Promovat
Apartament 4 camere zona piata garii- rovine
1

Apartament 4 camere zona piata garii- rovine

Proprietar,vând apartament cu 4 camere situat lângă Lidl de la gară ,la etajul 1 din 4,având o suprafață totală de 80,3mp. Apartamenul are instalatie electrică, sanitara și termică nouă(centrală termică și distribuitor pe fiecare calorifer), șapă turnată, pereți gletuiți în 3 straturi. Detalii la telefon ...

2179 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Promovat
casa allegra de vanzare
10

casa allegra de vanzare

Salut! Numele meu este Allegra. Sunt o casa atipica, iar acest lucru se vede din prima clipa. Dincolo de arhitectura mea aparte,ceea ce ma defineste cu adevarat este modul in care am fost gandita si construită. Originalitatea, profesionalismul, inovatia, seriozitatea si transparenta nu sunt doar cuvinte, ...

2915 EUR/m2 | 142 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara
8

Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara

Vând apartament decomandat cu o suprafață utilă de 41 mp și balcon inclus in interior unde se afla centrala termica,frigiderul , masina de spalat rufe. Apartamentul este la etajul 3 4 dar masarda este locuita sunt apartamente bloc nou construit în 2019 și izolat termic. Locuința este dotata cu usa metalica ...

2927 EUR/m2 | 41 m2

1+Mai, Craiova, Dolj

Promovat
Apartament decomandat,  2 camere, zona foarte bună  in Craiova
10
5

Apartament decomandat, 2 camere, zona foarte bună in Craiova

Vand apartament 2 camere cu suprafata de 56 mp decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-o zona linistita pe str. Caracal, vis-a-vis de Spitalul Militar si in imediata apropiere a Lidl, Kaufland si a statiei de autobuz. Detalii proprietate: - Suprafață utila totala : 56,39 mp. - Structura bloc: caramida ...

2277 EUR/m2 | 56 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă vânzare Casa Tineretului Craiova
10
15

Casă vânzare Casa Tineretului Craiova

Casă de vânzare, construcție anul 2000, BCA, izolată la interior și exterior, 103 mp locuibili, 357 mp teren, panou solar apă caldă, porți metalice superbe, grădină cu gazon și viță de vie, pod pardosit cu vată minerală și scândură, potrivit pentru depozitare, utilități la poartă pentru citit, doi robineți ...

2184 EUR/m2 | 103 m2

Craiova, Dolj

Livada pomi fructiferi situata in com vîrvoru de jos județul Dolj
6
22

Livada înființată in 2013 situata în com vîrvoru de jos județul Dolj, in suprafata de 1,75 hectare. Sunt 500 pruni, 500 meri si 50 cais, ciresi, peri si gutui. Livada este împrejmuită cu plasa de sârmă pe spalieri. Preț 120000 lei negociabi Obtional se vinde tractor de 25 cp și utilaje agricole plug, ...

Craiova, Dolj

Teren intravilan comuna Leu Dolj
5
12

Teren intravilan comuna Leu Dolj

Vand teren intravilan in comuna Leu judetul Dolj,20 km de Craiova Gard nou,porti noi Dupa 15:30 Pret 20000 euro

Craiova, Dolj

teren de vanzare
5
1

teren de vanzare

Vand teren in Ghercesti (in spatele aeroportului), pe aleea XVI Aviatorilor -terenul are o suprafata de 434 mp si este imprejmuit; -este facut proiect pentru put forat; -utilitati: - curent electric trifazic pe teren, iar gazul este pe strada; - strada este cedata primariei, urmand a se baga apa curenta ...

434 m2

Craiova, Dolj

Vând vila în centrul Craiovei
10
1

Vând vila în centrul Craiovei

Locatie: Rovine Camere: 5, 2 băi, bucatarie, 4 balcoane, garaj cu loc pentru o mașină, beci, curte interioara Accept variante

2414 EUR/m2 | 186 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Teren intravilan Craiova langa Jumbo
7

Teren intravilan Craiova langa Jumbo

Oportunitate! Teren la bulevard in suprafata totala de 2500mp, preț 220E mp Amplasare : pozitionare de exceptie, cu deschidere 38 mp la bulevardul principal, Str. Calea Severinului, Craiova Potential: terenul este situat intr-o zona buna cu potential de crestere din Craiova, aproape de unele dintre ...

Craiovita+Noua, Craiova, Dolj

Vând teren la intrare în Troaca
1
6

Vând teren la intrare în Troaca

Vând parcele de 3 de mp la intrare in Troaca ,dinspre Severinului ,in spatele caselor

Craiova, Dolj

Casă de vânzare în Craiova pe Râului, teren mare