Promovat
 3 CAMERE DECOMANDATE SPAȚIOS | ZONA MICRO XI | ETAJ 3 | POTENȚIAL EXCELENT
18

Piața Imobiliară Dâmbovița vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, ideal pentru o familie care își dorește un cămin spațios într-o zonă liniștită și sigură din Târgoviște. Acest imobil oferă echilibrul perfect între confort și accesibilitate, fiind situat vis-a-vis de creșă/grădiniță. ✨ ...

1062 EUR/m2 | 65 m2

Targoviste, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere Târgoviște
4
39

Vând apartament 2 camere Târgoviște

Vând apartament str Avram Iancu bl 42 apartament 24 et 4. Apartamentul este izolat termic, centrala noua, este cu 3 camere modificat în 2 camere. Astfel bucătăria este mai mare. Bucătăria este mobilata și utilată.

844 EUR/m2 | 45 m2

Targoviste, Dambovita

Teren de vânzare
4
3

Teren de vânzare

Teren intravilan, situat la intrare în comuna Ocnita, str. Aleea Sipote, Nr. 19, în suprafață de 1845 mp.

1,845 m2

Targoviste, Dambovita

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

Deschidere la DN Târgoviște---București în comuna Dobra Dâmbovița mp=3084 3euro mp negociabil L=257ml, l=12ml Telefon

3,084 m2

Targoviste, Dambovita

Vând apartament 3 camere în Târgoviște 74mii
8
2

Vând apartament 3 camere în Târgoviște 74mii

Vând apartament 3 camere 72 mp, etaj 4 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, cu o suprafață utilă de 72 mp. Locuința este bine compartimentată și luminoasă, ideală pentru o familie sau investiție. Detalii: * 3 camere spațioase * Bucătărie open-space (rezultată din unirea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Targoviste, Dambovita

Vând 10.000 m2 Targoviste Dambovita Mall
2

Vând 10.000 m2 Targoviste Dambovita Mall

Vând 10.000 m2 dintr-un întreg de 20.000 in vecinătatea Dâmbovița Mall , circa 300 de m de strada principală Petru Cercel Terenul este intravilan agricol la momentul de față , într-o zonă în dezvoltare

10,000 m2

Targoviste, Dambovita

Ofertă Casa Tip Duplex Mobilata-Utilata complet
20

Ofertă Casa Tip Duplex Mobilata-Utilata complet

Blitz Imobiliare Târgoviște vă oferă spre vânzare o casă tip duplex modernă, situată într-o zonă liniștită, aproape de Dedeman — locuința ideală pentru o familie care caută confort și intimitate. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 142 mp Suprafață teren: 168 mp 3 dormitoare spațioase Living ...

972 EUR/m2 | 142 m2

Targoviste, Dambovita

Apartament 4 camere
5
1

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere initial,transformat in 3 camere,cu living marit,suprafata construită 102 mp,utila 84 mp,etaj 8 8,vis-a-vis de Oficiul de cadastru,5 min de Piata 1 Mai,10 min de centru,10 min de Mall,view exceptional,pe o parte catre centru,pe cealalta catre Mall si noul stadion,2 balcoane,baie+wc ...

1417 EUR/m2 | 84 m2

Central, Targoviste, Dambovita

Teren Intravilan 11 euro mp
1
3

Teren Intravilan 11 euro mp

Vindem teren intravilan curți construcții în suprafață de 46.495 mp. Adresă: Mun. Târgoviște, Șoseaua Găești, Nr. 9D. Terenul este plan, în formă aproximativ dreptunghiulară Dispune de 2 puțuri de apă, din care unul funcțional, cu adâncime de cca 40 m; SE POATE VINDE SI PARCELAT FOLOSINȚA: Terenul ...

46,495 m2

Targoviste, Dambovita

Apartament 3 Camere Decomandat, 80 mp, Etaj 2 - Zona Clubul Sportiv, Târgoviște
15

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere deosebit, situat într-una dintre cele mai apreciate și liniștite zone din Târgoviște, în proximitatea Clubului Sportiv Școlar și a Bazinului de Înot. Proprietatea se află la etajul 2 al unui imobil construit în anul 1990, cu un regim de înălțime P+4, ...

1475 EUR/m2 | 80 m2

Targoviste, Dambovita

Casă de vânzare în Mun. Târgoviște
10
5

Casă de vânzare în Mun. Târgoviște

Vând casă în Târgoviște, pe strada Cocorilor nr 5, construită pe o suprafață de teren de 771 m2, cu o descriere la strada de 24 ml. Imobilul este racordat la toată gama de utilități (apă, gaze naturale, canalizare, energie electrica, internet și televiziune). Casa este amenajata la parter, cu două dormitoare, ...

232 EUR/m2 | 771 m2

Targoviste, Dambovita

Vand casa Targoviste
8

Vand casa Targoviste

Vand casa Targoviste, Aleea Manastirii, cu teren de 1500mp, deschidere mare aproximativ 50mp. Casa constructie an 2010 cu suprafata utila totala 200mp, pe parter si mansarda plus terasa 40mp. In curte se regasesc si alte anexe, impreuna cu o cabana stil camping. Relatii la telefon!!

1250 EUR/m2 | 200 m2

Central, Targoviste, Dambovita

Vand Casa Targoviste

Vand Casa Targoviste

Vand casa Targoviste, Aleea Manastirii, cu teren de 1500mp, deschidere mare aproximativ 50mp. Casa constructie an 2010 cu suprafata utila totala 200mp, pe parter si mansarda plus terasa 40mp. In curte se regasesc si alte anexe, impreuna cu o cabana stil camping. Relatii la telefon

1250 EUR/m2 | 200 m2

Central, Targoviste, Dambovita

Oportunitate unică - teren de vânzare în Târgoviște, județul Dâmbovița
3
4

972mp - teren intravilan cu ieșire la două străzi (Smârdan și Oituz) și deschidere de aproximativ de 20mp, pe cele două lățimi. Ideal pentru o casă cu grădină mare sau două case, sau o casă și o afacere. Zonă în plină dezvoltare, la 5 minute de Dâmbovița Mall. Locație: str. Smârdan, nr. 2 - Târgoviște, ...

972 m2

Targoviste, Dambovita

Vand teren 1000 mp intravilan CUCUTENI
1
2

Vand teren 1000 mp intravilan CUCUTENI

Vand teren intravilan 1000 mp imprejmuit, apa,gaze,lumina ,cadastru, front stradal 24m l - pe teren se afla o casa demolabila si o cabana din lemn -in stare buna, pomi fructiferi, pret 25000 eur usor negociabil

1,000 m2

Targoviste, Dambovita

Vând teren Matraca
3

Vând teren Matraca

Vând teren Matraca 5400 mp, deschidere la doua străzi de 22 m. Toate utilitățile la hotar.

5,400 m2

Targoviste, Dambovita

Teren cc-industrial
2

Teren cc-industrial

Teren intravilan de vânzare Strada Constructorilor nr. 36A, cu potențial excelent de dezvoltare! Spre vânzare un teren intravilan situat pe Strada Constructorilor nr. 36A, cu suprafața totală de 3.303 mp. Proprietatea are toate actele în regulă, inclusiv cod poștal (pentru cine cunoaste pe str, constructorilor ...

3,303 m2

Targoviste, Dambovita

De vanzare
3
4

De vanzare

Apartament renovat complet.micro 6.zona select.St.Tineretului.8.Bl.30.Sc.A.Ap.2.parter....Curticica ..gazon..20.m....posibil si garaj

1200 EUR/m2 | 40 m2

Targoviste, Dambovita

Vând Apartament 2 camere
10

Vând Apartament 2 camere

Se vinde apartament cu 2 camere, et 4 din 4,complet utilat,semidecomandat, baie modernă renovată recent, zona piața m11(vedere spre sud în parcarea Penny M11). Scară liniștită, acces linii transport în comun, termoizolat foarte bine ( prin programul derulat de primăria Tgv) cheltuieli de întreținere ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Targoviste, Dambovita

 APARTAMENT ÎN ZONĂ CENTRALĂ | 2 CAMERE | Comision 0% - 51.999 EURO neg.
9
1

Târgoviște, Str. Gabriel Popescu (lângă Polimed, Micro 8, aproape de Piața 1 Mai) Cauți o locuință primitoare, gata de mutat, într-o zonă excelentă a orașului? Acest apartament reconfigurat inteligent îți oferă confort și acces rapid la tot ce ai nevoie! 45 mp utili | 2 camere (transformat din 3) ️ ...

1156 EUR/m2 | 45 m2

Targoviste, Dambovita

Apartament 2 camere, 32.64 mp, zona Micro 9
9

Apartament 2 camere, 32.64 mp, zona Micro 9

Blitz vă prezeintă un apartament cochet și eficient compartimentat, ideal pentru locuit sau investiție, situat la etajul 3, 2 camere într-o zonă liniștită și accesibilă. Localizare: Zona M9 – Aleea Griviței Acces facil către puncte de interes, transport și magazine Detalii tehnice: Suprafață utilă: ...

1624 EUR/m2 | 33 m2

Targoviste, Dambovita

Salvează căutarea