Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, Brazda lui Novac
4
1

Apartament 3 camere, semidecomandat, Brazda lui Novac

Vand apartament cu 3 camere, semidecomandat, etaj 2 4, suprafata totala 54,2mp, suprafata utila 52,3mp, centrala termica proprie, tamplarie pvc, se vinde mobilat si utilat. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon

2447 EUR/m2 | 52 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Craiovita Noua-Scoala nr. 33
9
1

Apartament 3 camere decomandat Craiovita Noua-Scoala nr. 33

Prime Imobiliare ADS va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Craiova – zona Craiovița Nouă, într-o locație foarte bine conectată, în imediata apropiere de Școala Nr. 33 și Grădinița „Piticot”. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 ( bloc cu acoperis nou) si beneficiază ...

1806 EUR/m2 | 62 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 4 camere  poziție excelentă, scoala 22, Puskin, modernizat
10
2

Apartament 4 camere poziție excelentă, scoala 22, Puskin, modernizat

Vând apartament spațios cu 4 camere, complet modernizat, realizat cu materiale premium, situat într-una dintre cele mai bine poziționate zone din Craiova, pe o alee închisă traficului, cu acces exclusiv pentru riverani liniște, siguranță și mult spațiu verde. Localizare excelentă: 100 m de Parcul ...

1813 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Teren de vazare/ Metro/Craiova
10
2

Teren de vazare/ Metro/Craiova

Prime Imobiliare ADS Craiova vă oferă spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 903 mp, având o deschidere generoasă de 23 ml, ideal pentru construcții rezidențiale. Zona este deja dezvoltată, cu case și cartiere în apropiere, ceea ce oferă un cadru perfect pentru locuință sau investiție. Pe ...

903 m2

est, Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.
10
10

Garsoniera Brazdă 3 4 54 000 euro negociabil.

Vând garsoniera Brazdă 3 4 ,liberă,mobilata,24 mp cu balcon la prețul de 54 500euro negociabil,acte în regulă.Este situată pe Bdul Dacia Nr 126 ,bl 10,zonă liniștită.Tel : .Comision cumparator 0%.

2250 EUR/m2 | 24 m2

Craiova, Dolj

teren intravilan agricol 1000mp 1

teren intravilan agricol 1000mp

teren intravilan 25 m deschidere 1000mp

1,000 m2

Triaj, Craiova, Dolj

2500 mp intravilanul
6
3

2500 mp intravilanul

Spre vânzare 2500 mp , se află vis a vis de termo legătură cu calea ferată! se vinde în întregime! 15 minute până la Craiova,

2,500 m2

Isalnita, Dolj

De vânzare 4000mp pădure în com Zătreni judvalcea 2

De vânzare 4000mp pădure în com Zătreni judvalcea

Vând o fâșie de 4000mp pădure în com Zătreni jud valcea având procesul verbal de punere în posesie

Craiova, Dolj

De vânzare 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

De vânzare 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

Vând drepturi de proprietate prin Cesiune la notar pentru 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

Craiova, Dolj

De vânzare 1ha pădure în comuna Zătreni jud valcea 10

De vânzare 1ha pădure în comuna Zătreni jud valcea

Vând 1ha padure in comuna Zătreni jud valcea

10,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament 4 camere 1 Mai exclus AGENȚII IMOBILIARE
10
2

Apartament 4 camere 1 Mai exclus AGENȚII IMOBILIARE

Se vinde apartament 4 camere 1Mai,etaj 4 din 4,acoperiș proaspăt renovat, parțial mobilat ( nu are toate camerele mobilate),centrala termica, frigider, aragaz,2 bai, 2 balcoane, parchet lemn masiv, termopane, decomandat! Pentru alte detalii și amănunte nespecificata în anunț, va rog sunați! EXCLUS AGENȚII ...

1659 EUR/m2 | 92 m2

Craiova, Dolj

Vând urgent apartament 3 camere, Filiasi
8
3

Vând urgent apartament 3 camere, Filiasi

Urgent Apartament 3 camere, Filiași, județul Dolj, decomandat, etaj4 4, 75 mp, cămară, spațiu depozitare, balcon, gresie și faianță baie bucătărie și hol, ușa metalică la intrare, terasă fără probleme , bloc liniștit, apartament curat și intretinut, se vinde mobilat și utilat , așa cum este el, centrala Termică ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Filiasi, Dolj

Casă de vânzare Giubega
3
4

Casă de vânzare Giubega

Vând casa în com Giubega. Suprafața 1200mp , Str. Mihai Eminescu, (str politiei) . Casa dispune de curent electric, fantana. Mai multe detalii la nr de telefon pret 18000 euro

257 EUR/m2 | 70 m2

Giubega, Dolj

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare Calafat, Mogador,strada Cobuz (vis a vis Cab. stomatologic Dr. Pomana), 57 mp decomandat , parter ,centrala proprie pe peleti, si AC ,renovat recent (nelocuit dupa renovare)! Se vinde mobilat si semiutilat ( 2 tv, aragaz,frigider, masina de spalat , 2 boilere, toate noi). Direct ...

754 EUR/m2 | 57 m2

Calafat, Dolj

Vand teren in Cosoveni
9
1

Vand teren in Cosoveni

Vand teren cu suprafata de 4667mp in comuna Cosoveni, mai multe detalii la telefon.

4,667 m2

Cosoveni, Dolj

Vând urgent 2 case în aceeași curte în BÂRCA, Dolj la 40 km de Craiova
5
2

Vând urgent 2 case într-o curte cu toate actele la zi în BÂRCA ,Dolj utilități apă ,curent si fântână ,teren în jur de 3000 mp. Preț 22 000 euro neg pt relați sunați la

183 EUR/m2 | 120 m2

Barca, Dolj

Vand teren intravilan Ghercesti
8

Vand teren intravilan Ghercesti

Vand teren intravilan, 500 m pătrați, imprejmuit cu gard de beton, situat în cartierul nou Ghercesti, la 2 km de viitorul Spital Regional și 200 m de drumul județean care leagă Comuma Ghercesti cu centura nord și drumul expres. Este drum cedat la primarie și utilitățile la poarta. Rog seriozitate. tel. ...

500 m2

Ghercesti, Dolj

Teren intravilan
3
2

Teren intravilan

Terenuri intravilane și extravilane diferite suprafețe unele cu toate utilitățile în com Carcea jud Dolj

Carcea, Dolj

Vand casa comuna Celaru, sat.Soreni ,jud.Dolj
10

Vand casa comuna Celaru, sat.Soreni ,jud.Dolj

Casa este compusa din 3 camere,2 holuri,o cămară+ alte anexe:bucatarie vara,magazie, alta camera pt depozitat, sopru,garaj si apa curentă.Suprafata teren de 3600mp cu livada de pomi si viță de vie.Casa se afla pe str.Ispas,nr.215 foarte aproape de Târgul Săptămânal Celaru.Pret 29.500 euro negociabil.Tel: ...

454 EUR/m2 | 65 m2

Celaru, Dolj

Teren intravilan selgros 4

Teren intravilan selgros

Vand 700 m teren intravilan selgros

700 m2

Malu Mare, Dolj

Vând garsoniera craiovita noua Orizont
4
4

Vând garsoniera craiovita noua Orizont

Garsoniera craiovita noua,țeava gaz separat,apa,balcon,28mp preț 67.900 euro negociabil

2425 EUR/m2 | 28 m2

Craiova, Dolj

Casa de vânzare in Calafat ( zona centrală )
4

Casa de vânzare in Calafat ( zona centrală )

Casă de vânzare în Calafat, zona rezidențial centrală cu o suprafață de teren de 800 mp și deschidere la stradă de 20 m. Este situată pe str. Gheorghe Doja, lângă Muzeul de Arta, ANAF, restaurant Coliseum, la mai puțin de 5 min de mers pe jos până în centru. zero_sapte_cinci_noua_unu_doi_patru_trei ...

593 EUR/m2 | 167 m2

Calafat, Dolj

Apartament Open Space de vanzare
10
3

Apartament Open Space de vanzare

Apartament de vanzare: 50,5 mp compus din:dormitor,baie,hol,living-bucatarie open space, la parter 4 -loc parcare inclus (cu bariera) ,fix in fata ferestrei,la 1 metru distanta -Supraveghere video -centrala termica pe gaz -internet -izolatie termica -mobilat precum in poze(exceptie:canapea,un Tv ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Casă parter premium în construcție   120 mp construiți   teren 410 mp   Cartier Bariera Vâlcii
6
2

Casă parter premium în construcție 120 mp construiți teren 410 mp Cartier Bariera Vâlcii

Se oferă spre vânzare casă pe parter, aflată în construcție, situată în cartier Bariera Vâlcii, strada Parângului, cu acces rapid către strada Bariera Vâlcii, Bordei, centură și drumul expres. Teren: 410 mp Deschidere: 18 m Suprafață construită: 120 mp (inclusiv terasă) Casa se predă la cheie, ...

2130 EUR/m2 | 100 m2

Craiova, Dolj

Categorii

Județe

Dolj
Salvează căutarea