mangalia colonisti
3

Casa Vanzare Mangalia colonisti

Proprietar. Vand casa 80 mp + cladiri aferente, 2 garaje si un corp de cladire cu 2 camere si beci,. 2 magazii+ teren aferent, total suprafata 650 mp. . Pret fix. Nu fac schimb. Nu deranjati daca nu va incadrati in cerinte. Suprafata deschidere 25m lateral, 28 m frontal, deschidere la 2 strazi, Matei ...

650 m2

Mangalia, Constanta

Promovat
Vand apartament cu 2 camere, Mangalia
5

Vand apartament cu 2 camere, Mangalia

1746 EUR/m2 | 63 m2

Central, Mangalia, Constanta

teren MANGALIA intravilan
5
9

teren MANGALIA intravilan

Vand teren intravilan Mangalia,1000m p,cu cadastru,intabulare si impozitele achitate la zi.Se poate parcela în 400 și 500 mp, situat pe strada Nicolae Mavrocordat (cel de 500 are și alee privata). Apa la 30 de ml,curentul si gazele la 50 m.Pret 50 mp.Rel la tel., suprafata totala: 1000, Front stradal: ...

1,000 m2

Mangalia, Constanta

Apartament Mangalia
10
2

Apartament Mangalia

Apartament 2 camere de vanzare, peste drum de gara langa Lidl, et 3 4, balcon, transformat in decomandat, usa dl intrare schimbata acum cateva zile, aer conditionat Beko nou(dar nu este montat). Calorifere noi din alumin. Partial mobilat, zugravit . Pret 53.500 euro neg. .

1338 EUR/m2 | 40 m2

Nord-Est, Mangalia, Constanta

Apartament 2 camere  Mangalia
5
7

Apartament 2 camere Mangalia

Apartament situat in municipiul Mangalia strada Ion Creangă, etaj 2, judeţul Constanţa, compus din două camere de locuit şi dependinţe, cu o suprafaţă utilă de 37,58 mp din acte şi balcon cu suprafaţă de 2,70 mp. Apartamentul se afla la cca. 500 metri de mare , 100 metri de gara lidll si 50 metri ...

68 EUR/m2 | 1,000 m2

Mangalia, Constanta

Vând apartament 2in1 ptr 2 familii Mangalia
9
1

Vând apartament 2in1 ptr 2 familii Mangalia

Vând apartament 2in1 de 70mp. Cu intrare prin exterior de la balcon un apartament mai mic de 45 mp și intrare prin scara blocului o garsoniera de 25 mp . Apartamentul și garsoniera au Bucătărie ,baie separată Gaze centrala branșat , renovat totul nou !!! in spate la banca BCR. Str muncitorului ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Mangalia, Constanta

Salvează căutarea