Apartament doua camere
Apartament 2 camere,parter,40 mp,semidecomandat + loc de parcare propietate Certificat energetic clasa A
2425 EUR/m2 | 40 m2
Navodari, Constanta
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
2425 EUR/m2 | 40 m2
Navodari, Constanta
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand apart 2camere in Mamaia Nord,Navodari la 10 min de plaja,complet mobilat totul nou,parter cu gradina in fata,bloc nou cu 4 etaje,piscina in gratuit in cadrul complexului
1889 EUR/m2 | 45 m2
Navodari, Constanta
ieri 23:06
Proprietar vand apartament format dintr-o cameră, bucătărie ,baie, hol si un balcon, având o suprafaţă totală de 40,43 mp .Apartamentul este pozitionat la etajul 4 din 6 in Mamaia Nord, cu vedere catre lacul Siutghiol.Blocul este finalizat in anul 2023 si are lift. Constructia este din caramida BCA, ...
1732 EUR/m2 | 41 m2
Navodari, Constanta
ieri 22:47
Năvodari teren extravilan viitor intravilan 8400 mp zona industrială deschidere la drum de piatră aproape de șosea (asfalt). Teren de investiție: depozit, panouri fotovoltaice, parcare auto, containere, siloz cereale, eoliene etc. Preț: 75000 Euro Negociabil .
8,400 m2
Sud-Vest, Navodari, Constanta
ieri 20:39
Năvodari teren extravilan viitor intravilan 9300 mp zona industrială deschidere la drum de piatră și calea ferată, aproape de șosea (asfalt). Teren de investiție: depozit, panouri fotovoltaice, parcare auto, containere, siloz cereale, eoliene etc. Preț: 85000 Euro Negociabil
9,300 m2
Sud-Vest, Navodari, Constanta
ieri 20:38
Vând lot teren 350 mp, extravilan, pe strada Câmpului, Năvodari. Are 2 deschideri Preț: 27.000 negociabil Vând lot teren 2500 mp, extravilan, la lac, Limba Oii. Pret: 20 mp Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactați telefonic:
Navodari, Constanta
ieri 19:36
Vand teren 500mp în Navodari zona Legmans.Terenul este împrejmuit,are put de apa,alee piatra ,porti fier forjat noi,container de locuit(6 2.40)+căsuța lemn pentru diverse.
Navodari, Constanta
ieri 19:00
Direct Proprietar .Vând casa Navodari ,2 camere,baie,bucatarie,utilități,centrala pe gaz,mobilata complet,aragaz,frigider,masina de spalat,televizor etc,separat o magazie de scule,,suprafață 48 mp,teren 74 mp,ieșire la doua strazi,5 minute de Kaufland, zona linistita,ideal pentru casa de vacanta sau ...
1250 EUR/m2 | 48 m2
Navodari, Constanta
ieri 18:35
Persoana fizica vind teren intravilan 1000m in zona Mamaia sat Navodari. Pret 200 de mii negociabil.
1,000 m2
Navodari, Constanta
ieri 18:09
Persoana fizica, vand 2 terenuri intravilane vizavi de restaurant Delfinul, gaze la poarta, unul de 509 mp,situat pe str E4 nr 16,vecinatati :pensiunea Eriana si restaurant Delfinul,al doilea are 603 mp,situat pe str E5,nr FN,vecinatati Hotel Havana, ideale constructie pensiune,casa de vacanta,zona aflata ...
509 m2
Navodari, Constanta
ieri 17:12
Vând teren intravilan Navodari 500 m2 .Pe strada Mesteacănului colt cu Câmpului.
500 m2
Vile Cartier Rezidential , Navodari, Constanta
ieri 16:09
Vând apartament cu două camere, decomandat în bloc nou, lângă Pepco, Kaufland, Navodari, mobilat, utilat nou, etaj 5 7 cu lift, încălzire în pardoseală,2 terase, 67 mp. Preț 105000 euro negociabil.
2100 EUR/m2 | 50 m2
Navodari, Constanta
ieri 15:17
vilă de vânzare în Năvodari strada Câmpului nr37s terenul este intravilan în cartierul rezidențial Matthaten proprietate 315mp
1563 EUR/m2 | 160 m2
Navodari, Constanta
ieri 14:54
Ofer spre vanzare apartament decomandat în Mamaia, zona hotel Opera și a cluburilor Loft, Nuba ... Facilități: - vedere la mare - 1 minut până pe plajă ( card acces plaja privată) - 2 minute până la Loft - cafenea la parter - curățatorie la parter - restaurante și terase - market , farmacie, etc Zonă ...
2300 EUR/m2 | 40 m2
Navodari, Constanta
ieri 13:31
vand teren intravilan in Navodari la pretul zonei 70 euro m .Terenul are 1000 m 30,97 m la sosea cu 32,39 m tel .Drum de acces de 4 m Se poate vinde la cerere si o bucata sau jumatate .Accept și schimburi cu apartament in Constanta sau teren sau apartament in Brașov Locație Maps :
Navodari, Constanta
ieri 13:01
De vânzare spațiu 220 m proprietate pe colț cu ieșire la două străzi,cu toate utilitățile gaz,apa,curent prețul se negociază
450 EUR/m2 | 220 m2
Navodari, Constanta
ieri 11:36
Apartament central langa policlinica in apropiere de primarie .este utilat si mobilat.plus boxa .55,000 negociabil
1447 EUR/m2 | 38 m2
Central, Navodari, Constanta
ieri 11:21
vand apartament la hanul piratilor in mamaia nord blocul cu mega image. apartamentul este mobilat si utilat complet. parcari disponibile
1601 EUR/m2 | 66 m2
Navodari, Constanta
ieri 10:53
vand apartament mamaia nord pe strada lotus nr 1. mobilat si utilat complet.
1782 EUR/m2 | 76 m2
Navodari, Constanta
ieri 10:52
O oportunitate excelentă de investiție sau locuință de vacanță! Se vinde apartament 2 camere, 50 mp, situat la parter din 3 etaje, într-o zonă foarte căutată din Mamaia Nord, aproape de plajă, restaurante și zone de promenadă. Localizare excelentă: lângă Uzina de Pizza, într-o zonă apreciată de turiști ...
1740 EUR/m2 | 50 m2
Navodari, Constanta
ieri 10:07
vând teren sosea spre Lumina, 1000 mp, lângă fabrica de zahar, utilități în apropiere. terenul se vinde fără negociere 100 euro mp.
Navodari, Constanta
ieri 08:42
DIRECT PROPRIETAR Apartament de vânzare Mamaia Nord, Complex Astoria Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat în Complexul Astoria, Mamaia Nord, la doar 100 de metri de plajă. Apartamentul se află la etajul 2, este orientat spre Sud și beneficiază de vedere la mare din balcon. Detalii ...
1998 EUR/m2 | 60 m2
Navodari, Constanta
ieri 08:25
Vand apartament 2 camere xl decomandat cu încălzire prin pardoseală și loc de parcare în complex (pret separat). Acces gratuit la toate facilitățile complexului: Saună, Fitness, jacuzzi, 4 piscine (interioare și exterioare), 2 locuri de joaca pentru copii. Apartamentul are 2 balcoane și este situat la ...
2116 EUR/m2 | 56 m2
Navodari, Constanta
ieri 08:21
PROPRIETAR, vând locuință spațioasă. Imobilul duplex și este format din P+1+Pod situat în Năvodari , str. Stejarului, în cartierul de vile (partea Navodariului dinspre Lumina). Cartier foarte liniștit și vecini extraordinari pe alee. Teren în suprafață de 136 mp plus 42 mp alee privată și construcție ...
1561 EUR/m2 | 115 m2
Navodari, Constanta
ieri 08:14
teren extravilan 500 mp deschidere 25 m cadastru . detalii la
500 m2
Periferie, Navodari, Constanta
ieri 07:33
Echipă execută tencuială interior exterior glet faianță gresie rigips izolație polistiren tencuială decorativă finisaje apartamente.
Navodari, Constanta
ieri 06:17
Proprietar vand teren 333m2 in Lumina. Deschidere 21 m. Strada Iuliu Maniu.Pret 25000euro.
Navodari, Constanta
ieri 06:11
Vând teren extravilan Năvodari,langa cartierul de vile,pe str Prelungirea Muzicii, aproape de intravilan și la 150 ml de B-dul Năvodari , dj 226 Navodari - Lumina. Terenul este pe colț, cu deschidere la prelungirea str Muzicii și drum pietruit. Suprafața terenului este 500 mp din care 460 mp lotul si ...
500 m2
Navodari, Constanta
ieri 00:03
Vand spatiu comercial ultra central, lamga H Opera si White Tower, suparafata 93mp +40mp terasa; bransat la 380v, apa, gaz; are si grup sanitar.
3710 EUR/m2 | 93 m2
Navodari, Constanta
20 mai
Teren intravilan 500 mp Năvodari , Str Mesteacănului cu vile și acces direct la șosea asfaltata Detalii: Suprafață: 500 mp Deschidere: 10 m la drum asfaltat Cadastru și intabulare finalizate Plan informare urbanism Toate utilitățile la poartă apă, curent, gaze, canalizare, internet ...
500 m2
Navodari, Constanta
20 mai
800 mp2 Posibilitate sa se vanda jumate Fundatie De 2 hale 150 mp2 cu 150 mp2 + BONUS 150 mp2 in spate (spre calea calea ferata) Deschidere la strada 40m liniari Fose septice Utilitati in zona Profilele necesare construirii halelor ( noi ) Zona: Vis-a-vis de JT AUTO SERVICE , Midia sat
Navodari, Constanta
20 mai
Vând apartament 2 camere, decomandat, situat ultracentral în Năvodari, în imediata apropiere de Piața Centrală și Poșta Veche, zonă foarte căutată și bine conectată. Detalii principale: Suprafață utilă: 49,96 mp (conform releveu) Etaj: parter Compartimentare: decomandat 2 camere + bucătărie + baie + ...
1540 EUR/m2 | 50 m2
Central, Navodari, Constanta
20 mai
T eren mamaia sat 350 mp , apa curenta gaze canalizare . Proiect p+1 autorizație de construcție. Deschidere 18 mp
Navodari, Constanta
20 mai
Apartament Parter tip studio, situat la Km 0 al orasului Navodari, in bloc constructie 2012, cu 3 etaje, singur pe palier la parter, mobilat, racordat la toate utilitatile, aer conditionat , centrala gaz etc, compus din doua dormitor cu baie si living open space + terasa de 12 mp , vedere pe spate, zona ...
1772 EUR/m2 | 33 m2
Navodari, Constanta
20 mai
3 camere semidecomandat central, etajul 1 , centrala gaz
1311 EUR/m2 | 45 m2
Navodari, Constanta
20 mai
Vindem Apartament 2 camere, zona Mamaia Nord, etaj parter inalt peste demisol,,suprafata utila- 70 mp, compartimentat astfel; living,dormitor,bucatarie baie si balcon ,imbunatatiri.geamuri PVC,usa metalica, gresie ,faianta, parchet laminat,centrala gaze, aer conditionat,rulouri,parcare la demisol,supraveghere ...
1500 EUR/m2 | 70 m2
Navodari, Constanta
20 mai
Vand sau Schimb casă in construcție. Teren in PROPRIETATE! Intravilan 400 mp in noul cartier MIDIA Sat Navodari. Strazi asfaltate si trotuare pavate. Utilitatile trase la proprietate. Nomenclator stradal obtinut. Zona rezidentiala in continua dezvoltare. Au fost efectuate perna de piatra, fundatia ...
400 m2
Navodari, Constanta
20 mai
Teren de vinzare, 466 mp, str. B3, aproape de plaja, tabara Navodari, Mamaia Nord.
Navodari, Constanta
19 mai
de vazare Apartament prima linie la mare vedere frontala 3 camere Et 7 din 12 ; 2 bai, 2 dormitoare, terasa imensa de 18 mp, mobilat si utilat complet, conectat utilitati, loc de parcare in subteran , inclus in pret comision 0%
5000 EUR/m2 | 90 m2
Navodari, Constanta
19 mai
Vand apartament cu 2 camere in Mamaia Navodari la 200m de plaja Apartamentul se afla intr-un complex rezidențial Meraki Resort and Spa cu diverse facilitati( 2 piscine, sala de fitnes etc Apartamentul are 62 mp Terasa 12 mp 100.000 de euro
1613 EUR/m2 | 62 m2
Navodari, Constanta
19 mai
Vand garsoniera in Navodari str Cabanei et 2,se vinde mobilata
1300 EUR/m2 | 20 m2
Navodari, Constanta
19 mai
De vânzare, în Năvodari, vilă P+1+M complet mobilată modern, spațioasă, cu design deosebit atât la exterior, cât și în interior (locația de pe harta nu funcționează). - La parter: bucătărie 30mp, living 70mp, camera tehnica, baie, cameră depozitare. - Etaj: două dormitoare, dressing, baie, balcon închis ...
1500 EUR/m2 | 300 m2
Navodari, Constanta
18 mai
De vanzare 4 loturi teren intravilan zona Navodari - Ecluza , pe partea dinspre mare , DIRECT de la proprietar , fiecare cu cadastru si intabulare executate , forma dreptunghiulara , fiecare lot are 496 m , laturi aproximativ 33m 13 m 32m 15 m . Certificatul de urbanism permite constructie de tip ...
500 m2
Navodari, Constanta
18 mai
DESCRIERE GENERALĂ Vă propunem spre vânzare un apartament de excepție, situat într-un imobil nou (2023), chiar la firul apei. Poziționat la Etajul 3, acest spațiu a fost conceput ca un sanctuar de relaxare, unde briza mării și confortul modern se întâlnesc. Este locația ideală unde poți ieși din scară ...
2750 EUR/m2 | 58 m2
Navodari, Constanta
18 mai
Vand apartament cu 2 camere mobilat si utilat fix langa plaja in Mamaia Nord, bloc Signature Promenada, vedere laterala la mare, etaj 2 sau 4 din 8, construit in anul 2022.
2500 EUR/m2 | 42 m2
Navodari, Constanta
18 mai
De vânzare 364 mp teren extravilan în fața fabricii Legmas Năvodari aproape de strada la prețul de 22.000 eur
364 m2
Navodari, Constanta
18 mai
Vând ap 2 camere in complex Alezzi, Mamaia Nord
2143 EUR/m2 | 49 m2
Navodari, Constanta
18 mai
Navodari - Apartament 3 camere , decomandat , confort 0, cu living, doua dormitoare, doua bai, terasa și balcon.Apartamentul este situat într-un bloc nou, cu toate utilitățile conectate, nelocuit până acum . Acte in regula . Apartamentul are inclus în preț și loc de parcare privat. Preț 120.000 euro ...
1200 EUR/m2 | 100 m2
Navodari, Constanta
18 mai
Vând teren extravilan in suprafață de 1618mp, situat in sola 2 parcela A25 10 pe partea cu lacul a drumului Năvodari -Sibioara deschidere la 2 străzi, acte proprietar, cadastru, intabulare.Locatie permanent însorită, priveliște superbă spre portul Luminița, insula La Ostrov, lac,mare.Ideal relaxare, ...
1,618 m2
Navodari, Constanta
18 mai
Vand teren 2500 mp, extravilan, Peninsula Navodari. Pret 25000 euro sau schimb cu auto. Relatii suplimentare doar la tel. 0_7_4_3_3_3_8_4_1_1
2,500 m2
Navodari, Constanta
17 mai
2425 EUR/m2 | 40 m2
Navodari, Constanta
17 mai