Promovat
Apartament 2 camere renovat bloc cu lift si loc de parcare
8
3

Apartament 2 camere renovat bloc cu lift si loc de parcare

Locatia este la doar 5 minute cu masina de Mamaia Nord si aproximativ 5 minute de mers pe jos pana in centrul orasului. Imobilul are o suprafata utila totala de 61.7 mp si este situat la etajul 5 din 8 intr-un bloc termoizolat. Blocul dispune de lift nou cu acces pe baza de cartela. Locuinta este ...

1410 EUR/m2 | 61 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare si loc de parcare-complex N10 Alezzi
20

Va propunem spre achizitie un apartament situat in complexul rezidential N10 by Alezzi, un ansamblu modern apreciat atat pentru locuire permanenta, cat si pentru investitii in inchiriere sezoniera. Imobilul face parte dintr-un complex nou, cu arhitectura contemporana si beneficiaza de acces la piscina ...

2739 EUR/m2 | 48 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Afacere la cheie in Tabara Navodari
16
4

Afacere la cheie in Tabara Navodari

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o afacere la cheie cu o suprafata utila de 210mp complet utilata . Terasa are bar , zona de gril , linie calda si rotisor profesional . Circuitele sunt conform normelor DSVSA iar zona este Nedemolabila .Proprietatea se poate vinde si fara utilaje si mobilier ...

238 EUR/m2 | 210 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Apartament 4 camere, 101.21 mp, pe plaja Coral Beach – Navodari
13

Va propunem spre achizitie un apartament spectaculos, situat chiar pe plaja privata Coral Beach din Navodari. Proprietatea are o suprafata de 101.21 mp, fiind compusa din 4 camere (3 dormitoare), 1 living generos,2 bai si 2 terase spatioase cu vedere spre mare. Apartamentul este situat la etajul 4, ...

2668 EUR/m2 | 101 m2

Nord, Navodari, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Spectaculos 3 Camere Mobilat Utilat Complet - Mamaia Nord
20

Va propunem un apartament care chiar iti da senzatia de spatiu si libertate din momentul in care intri. Situat in Mamaia Nord, pe strada T7, chiar vizavi de Lidl, intr-un imobil modern finalizat in 2023, acest apartament reuseste sa combine foarte bine confortul unei locuinte permanente cu vibe-ul unei ...

1822 EUR/m2 | 107 m2

nord, Navodari, Constanta

Casa 3 camere Navodari cu Mansarda
20
11

Casa 3 camere Navodari cu Mansarda

Casa de vanzare in Navodari ndash; 3 camere, parter + mansarda, curte proprie Va propunem spre vanzare o casa primitoare, situata intr-o zona linistita din Navodari, ideala pentru locuit permanent sau ca investitie. Imobilul are o suprafata utila de 80 mp, fiind compartimentat eficient pe parter si ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

sud, Navodari, Constanta

2 Locuinte Impresionante Duplex, Intrari Separate, Cu Finisaje si Mobilier Premium, Navodari
20

Casa Duplex Impresionanta ndash; Eleganta si Confort in Centru. Pretul afisat este pentru ambele imobile. Descoperiti o proprietate deosebita, un duplex impunator cu o suprafata utila de 215,4 mp, amplasat pe un teren generos de 524 mp, situat intr-o zona centrala. Aceasta locuinta exceptionala ofera ...

1224 EUR/m2 | 294 m2

central, Navodari, Constanta

Apartament 2 Camere, Decomandat, Navodari
13
5

Apartament 2 Camere, Decomandat, Navodari

Apartament 2 camere, decomandat, renovat recent, 60 mp, parter, balcon generos ndash; zona centrala Navodari Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona centrala si linistita din Navodari, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Caracteristici principale: ...

1488 EUR/m2 | 49 m2

central, Navodari, Constanta

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina
8
1

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere mobilat - utilat , la doar 50 m de plaja. Distanta plaja : 50 m Locatie : Navodari , Absolut Residence Suprafata utila : 48 mp +gradina proprie : 23 mp An constructie : 2018 Mobilat - utilat . Pret : 91.900 euro Pentru mai ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

central, Navodari, Constanta

Apartament 2 camere ~ WAVE 2 ~ Azimuth Beach ~
10

Apartament 2 camere ~ WAVE 2 ~ Azimuth Beach ~

Se vinde apartament in complex WAVE 2 situat in Mamaia , plaja Azimuth Beach cu vedere la mare. Suprafata totala utila este de 78 mp . Este situat la etajul 2 . Compartimentarea este dispusa astfel : *Living open space ( + balcon ) *Dormitor cu baie proprie ( + balcon ) * Baie Apartamentul se vinde ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

central, Navodari, Constanta

Promovat
Vila de vanzare in Mamaia Sat
15

Vila de vanzare in Mamaia Sat

Comision 0! Vă prezentăm spre vânzare o casă P+1E, construită în 2023, situată în Mamaia Sat, în imediata apropiere a zonei Hanul cu Pește, într-un complex rezidențial privat de case înșiruite, cu infrastructură complet dezvoltată, si doua locuri de parcare in fata casei. Proprietatea are o suprafață ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Nord, Navodari, Constanta

Promovat
20

2739 EUR/m2 | 48 m2

Navodari, Constanta

Cabana tip A de vanzare!
5

Cabana tip A de vanzare!

Se vinde cabana tip A ideala pentru gradina. Nu se asigura demontare si transport

350 EUR/m2 | 10 m2

Navodari, Constanta

Apartament 4 camere zona sud Navodari
9

Apartament 4 camere zona sud Navodari

Apartament 4 camere decomandat. Situat intr-o zona foarte linistita, pe Aleea Liliacului, chiar langa Alfa Beta, apartamentul ofera echilibrul perfect intre confortul urban si linistea de zi cu zi. Caracteristici principale: 4 camere decomandate Suprafata utila: 71 mp Etaj intermediar (3 din 4) Gazul ...

1007 EUR/m2 | 71 m2

Sud, Navodari, Constanta

Vanzare sau colaborare cu dezvoltator - teren Mamaia Nord Navodari
3
3

Vand sau colaboraz cu dezvoltator imobiliar interesat in vederea construirii unui ansamblu rezidential pe o suprafata de 1345m2 cu deschidere de 60ml, din Mamaia nord, in apropiere de Hotel Dedal. Zona este in plina dezvoltare, toate utilitatile sunt disponibile in apropiere.

1,345 m2

Navodari, Constanta

vand teren 1000 mp Navodari
4
2

vand teren 1000 mp Navodari

vând teren sosea spre Lumina, 1000 mp, lângă fabrica de zahar, utilități în apropiere. terenul se vinde fără negociere 100 euro mp.

Navodari, Constanta

Apartament 3 camere Frontal vedere Frontala Building Stefan Resort - loc de parcare subteran inclus
10

de vazare Apartament prima linie la mare vedere frontala 3 camere Et 7 din 12 ; 2 bai, 2 dormitoare, terasa imensa de 18 mp, mobilat si utilat complet, conectat utilitati, loc de parcare in subteran , inclus in pret comision 0%

5000 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
9
42

Vindem Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de case, compartimentata astfel: living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-90 mp, suprafata teren- 210mp. Posibilitate Mansarda. Casa ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Navodari, Constanta

Vindem casa in Navodari
10
38

Vindem casa in Navodari

Vindem casa in Navodari,zona de vile,suprafata teren-250 mp,SC- 100mp,compartimentata astfel:doua holuri,living,2 dormitoare,bucatarie,baie,terasa,imbunatatiri: geamuri PVC,rulouri,gresie ,faianta,parchet laminat,centrala pe gaze. Pret::125.000 euro (+ comisionul firmei 2%) Tel:

1389 EUR/m2 | 90 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari
7
29

Casa in Navodari

Casa in Navodari,zona de Vile, compartimentata astfel:Parter:living+bucatarie deschisa,2 dormitoare,baie, Mansarda:2dormitore,baie,la alb, imbunatatiri:gresie, faianta, parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze+ calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-100 mp, suprafata ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem  Apartament  2 camere, Mamaia Nord
10
49

Vindem Apartament 2 camere, Mamaia Nord

Vindem Apartament 2 camere, zona Mamaia Nord, etaj parter inalt peste demisol,,suprafata utila- 70 mp, compartimentat astfel; living,dormitor,bucatarie baie si balcon ,imbunatatiri.geamuri PVC,usa metalica, gresie ,faianta, parchet laminat,centrala gaze, aer conditionat,rulouri,parcare la demisol,supraveghere ...

1500 EUR/m2 | 70 m2

Navodari, Constanta

Casa in Navodari 46

Casa in Navodari

Casa in Navodari,compartimentata astfel:living +bucatarie deschisa,3 dormitoare,baie,terasa,suprafata construita- 90 mp, suprafata teren- 250 mp. Imbunatatiri: gresie,faianta,parchet laminat,centrala +calorifere montate. Posibilitate mansarda. Pret:90.000 euro ( +comisionul agentiei 2%) Tel:

1125 EUR/m2 | 80 m2

Navodari, Constanta

Vindem Casa in Navodari
1
23

Vindem Casa in Navodari

Vindem Casa in Navodari,compartimentata astfel:living+bucatarie deschisa, 3 dormtoare,baie,terasa,imbunatatiri: izolatie exterioara, usa intrare PVC,gresie,faianta,parchet laminat,geamuri PVC, gentrala gaze +calorifere montate,acoperita cu tabla tip lindab , suprafata construita-95mp, suprafata teren- ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Navodari, Constanta

vinzare casa 14

vinzare casa

vind casa p+m cu 4camere, 2bai, 116mutili si 255mteren

776 EUR/m2 | 116 m2

Navodari, Constanta

Salvează căutarea