Promovat
Casă P+1 Albești Dolj, aproape de Craiova, teren 1175 mp
10

Casă P+1 Albești Dolj, aproape de Craiova, teren 1175 mp

Se oferă spre vânzare casă P+1 situată în localitatea Albești, județul Dolj, într-o zonă liniștită, la distanță mică de Craiova. Proprietatea este potrivită pentru o familie care își dorește spațiu, curte generoasă și acces facil către oraș. Construcția a fost realizată în anul 2012 din beton și BCA. ...

1321 EUR/m2 | 140 m2

Albesti, Dolj

Promovat
Apartament spatios Brazda - 2 camere
11

Apartament spatios Brazda - 2 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un imobil nou, cu o compartimentare moderna si spatii generoase. Proprietatea are o suprafata utila de 69,42 mp, la care se adauga un balcon de 16 mp, oferind un spatiu total foarte bine valorificat. Livingul, impreuna cu ...

1973 EUR/m2 | 69 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Casă modernă, gata de mutare | Damila | 2 terase + curte
14
3

Casă modernă, gata de mutare | Damila | 2 terase + curte

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare o casă cochetă, situată în zona Damila, la doar câteva minute de mers pe jos de magazinul Doi Pași – Căpșunărie, într-o zonă liniștită și plăcută. Imobilul este dispus pe parter și este compartimentat eficient, fiind format din living spațios, bucătărie open-space, ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Casa stil mediteranean | 0% comision | Finisata la cheie
3
9

Casa stil mediteranean | 0% comision | Finisata la cheie

Oferim spre vanzare cu 0% comision pentru cumparator o casa frumoasa stil mediteranean. Proprietatea se afla in Plaiul Vulcanesti, o zona linistita si in plina expansiune. Ca si puncte de interes in zona regasim Electroputere Mall, Aeroportul International Craiova, Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu si ...

1781 EUR/m2 | 73 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând urgent apartament 3 camere, Filiasi
8
3

Vând urgent apartament 3 camere, Filiasi

Urgent Apartament 3 camere, Filiași, județul Dolj, decomandat, etaj4 4, 75 mp, cămară, spațiu depozitare, balcon, gresie și faianță baie bucătărie și hol, ușa metalică la intrare, terasă fără probleme , bloc liniștit, apartament curat și intretinut, se vinde mobilat și utilat , așa cum este el, centrala Termică ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Filiasi, Dolj

Casă de vânzare Giubega
3
4

Casă de vânzare Giubega

Vând casa în com Giubega. Suprafața 1200mp , Str. Mihai Eminescu, (str politiei) . Casa dispune de curent electric, fantana. Mai multe detalii la nr de telefon pret 18000 euro

257 EUR/m2 | 70 m2

Giubega, Dolj

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare Calafat, Mogador,strada Cobuz (vis a vis Cab. stomatologic Dr. Pomana), 57 mp decomandat , parter ,centrala proprie pe peleti, si AC ,renovat recent (nelocuit dupa renovare)! Se vinde mobilat si semiutilat ( 2 tv, aragaz,frigider, masina de spalat , 2 boilere, toate noi). Direct ...

754 EUR/m2 | 57 m2

Calafat, Dolj

Vand teren in Cosoveni
9
1

Vand teren in Cosoveni

Vand teren cu suprafata de 4667mp in comuna Cosoveni, mai multe detalii la telefon.

4,667 m2

Cosoveni, Dolj

Vând urgent 2 case în aceeași curte în BÂRCA, Dolj la 40 km de Craiova
5
2

Vând urgent 2 case într-o curte cu toate actele la zi în BÂRCA ,Dolj utilități apă ,curent si fântână ,teren în jur de 3000 mp. Preț 22 000 euro neg pt relați sunați la

183 EUR/m2 | 120 m2

Barca, Dolj

Vand teren intravilan Ghercesti
8

Vand teren intravilan Ghercesti

Vand teren intravilan, 500 m pătrați, imprejmuit cu gard de beton, situat în cartierul nou Ghercesti, la 2 km de viitorul Spital Regional și 200 m de drumul județean care leagă Comuma Ghercesti cu centura nord și drumul expres. Este drum cedat la primarie și utilitățile la poarta. Rog seriozitate. tel. ...

500 m2

Ghercesti, Dolj

Teren intravilan
3
2

Teren intravilan

Terenuri intravilane și extravilane diferite suprafețe unele cu toate utilitățile în com Carcea jud Dolj

Carcea, Dolj

Vand casa comuna Celaru, sat.Soreni ,jud.Dolj
10

Vand casa comuna Celaru, sat.Soreni ,jud.Dolj

Casa este compusa din 3 camere,2 holuri,o cămară+ alte anexe:bucatarie vara,magazie, alta camera pt depozitat, sopru,garaj si apa curentă.Suprafata teren de 3600mp cu livada de pomi si viță de vie.Casa se afla pe str.Ispas,nr.215 foarte aproape de Târgul Săptămânal Celaru.Pret 29.500 euro negociabil.Tel: ...

454 EUR/m2 | 65 m2

Celaru, Dolj

Teren intravilan selgros 4

Teren intravilan selgros

Vand 700 m teren intravilan selgros

700 m2

Malu Mare, Dolj

Vând garsoniera craiovita noua Orizont
4
4

Vând garsoniera craiovita noua Orizont

Garsoniera craiovita noua,țeava gaz separat,apa,balcon,28mp preț 67.900 euro negociabil

2425 EUR/m2 | 28 m2

Craiova, Dolj

Casa de vânzare in Calafat ( zona centrală )
4

Casa de vânzare in Calafat ( zona centrală )

Casă de vânzare în Calafat, zona rezidențial centrală cu o suprafață de teren de 800 mp și deschidere la stradă de 20 m. Este situată pe str. Gheorghe Doja, lângă Muzeul de Arta, ANAF, restaurant Coliseum, la mai puțin de 5 min de mers pe jos până în centru. zero_sapte_cinci_noua_unu_doi_patru_trei ...

593 EUR/m2 | 167 m2

Calafat, Dolj

Apartament Open Space de vanzare
10
3

Apartament Open Space de vanzare

Apartament de vanzare: 50,5 mp compus din:dormitor,baie,hol,living-bucatarie open space, la parter 4 -loc parcare inclus (cu bariera) ,fix in fata ferestrei,la 1 metru distanta -Supraveghere video -centrala termica pe gaz -internet -izolatie termica -mobilat precum in poze(exceptie:canapea,un Tv ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Vând teren 527mp.
3

Vând teren 527mp.

Vând teren zona Capsunarie, strada Ghiocelului.

527 m2

Malu Mare, Dolj

Vânzare Teren Intravilan în Leu Dolj
5
3

Vânzare Teren Intravilan în Leu Dolj

Vânzare Teren Intravilan în Leu Dolj Vă oferim o oportunitate unică de a achiziționa un teren intravilan într-o locație privilegiată din Leu Terenul are o suprafață generoasă de 1065m2, perfect pentru construirea unei locuințe sau a unei investiții imobiliare. Caracteristici: - Suprafață: 1065m2 - ...

Leu, Dolj

Asociere Investitie firma afacere magazin alimentar in Craiova

Se cauta, in vederea unei posibile asocieri investitii, SC care desfasoara activitati de vanzare retail produse alimentare (magazin alimentar mixt) in Craiova. Este necesar ca societatea sa functioneze pe profit, iar magazinul sa aiba localizare adecvata pentru dezvoltarea afacerilor.

625 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

teren vanzare

teren vanzare

vând teren intravilan industrial cu suprafața de 1500mp i

Podari, Dolj

Casa de vazare
9
3

Casa de vazare

Proprietar vând casă la cheie compusă din 3 dormitoare .bucatarie inchisa . Living . O baie și o terasă . Casă este construită din Bca . Izolație polistiren 10 eps80 . Acoperis tablă . La interior tencuită , glet , tavane rigips . Gresie parchet . Centrala pe gpl cu caloriferele . Butelie gpl 500 l Suprafață ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Preajba Nouă, Malu Mare, Dolj

Vând teren extravilan
4
2

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan 2640mp apa,canalizare,lumina mai multe detalii la telefon.

2,640 m2

Ghercesti, Dolj

Casă solidă Cărămidă + Clădire BCA  |
2
5

Casă solidă Cărămidă + Clădire BCA |

Adresa: Comuna Mârșani, Jud. Dolj.

330 EUR/m2 | 100 m2

Marsani, Dolj

Vând parcele teren intravilan Malu Mare, Dolj
2

Vând parcele teren intravilan Malu Mare, Dolj

Vând parcele de teren in Malu Mare, str. Merilor. Suprafețele menționate pe schiță in proprietate exclusiva si 1 3 cota indiviza calea de acces, POT 30%, regim inaltime P+1. Pret 80 Euro mp, ușor negociabil.

Malu Mare, Dolj

Teren extravilan + pădure salcâm   Băilești, Dolj   ideal pentru investiție
4
1

Teren extravilan + pădure salcâm Băilești, Dolj ideal pentru investiție

DATA PUBLICARE 02 SEPTEMBRIE 2025 Locație: Extravilan Băilești, județul Dolj Tarlaua 220 17.500 mp (12.000 + 5.500 mp) Tarlaua 209 16.000 mp (10.000 + 6.000 mp) Tarla 208 500 mp pădure salcâm Acte disponibile: cadastru realizat Destinație: teren agricol + pădure, ideal pentru investiții ...

33,500 m2

Bailesti, Dolj

Teren intravilan cu privelişte superbă - Floreşti, DJ, curent 380V
5
4

Vând teren intravilan situat în sat Floreşti, comuna Şimnicu de Sus, Dolj. Privelişte deosebită - poziționare în pantă, ideal pentru construcţie cu vedere panoramică Zonă liniştită, aer curat, ferit de poluarea orașului, ferit de cenușa de la Termo Craiova si de aeroport. Utilități pe stradă : - ...

500 m2

Simnicu de Sus, Dolj

apartament de vânzare
5
3

apartament de vânzare

apartamentul este compus din 2 camere decomandate etajul 3 din 4 în Craiova lângă Gara zonă linistita

217 EUR/m2 | 46 m2

Pia%c8%9ba+G%c4%83rii, Craiova, Dolj

APARTAMENT 4 CAMERE Craiova, Zona Calea București, Ideal familie
10

Proprietar vând apartament bilateral, semidecomandat cu 4 camere, situat în Calea București, zona Rotonda, cu acces rapid către punctele de interes ale orașului. Locuința este ideală pentru o familie care își dorește spațiu, confort și o compartimentare eficientă. Detalii tehnice și compartimentare: Tip ...

2066 EUR/m2 | 76 m2

Craiova, Dolj

apartament Craiovita
2
6

apartament Craiovita

se vinde apartament doua camere parter Apartamentul necesita renovare totala Este la 5 min de Kaufland si Lidl

175 EUR/m2 | 40 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 26 mp, zona Valea Roșie
7
1

Apartament 2 camere, 26 mp, zona Valea Roșie

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață utilă de 26 mp, situat în cartierul Valea Roșie. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 4 niveluri și oferă o compartimentare practică: un hol de acces, baie, living cu trecere către bucătărie și ...

2577 EUR/m2 | 26 m2

Craiova, Dolj

Teren de vanzare in Ghindeni/Dolj
3

Teren de vanzare in Ghindeni/Dolj

Prime imobiliare ADS Craiova va ofera spre vanzare, cu 0%comision pentru cumparator, un teren in Ghindeni Dolj. Acesta are o suprafata de 1452 mp Deschidere de 15m Ideal pentru investitie. Pentru detalii: Maria Tutunariu 0775 122 641

1,452 m2

Ghindeni, Dolj

Vând teren agricol în Com.Urzicuța, jud.Dolj 2,850ha
6

Vând teren agricol în Com.Urzicuța, jud.Dolj 2,850ha

Terenul este situat în Com.Urzicuta, jud.Dolj,, foarte aproape de intravilan imediat după Moara Comunei. Este pământ valoros - cernoziom. Prețul este 28500 negociabil

Urzicuta, Dolj

casa Giurgita Dolj
5
5

casa Giurgita Dolj

Casa comuna Giurgita judetul Dolj - teren casa suprafata 1292 mp - cu vie in partea din sparte a curtii pe aprox 40% din suprafata - gradina teren neimprejmuit in panta - suprafata 800 mp Terenurile au CF-uri separate Telefon :

170 EUR/m2 | 100 m2

Giurgita, Dolj

Apartament 2 camere, 45 mp, Bvd. Nicolae Titulescu / Scoala Decebal
8

Blitz vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, bilateral, avand o suprafața utilă de 45 mp, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 niveluri. Imobilul este dotat cu centrală termică proprie, asigurând confort pe tot parcursul anului, doua aparate de aer conditionat, fiind oferit ...

2333 EUR/m2 | 45 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Siloz - Împăratul Traian
7

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Siloz - Împăratul Traian

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 67 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc construit în anul 1973, în zona McDonald’s, foarte aproape de centrul orașului. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit, beneficiind de centrală ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 bai, 67.11 mp, Imparatul Traian - Siloz
16

Blitz va propune spre achizite un apartament de 3 camere si 2 bai cu o suprafață totala generoasă de 74.83 mp, situat într-o zonă plină de viață din cartierul Sarari, la doar câțiva pași de Piața din Valea Rosie, Liceul Henri Coandă și Facultatea de Drept. Aflat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu doar ...

2570 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Vând apartament 2 camere
5
3

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere decomdandat 59.2 mp centrală proprie încălzire în pardoseală semimobilat etaj 1 bloc 2024 zona bacriz rovine residence țin să menționez apartamentul este 122000 de mii plus 10000 loc parcare privat negociabil

2237 EUR/m2 | 59 m2

Craiova, Dolj

Casa de vanzarw smardan 1

Casa de vanzarw smardan

Casa de vanzare batraneasca renovata acum 5 ani 2 camere baie mica si un hol

8 EUR/m2 | 1,400 m2

Ciupercenii Noi, Dolj

vind sau schimb casa Bordei carpenului Craiova 4camere parter mansarda cu 4camere
5
8

vind sau schimb casa Bordei carpenului Craiova 4camere parter mansarda cu 4camere bae buc termopane gresie faianță parchet laminat var lavabil tabla acoperis Lindab cu 7oom curte pomii fructiferi vita de vie deschidere 40m cu utilități gard cabana

1242 EUR/m2 | 120 m2

Piața Gării, Craiova, Dolj

Proprietate de vânzare
4
2

Proprietate de vânzare

Se vinde casa compusă din 5 camere plus anexe și teren aferent casei în total de 5000 de mp . În comuna amărâți de sus sat Zvorsca

267 EUR/m2 | 75 m2

Amarastii de Sus, Dolj

Apartament 3camere , propietate personala
7
2

Apartament 3camere , propietate personala

Particular, ofer spre vanzare apartament 3 camere, in zona rezidențiala ,Magnolia Pielesti,apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, contorizare individuală la apa,gaze,curent, parcare cumpărată și inclusă in prețul apartamentului, toată zona in care se regăsește imobilul este asfaltata și suprafața ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

Teren intravilan Ghercesti
8
1

Teren intravilan Ghercesti

Proprietar vând teren intravilan Ghercesti, zona în plină dezvoltare, acte în regulă, 1400 mp cu posibilitate parcelare două loturi, dublă deschidere pe lungime și lățime, utilități în apropiere, preț 40 euro mp. Pentru detalii și informații apelați la tel , rog după ora 16:00.

1,400 m2

Ghercesti, Dolj

Vanzare teren intravilan 1

Vanzare teren intravilan

Vand teren intravilan cu suprafața de 1200 mp la pretul de 10 mp. Detalii la telefon.

1,200 m2

Segarcea, Dolj

Apartament 3 camere, Rovine 2 4 semidecomandat
10
6

Apartament 3 camere, Rovine 2 4 semidecomandat

Apartament 3 camere, semidecomandat, situat in cart Rovine et 2 4, 62 mp din care 55 mp utili, construit in 1977, intr-o zona foarte linistita cu multe locuri de parcare, renovat in mare parte anul trecut, centrala termica, aer conditionat, dispus pe est fara probleme de caldura vara, iar iarna este ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 32 mp, Valea Roșie, zona Caracal
10

Apartament 2 camere, 32 mp, Valea Roșie, zona Caracal

Blitz vă propune spre vânare un apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafață de 32 mp, complet mobilat și gata de mutare. Este situat într-o zonă liniștită, aproape de Grădinița „Elena Farago” și de școala Nicolae Romanescu, ideal pentru elevi sau familii. Locuința este dotată cu aer condiționat, ...

2406 EUR/m2 | 32 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere decomandat, 47.50 mp, Bulevardul Carol I, zona Gării
8
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 9 /10 , pe Bulevardul Carol I, în zona Gării. Cu o suprafață utilă de 47,5 mp, locuința este compartimentată eficient, oferind confort și funcționalitate. Apartamentul se remarcă prin finisaje ultramoderne și ...

2302 EUR/m2 | 44 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 38 mp, zona Piata Valea Rosie
8
1

Apartament 3 camere, 38 mp, zona Piata Valea Rosie

Blitz propune spre achiziție un apartament de 3 camere, cu o suprafață utilă de 38 mp, situat în cartierul Valea Roșie, în apropierea Colegiului Național „Ștefan Odobleja”. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 4 și reprezintă o opțiune ideală pentru cei care caută un spațiu funcțional la un ...

1632 EUR/m2 | 38 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 62 mp, zona Ultracentrală
6
1

Apartament 2 camere, 62 mp, zona Ultracentrală

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de două camere, decomandat, situat în zona ultracentrală, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, într-un bloc solid construit în anul 1987, prevăzut cu lift modern, accesibil pe bază de cartelă. Apartamentul ...

3020 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Vand casa batraneasca
10
4

Vand casa batraneasca

Vând casă batraneasca in satul Ștefanel comuna Gogoșu Dolj situata la strada principala. Casa este compartimentată din 3 camere, 2 holuri și are 2 sobe de teracotă. Suprafața curți de 1000m2. Mai multe detalii la Nr de telefon

114 EUR/m2 | 100 m2

Gogosu, Dolj

Casa de vanzare sat Hunia com. Maglavit
3
12

Casa de vanzare sat Hunia com. Maglavit

Casa de vanzare sat Hunia com. Maglavit 129 mp teren 781 mp + teren extravilan arabil 2052 mp

54 EUR/m2 | 129 m2

Maglavit, Dolj

Teren Intravilan  Toate Utilitățile Proprietar Direct fara comisioane
9
1

Teren Intravilan Toate Utilitățile Proprietar Direct fara comisioane

Proprietar vând teren 7355 mp DESCHIDERE STRADA 20 MP *>2818 = INTRAVILAN *>4537 = EXTRAVILAN *URBANISM = Parter + 2+ Mansardă Teren intravilan de vânzare, Isalnita, Dolj Teren Intravilan 7355mp. Ișalnița, Dolj Suprafața utilă: 7355mp. Caracteristici: 1. Categorie teren: constructii. 2. ...

Isalnita, Dolj

Studio de vanzare President Residence
3

Studio de vanzare President Residence

Vând garsoniera 40mp, str Sararilor, et8, vedere panoramica spre rasarit Separat se poate achiziționa si loc parcare suprateran

2949 EUR/m2 | 39 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Vand casa in zonă semicentrala Craiova
10

Vand casa in zonă semicentrala Craiova

Vând casă boiereasca cu o suprafață de 366mp utili si un teren de1658mp. Camerele sunt spațioase cu tavane de 3.5m și decomandate. Sub toată casă este construit beci cu o fundație foarte solidă.

1311 EUR/m2 | 366 m2

Fața Luncii, Craiova, Dolj

Vand garsoniera brazda
5
1

Vand garsoniera brazda

Proprietar,vând garsonieră brazdă G5,et 5 10,posibilitate închiriere imediată,renovată parțial ,mobilată și utilată ca în foto , booking cu scor 9,3 și recenzii f bune.Pret 75000euro negociabil.Tel. .

2419 EUR/m2 | 31 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Categorii

Județe

Dolj
Salvează căutarea