Teren industrial cu acces feroviar
2

Teren industrial cu acces feroviar

Oportunitate pentru investitori: se vinde o proprietate industriala sintuata in intravilanul orasului Segarcea , Str.Garii. nr.8. Suprafata totala : 61.034 mp Destinatii posibile : industrial, logistic, depozitare cereale , potential pentru proiecte fotovoltaice . Acces: cale ferata( avantaj major pentru ...

61,034 m2

Segarcea, Dolj

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac
13
5

Apartament 2 camere de vanzare/Craiova/Brazda/Baba Novac

Apartament de vânzare – 2 camere semidecomandat, situat într-un bloc nou construit în anul 2008. - Etaj: 1 - Suprafață utilă: 52 mp - Compartimentare: living, dormitor, bucătărie, baie cu geam, balcon - Dotări: centrală termică proprie, aer condiționat - Se vinde complet mobilat și utilat - ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament decomandat/71 mp utili/bloc nou/Craiova/Brazda
14

Apartament decomandat/71 mp utili/bloc nou/Craiova/Brazda

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern și spațios, situat în cartierul Brazda lui Novac din Craiova, într-un bloc nou construit în anul 2010. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea decomandată, suprafața generoasă și confortul oferit, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2183 EUR/m2 | 71 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Propietar vând Vila Parter+2Etaje Zona Centrala
10
3

Propietar vând Vila Parter+2Etaje Zona Centrala

Propietar vând Vila Parter+2Etaje zona centrala. Compartimentată în 3 apartamente decomandate, unul pe nivel, fiecare compus din Living, dormitor, bucătărie, baie și balcon. Curte cu boltă vie în față și curte cu pomi și grădină în spatele casei. La 5 minute de Parcul Romanescu. Preț NEGOCIABIL. Pentru ...

1811 EUR/m2 | 254 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare 7

casa de vanzare

casă 3 camere hol bucătărie , construcție cărămidă etc

73 EUR/m2 | 1,100 m2

Carcea, Dolj

Teren extravilan Isalnița

Teren extravilan Isalnița

Vand teren extravilan situat in Isalnita! Terenul are o suprafață de 5200 m si este situat la aprox. 300 de m de intravilanul comunei. Ideal pentru investitie.

5,200 m2

Isalnita, Dolj

Proprietar vand apartament cu 4 camere
10

Proprietar vand apartament cu 4 camere

Persoana fizica, vand apartament modern, complet renovat si utilat in zona Valea Rosie, pe strada Caracal Apartamentul are urmatoarea compartimentare: 4 camere, 2 bai, bucatarie, debara, balcon inchis. Este bilateral orientarea sudica furnizeaza lumina naturala pe toata durata zilei , dar camerele ...

2128 EUR/m2 | 94 m2

Valea Rosie, Craiova, Dolj

Casă de cărămidă
13
6

Casă de cărămidă

Casă de cărămidă, 4 camere, bucătărie, beci de cărămidă arsă, 4 anexe(pătul șopru, debara unelte,coteț găini, cocină pentru porci(, apă curentă, viță de vie, livadă grădină. Unic proprietar,toate actele și plățile la zi. Loc. Giubega, str. Salcâmului nr. 15, județul Dolj. Actele se fac la notar. Preț ...

102 EUR/m2 | 196 m2

Giubega, Dolj

Promovat
Vila eleganta S+P+M, piscina acoperita, teren 875 mp – zona Ford/Cassia Park
20
2

0% Comision pentru cumparator! Va prezentam o vila eleganta, construita in anul 2008, cu arhitectura contemporana si compartimentare inteligenta, situata intr-un cartier exclusivist si linistit, pe Aleea Romanitei, Carcea. Aceasta proprietate se remarca prin spatii foarte generoase, finisaje atent alese ...

1757 EUR/m2 | 310 m2

Craiova, Dolj

vand casa
9
21

vand casa

vând casa locuibila-Robanestii de sus; apx 20 km de Craiova; apx 20 km Balș; 5 camere, 2 holuri, baie, beci, apa curenta, fântâna, 936 m2

37 EUR/m2 | 936 m2

Robanesti, Dolj

Teren cu casa batraneasca Pielesti
2
2

Teren cu casa batraneasca Pielesti

Teren de vânzare în comuna Pieleşti în suprafață de 3239mp dintre care 1768mp intravilan și 1471mp extravilan, terenul este la strada principală la 400m de primăria Pielești, școală, profi și dispune de toate utilitățile. Pe teren se află și 2 case bătrânești.

3,239 m2

Pielesti, Dolj

Teren extravilan Filiasi, Dolj, 3200 mp, tarlaua 110

Teren extravilan Filiasi, Dolj, 3200 mp, tarlaua 110

Vand 3200 mp teren arabil Filiasi, Dolj. Tarlaua 110, parcela 53. Proprietar. Cadastru. Intabulare. CF, toate actele in regulă. Negociabil in limita bunului simt.

3,200 m2

Filiasi, Dolj

Teren Simnicu De sus ( sat. Românești)
2

Teren Simnicu De sus ( sat. Românești)

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața totală de 705 mp, situat în Șimnicu de Sus, sat Românești, compus din două parcele (353 mp și 352 mp). Terenul are deschidere de 19 m la strada principală (Calea Craiovei) și 43 m la alee, asigurând acces facil și posibilități variate de utilizare. Utilități ...

705 m2

romanesti, Dolj

Vând apartament zona 1Mai insula
8
1

Vând apartament zona 1Mai insula

Apartamentul este ideal pt locuit cat si pt inchiriere . Deasemenea este luminos, bine intretinut. Zona este foarte cautata, proximitate 5 min de : Parc Romanescu, Facultatea de Medicina si Spital 1, doua supermarturi,farmacii , restaurante ,statii de autobuz accesibile , economisind timp. Vedere spre ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

1 Mai, Craiova, Dolj

Vând teren agricol Dolj 4

Vând teren agricol Dolj

Vând teren agricol extravilan, 8,5 hectare (85.000 mp), sat Nisipuri, comuna Dobrotești, judetul Dolj. Preț 60.000 euro (ușor negociabil). Telefon

85,000 m2

Dobrotesti, Dolj

Casa de vanzare renovabila, 110 mp, teren 450mp Brestei, biserica, deschidere la doua strazi
4
26

Casa de vanzare, renovabila, 4 camere, utilitati, garaj, vis-a-vis de blocurile noi zona biserica Brestei, deschidere la doua strazi, la 5 min de noul Mall.

1000 EUR/m2 | 110 m2

Craiova, Dolj

Vând teren
10
9

Vând teren

Vând teren extravilan, în noul PUG intravilan, suprafață 7500 mp, 190 m x 39,5 m, posibilitate parcelare, la asfalt. Cartier Cernele, strada Brestei, zonă între Podul Mic și Podul Jiului. La ieșire din Cartier Cernele spre Breasta.

7,500 m2

Cernele, Craiova, Dolj

casa in Pielesti la rosu 98000 euro neg
5

casa in Pielesti la rosu 98000 euro neg

casa în Pielesti 115 mp și 670 mp de teren! casa se vinde la roșu sau la cheie! toate utilitățile! casa este situată la intrarea în Pielesti (zona Poștei- drumul european Craiova-Balș) casa se află la 12 km din centrul Craiovei

852 EUR/m2 | 115 m2

Pielesti, Dolj

Vand teren + casa batraneasca la intrare in Robanestii de sus 2

Vand teren + casa batraneasca la intrare in Robanestii de sus

Vand teren la intrare in Robanestii de sus pe Str. Trandafirilor nr.1 . Terenul are o suprafata de 1694 mp, pe teren exista si o casa batraneasca care are energie electrica iar la poarta exista asfalt, apa , canalizare si retea de gaze naturale .

1,694 m2

Robanesti, Dolj

Vinzare teren Calafat
8
3

Vinzare teren Calafat

Vand teren Bașcov 5000m2 Dubla deschidere la drum european si Dunare, Cadastru Deschidere 18m 12 euro m2

Calafat, Dolj

Vanzare DUPLEX (2 Apartamente)
10
5

Vanzare DUPLEX (2 Apartamente)

Casa DUPLEX dispusa pe parter si mansarda ,avamd 2 apartamente cu o suprafata de 150 mp fiecare. Suprafata terenului este de 530mp., iar ca utilitatii sunt : - GAZE ; - APA (Put forat la 85m);-FOSA SEPTICA ;-CURENT ELECTRIC. Un apartament este compus din: -Parter ( Living ,Baie ,Camera tehnica) ...

982 EUR/m2 | 285 m2

Pielesti, Dolj

Apartament 2 camere central
8

Apartament 2 camere central

Proprietar vand ap 2 camere, peste drum de Piata Centrala, la M uri, mobilat si utilat, AC, masina de spalat, cada cu hidromasaj etc. Apartamentul este open -space, are 3 balcoane, 2 inchise. Se afla la 5 min de mers pe jos de Universitate. Etaj 4 6 cu lift nou, modernizat.NU COLABOREZ CU AGENTII!! ...

2922 EUR/m2 | 64 m2

Calea%252bBucuresti, Craiova, Dolj

Teren str Moldova 1000 mp , Catargiu
5
4

Teren str Moldova 1000 mp , Catargiu

Vând teren intravilan în suprafață de 1000 mp , în Catargiu pe strada Moldova nr 73B, situat în spate la AVR ACTE AUTO( conform primei poze ) ! Toate utilitățile se află la strada principală , la aprox 50-60 de metri ! Prețul este de 100 euro mp ușor negociabil!

Catargiu, Craiova, Dolj

Vând teren Cotofeni din Dos
15
2

Vând teren Cotofeni din Dos

Vând teren intravilan in Cotofenii din Dos. Terenul este situat pe stradă principală la o distanță 20 km de Craiova. Terenul are 100m descidere,20m adâncime total 2000mp Plus 3 parcele la câmp. Două din parcele dispun de plantație de pădure. Prețul negociabil . Ma puteți contacta la numărul de telefon ...

2,000 m2

Cotofenii din Dos, Dolj

Vând apartament 2 camere sau schimb cu casa !!!! 17

Vând apartament 2 camere sau schimb cu casa !!!!

Apartamentul se afla în Craiovita la etajul 4 și unde trebuie oferim și diferența și ma refer la schimbul cu casa !!!! Exclus agenții imobiliare!

1809 EUR/m2 | 47 m2

Craiova, Dolj

Teren 2000 mp B.Valcii- Str. Plopului
5
3

Teren 2000 mp B.Valcii- Str. Plopului

Teren 1997 mp situat in Bariera Valcii, Str. Plopului nr.35. Deschidere 17,7m cu o lungime de 112m. Apa, canalizare si curent in fata portii. Gazele sunt pe Str. Plopului la 180m. Terenul este situat in zona de locuinte si functiuni complementare, POT maxim 42%, CUT maxim 1,26.

Bariera Valcii, Craiova, Dolj

Vanzare spatiu comercial + depozit - Brestei (Raului)
5

Vanzare spatiu comercial + depozit - Brestei (Raului)

OFERTĂ DE VÂNZARE OPORTUNITATE PREMIUM Descoperă avantajele unui spațiu comercial de excepție, situat pe Str. Râului 18H, la câteva minute de noul Mall Promenada din Craiova. Poziționarea bună, vizibilitatea excelentă și accesul facil atât pentru clienți, cât și pentru aprovizionare fac din această ...

1357 EUR/m2 | 608 m2

Craiova, Dolj

Casă de vânzare Giubega
3
4

Casă de vânzare Giubega

Vând casa în com Giubega. Suprafața 1200mp , Str. Mihai Eminescu, (str politiei) . Casa dispune de curent electric, fantana. Mai multe detalii la nr de telefon pret 18000 euro

257 EUR/m2 | 70 m2

Giubega, Dolj

Teren la 5 minute de Craiova
6
3

Teren la 5 minute de Craiova

Teren 8.000 mp, 80% intravilan Deschidere generoasă 18 m (majoritatea 10-12 m). Exista drum dar trebuie trecut in acte. Localizare: Calea Craiovei (plan secund), lângă Casa Speranței Utilități: curent; apă la 40 m Autostrada Craiova Târgu Jiu în apropiere Ideal pentru: case înșiruite, ...

8,000 m2

Simnicu de Sus, Dolj

Teren de vanzare 9

Teren de vanzare

Vând teren intravilan, 1500 mp, 16 m deschidere, toate utilitățile la poartă, Craiova, Bariera Vâlcii, str. Trandafirului, nr.33, 165 euro mp.

Craiova, Dolj

Proprietar - Casa de vanzare - 30 km Craiova
5
16

Proprietar - Casa de vanzare - 30 km Craiova

Vand casa comuna Cruset, sat Slamnesti, judetul Gorj - 30 km de Craiova si 70 km de Targu Jiu compusa astfel: 2 intrari, 2 holuri bucatarie, 4 camere mobilate, 1 baie, garaj subteran cu put absorbant si beci; langa casa: bucatarie cu 2 camere, magazie cereale, adapost zidit pentru animale, garaj pt tractor ...

462 EUR/m2 | 130 m2

Melinesti, Dolj

Teren intravilan  cu cadastru și cert.de urbanism - DN6 , la 6 km de Craiova
9
19

Teren intravilan cu cadastru și cert.de urbanism - DN6 , la 6 km de Craiova

Teren intravilan industrial stradal cu supraf.de 1000 mp. Se poate construi avand un POT de 60%,P+2,CUT 1,8 ,utilitati in zona(curent electric, apa) si deschidere de 30 m liniari la strada betonata,ideal pt. hale,depozitare logistica parcari auto, parc fotovoltaic,dezmembrari auto, birouri , piscină, ...

1,000 m2

Isalnita, Dolj

Vând teren intravilan 3

Vând teren intravilan

Teren intravilan, langa Damila, aprox 700 mp.

Craiova, Dolj

Vânzare  imobil

Vânzare imobil

Vând imobil în comuna Valea Stanciului, sat Bârza alcătuit din: -casă 100mp cu trei camere ,hol,cu parchet, respectiv gresie,baie amenajată corespunzător,acoperiș din tablă. -casă 88mp cu două camere, bucătărie, hol,două cămări cu posibilitate de construit baie, acoperiș din tablă. Fântână. Gard ...

24 EUR/m2 | 1,250 m2

Valea Stanciului, Dolj

Teren extravilan 450 5

Teren extravilan 450

Teren extravilan 450 sau 900 m Ghercestii la 5 min de centura de nord,in cartierul de vile pret 450 m ..20.000 pentru mai multe detalii sunatii la nr

450 m2

Craiova, Dolj

Promovat
casa allegra de vanzare
10

casa allegra de vanzare

Salut! Numele meu este Allegra. Sunt o casa atipica, iar acest lucru se vede din prima clipa. Dincolo de arhitectura mea aparte,ceea ce ma defineste cu adevarat este modul in care am fost gandita si construită. Originalitatea, profesionalismul, inovatia, seriozitatea si transparenta nu sunt doar cuvinte, ...

2915 EUR/m2 | 142 m2

Craiova, Dolj

Teren Predesti  intravilan
6
1

Teren Predesti intravilan

Pret 25 euro pentru mp

2,100 m2

Predesti, Dolj

Vila S+P+1, Craiova, Bariera Valcii, str. Maslinului
5
1

Vila S+P+1, Craiova, Bariera Valcii, str. Maslinului

Propietar, ofer spre vanzare casa S+P+1, suprafata utila 220mp, situata in Craiova, Cartier Bariera Valcii, strada Maslinului (intrarea dinspre Parangului). Teren 389 mp. Imobilul este legat la utilitati. Instalatiile de apa, termice, canal, electricitate si curenti slabi sunt finalizate, sapa turnata, ...

1091 EUR/m2 | 220 m2

Craiova, Dolj

Vând casă! In Poiana Mare,Dolj!
8
50

Vând casă! In Poiana Mare,Dolj!

1145m2 teren,casa e compusa din 4 camere.

11 EUR/m2 | 1,145 m2

Poiana Mare, Dolj

Vand casa zona medicina
10
8

Vand casa zona medicina

Vând casă în zona Facultatea de Medicina, zona foarte liniștită, la 2 pasi de parcul Nicolae Romanescu compusa din 5 camere și 2 bai. Casa dispune de 2 intrări și este pretabila și pentru spatiu comercial, cabinete medicale, notariale etc. Dispune de centrala termica pe gaz și de 2 aparate de aer condiționat. ...

1621 EUR/m2 | 145 m2

Piața Gării, Craiova, Dolj

Terenuri Comuna Ghindeni 1

Terenuri Comuna Ghindeni

Terenuri agricole, comuna Ghindeni, Dolj, suprafață cuprinsa între 5000-12500 mp, proprietar, cadastru, preț pe mp, negociabil

12,500 m2

Ghindeni, Dolj

Vand garsoniera complet mobilata si utilata
5
1

Vand garsoniera complet mobilata si utilata

Vand garsoniera complet mobilata si utilata gata de locuit sau inchiriat cu un view deosebit!

2121 EUR/m2 | 33 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Casa de vânzare, Bistret. Dolj, 89.900lei
4
1

Casa de vânzare, Bistret. Dolj, 89.900lei

Casa din cărămidă de vânzare+ teren 1600mp Calea Victorei sau se poate face accesul prin strada Unirii Mobilata Com. Bistret, Dolj, lei

245 EUR/m2 | 70 m2

Barca, Dolj

Vand apartament 2 camere complet mobilat
5

Vand apartament 2 camere complet mobilat

Apartament complet mobilat semidecomandat 44 mp Filiasi dolj zona biserica . Faianta, gresie, parchet, aproape de toate facilitatile: gradinita, policlinica, supermarket, biserica. 48000 euro negociabil . Pentru detalii si vizionare sunati la

1091 EUR/m2 | 44 m2

Filiasi, Dolj

Teren intravilan 6

Teren intravilan

Vand teren intravilan in spatele parcului N.Romanescu , suprafata fiind 390 mp (dupa calea ferata , apartinand de Malu Mare ) . Unic proprietar , acte la zi , pretul este negociabil si avantajos pentru zona in plina dezvoltare . Pentru mai multe detalii :

400 m2

Craiova, Dolj

vand apartament
4
5

vand apartament

vând apartament 2 camere semidecomandat, craiovita noua 37mp,parter...

1973 EUR/m2 | 37 m2

Craiovița Nouă, Craiova, Dolj

Proprietar vand apartament cu 2 camere, etaj 2
8

Proprietar vand apartament cu 2 camere, etaj 2

Apartamentul este renovat in ianuarie 2026 Instalatie sanitara complet noua Instalatie electrica complet noua cu prize si intrerupatoare modulare plus lumini led in fiecare camera Apartamentul este compus din hol, baie, bucatarie, sufragerie, dormitor si dresing Mobilat pe comanda Electrocasnice bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 32 m2

Biserica+Mare%2c+in+spatele+gradinitiei+cu+program+prelungit, Filiasi, Dolj

Teren intravilan
5

Teren intravilan

Teren intravilan in comuna Vulpeni sat Tabaci la 20 km de Craiova și Bals. Utilități pe proprietate curent electric și fântâna, la limita proprietății se găsesc gaze canalizare apa. Livada cu pomi fructiferi. Terenul este împrejmuit cu gard metalic și fundație de ciment. Preț 26 euro pe mp negociabil. ...

2,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere Brazdă ,la parter cu balcon
10

Apartament 2 camere Brazdă ,la parter cu balcon

Proprietar,vând apartament cu 2 camere semidecomandat de 56mp ,situat in cartierul Brazda lui Novac ,aproape de școala Nr.23 ,la parterul unui bloc ce are balcon construit cu autorizație,iar pe toată lungimea lui are un beci adânc de 2 m,de mare folosință.Teava de gaze ,se afla deasupra ușii și se poate ...