Promovat
Apartament la casă, 2 camere + curte proprie, 85 mp – Str. C.D. Fortunescu
5
3

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare un apartament la casă situat pe strada C.D. Fortunescu, într-o zonă liniștită și bine poziționată. Locuința are o suprafață de 85 mp și este compartimentată în 2 camere spațioase, hol, baie și bucătărie, oferind un ambient confortabil și funcțional. Proprietatea ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

central, Craiova, Dolj

Promovat
Garsonieră de vânzare Brazda
4
2

Garsonieră de vânzare Brazda

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare o garsonieră complet mobilată! Locație: Brazdă Tip: Garsonieră Etaj: 8 ✨ Garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul este situat într-o zonă liniștită, cu acces facil la magazine, mijloace ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament cu doua camere decomandat, zona Billa
8
2

Apartament cu doua camere decomandat, zona Billa

Prime Imobiliare ADS va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit după anul 1986, amplasat într-o zonă foarte apreciată și bine conectată a orașului, în apropiere de fostul Billa, actual Supeco. Locuința cu o suprafata utila de 53,72 mp, ...

2440 EUR/m2 | 50 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Vand apartament 2 camere Brazda lui Novac
5
1

Vand apartament 2 camere Brazda lui Novac

Proprietar, vând apartament cu 2 camere 51 mp2 semidecomandat (posibilitate in a se transforma decomandat) in Brazda lui Novac, lângă școala 23 situat la etajul 4 4, intru-un bloc cu acoperiș, la 10-15 minute de mers pe jos de zona 0 a orașului (Hotel Ramada) sau câteva minute de mers cu mașina, in ...

1725 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare 4000mp pădure în com Zătreni judvalcea 2

De vânzare 4000mp pădure în com Zătreni judvalcea

Vând o fâșie de 4000mp pădure în com Zătreni jud valcea având procesul verbal de punere în posesie

Craiova, Dolj

De vânzare 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

De vânzare 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

Vând drepturi de proprietate prin Cesiune la notar pentru 2800mp pădure în com Zătreni jud valcea

Craiova, Dolj

De vânzare 1ha pădure în comuna Zătreni jud valcea 10

De vânzare 1ha pădure în comuna Zătreni jud valcea

Vând 1ha padure in comuna Zătreni jud valcea

10,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament 4 camere 1 Mai exclus AGENȚII IMOBILIARE
10
2

Apartament 4 camere 1 Mai exclus AGENȚII IMOBILIARE

Se vinde apartament 4 camere 1Mai,etaj 4 din 4,acoperiș proaspăt renovat, parțial mobilat ( nu are toate camerele mobilate),centrala termica, frigider, aragaz,2 bai, 2 balcoane, parchet lemn masiv, termopane, decomandat! Pentru alte detalii și amănunte nespecificata în anunț, va rog sunați! EXCLUS AGENȚII ...

1659 EUR/m2 | 92 m2

Craiova, Dolj

Vând garsoniera craiovita noua Orizont
4
4

Vând garsoniera craiovita noua Orizont

Garsoniera craiovita noua,țeava gaz separat,apa,balcon,28mp preț 67.900 euro negociabil

2425 EUR/m2 | 28 m2

Craiova, Dolj

Apartament Open Space de vanzare
10
3

Apartament Open Space de vanzare

Apartament de vanzare: 50,5 mp compus din:dormitor,baie,hol,living-bucatarie open space, la parter 4 -loc parcare inclus (cu bariera) ,fix in fata ferestrei,la 1 metru distanta -Supraveghere video -centrala termica pe gaz -internet -izolatie termica -mobilat precum in poze(exceptie:canapea,un Tv ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Casă parter premium în construcție   120 mp construiți   teren 410 mp   Cartier Bariera Vâlcii
6
2

Casă parter premium în construcție 120 mp construiți teren 410 mp Cartier Bariera Vâlcii

Se oferă spre vânzare casă pe parter, aflată în construcție, situată în cartier Bariera Vâlcii, strada Parângului, cu acces rapid către strada Bariera Vâlcii, Bordei, centură și drumul expres. Teren: 410 mp Deschidere: 18 m Suprafață construită: 120 mp (inclusiv terasă) Casa se predă la cheie, ...

2130 EUR/m2 | 100 m2

Craiova, Dolj

Asociere Investitie firma afacere magazin alimentar in Craiova

Se cauta, in vederea unei posibile asocieri investitii, SC care desfasoara activitati de vanzare retail produse alimentare (magazin alimentar mixt) in Craiova. Este necesar ca societatea sa functioneze pe profit, iar magazinul sa aiba localizare adecvata pentru dezvoltarea afacerilor.

625 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

apartament de vânzare
5
3

apartament de vânzare

apartamentul este compus din 2 camere decomandate etajul 3 din 4 în Craiova lângă Gara zonă linistita

217 EUR/m2 | 46 m2

Pia%c8%9ba+G%c4%83rii, Craiova, Dolj

APARTAMENT 4 CAMERE Craiova, Zona Calea București, Ideal familie
10

Proprietar vând apartament bilateral, semidecomandat cu 4 camere, situat în Calea București, zona Rotonda, cu acces rapid către punctele de interes ale orașului. Locuința este ideală pentru o familie care își dorește spațiu, confort și o compartimentare eficientă. Detalii tehnice și compartimentare: Tip ...

2066 EUR/m2 | 76 m2

Craiova, Dolj

apartament Craiovita
2
6

apartament Craiovita

se vinde apartament doua camere parter Apartamentul necesita renovare totala Este la 5 min de Kaufland si Lidl

175 EUR/m2 | 40 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 26 mp, zona Valea Roșie
7
1

Apartament 2 camere, 26 mp, zona Valea Roșie

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață utilă de 26 mp, situat în cartierul Valea Roșie. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil cu 4 niveluri și oferă o compartimentare practică: un hol de acces, baie, living cu trecere către bucătărie și ...

2577 EUR/m2 | 26 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 45 mp, Bvd. Nicolae Titulescu / Scoala Decebal
8

Blitz vă propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, bilateral, avand o suprafața utilă de 45 mp, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 niveluri. Imobilul este dotat cu centrală termică proprie, asigurând confort pe tot parcursul anului, doua aparate de aer conditionat, fiind oferit ...

2333 EUR/m2 | 45 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Siloz - Împăratul Traian
7

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Siloz - Împăratul Traian

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 67 mp, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc construit în anul 1973, în zona McDonald’s, foarte aproape de centrul orașului. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit, beneficiind de centrală ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 bai, 67.11 mp, Imparatul Traian - Siloz
16

Blitz va propune spre achizite un apartament de 3 camere si 2 bai cu o suprafață totala generoasă de 74.83 mp, situat într-o zonă plină de viață din cartierul Sarari, la doar câțiva pași de Piața din Valea Rosie, Liceul Henri Coandă și Facultatea de Drept. Aflat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu doar ...

2570 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Vând apartament 2 camere
5
3

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere decomdandat 59.2 mp centrală proprie încălzire în pardoseală semimobilat etaj 1 bloc 2024 zona bacriz rovine residence țin să menționez apartamentul este 122000 de mii plus 10000 loc parcare privat negociabil

2237 EUR/m2 | 59 m2

Craiova, Dolj

vind sau schimb casa Bordei carpenului Craiova 4camere parter mansarda cu 4camere
5
8

vind sau schimb casa Bordei carpenului Craiova 4camere parter mansarda cu 4camere bae buc termopane gresie faianță parchet laminat var lavabil tabla acoperis Lindab cu 7oom curte pomii fructiferi vita de vie deschidere 40m cu utilități gard cabana

1242 EUR/m2 | 120 m2

Piața Gării, Craiova, Dolj

Apartament 3camere , propietate personala
7
2

Apartament 3camere , propietate personala

Particular, ofer spre vanzare apartament 3 camere, in zona rezidențiala ,Magnolia Pielesti,apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, contorizare individuală la apa,gaze,curent, parcare cumpărată și inclusă in prețul apartamentului, toată zona in care se regăsește imobilul este asfaltata și suprafața ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, Rovine 2 4 semidecomandat
10
6

Apartament 3 camere, Rovine 2 4 semidecomandat

Apartament 3 camere, semidecomandat, situat in cart Rovine et 2 4, 62 mp din care 55 mp utili, construit in 1977, intr-o zona foarte linistita cu multe locuri de parcare, renovat in mare parte anul trecut, centrala termica, aer conditionat, dispus pe est fara probleme de caldura vara, iar iarna este ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 32 mp, Valea Roșie, zona Caracal
10

Apartament 2 camere, 32 mp, Valea Roșie, zona Caracal

Blitz vă propune spre vânare un apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafață de 32 mp, complet mobilat și gata de mutare. Este situat într-o zonă liniștită, aproape de Grădinița „Elena Farago” și de școala Nicolae Romanescu, ideal pentru elevi sau familii. Locuința este dotată cu aer condiționat, ...

2406 EUR/m2 | 32 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere decomandat, 47.50 mp, Bulevardul Carol I, zona Gării
8
1

Blitz vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 9 /10 , pe Bulevardul Carol I, în zona Gării. Cu o suprafață utilă de 47,5 mp, locuința este compartimentată eficient, oferind confort și funcționalitate. Apartamentul se remarcă prin finisaje ultramoderne și ...

2302 EUR/m2 | 44 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, 38 mp, zona Piata Valea Rosie
8
1

Apartament 3 camere, 38 mp, zona Piata Valea Rosie

Blitz propune spre achiziție un apartament de 3 camere, cu o suprafață utilă de 38 mp, situat în cartierul Valea Roșie, în apropierea Colegiului Național „Ștefan Odobleja”. Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 4 și reprezintă o opțiune ideală pentru cei care caută un spațiu funcțional la un ...

1632 EUR/m2 | 38 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere, 62 mp, zona Ultracentrală
6
1

Apartament 2 camere, 62 mp, zona Ultracentrală

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de două camere, decomandat, situat în zona ultracentrală, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, într-un bloc solid construit în anul 1987, prevăzut cu lift modern, accesibil pe bază de cartelă. Apartamentul ...

3020 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Studio de vanzare President Residence
3

Studio de vanzare President Residence

Vând garsoniera 40mp, str Sararilor, et8, vedere panoramica spre rasarit Separat se poate achiziționa si loc parcare suprateran

2949 EUR/m2 | 39 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Vand casa in zonă semicentrala Craiova
10

Vand casa in zonă semicentrala Craiova

Vând casă boiereasca cu o suprafață de 366mp utili si un teren de1658mp. Camerele sunt spațioase cu tavane de 3.5m și decomandate. Sub toată casă este construit beci cu o fundație foarte solidă.

1311 EUR/m2 | 366 m2

Fața Luncii, Craiova, Dolj

Vand garsoniera brazda
5
1

Vand garsoniera brazda

Proprietar,vând garsonieră brazdă G5,et 5 10,posibilitate închiriere imediată,renovată parțial ,mobilată și utilată ca în foto , booking cu scor 9,3 și recenzii f bune.Pret 75000euro negociabil.Tel. .

2419 EUR/m2 | 31 m2

Brazda lui Novac, Craiova, Dolj

Vand casa cu curte 650 m2
4

Vand casa cu curte 650 m2

Casa de vanzare cu foisor curte ,garaj ,doua anexe toate dotarile

3103 EUR/m2 | 116 m2

Craiova, Dolj

Casa de vanzare in spatele Parcului Romanescu
9
3

Casa de vanzare in spatele Parcului Romanescu

Prime Imobiliare ADS vă propune spre vânzare o casă modernă, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și acces rapid către principalele puncte de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 154 mp și este construit din BCA, fiind amplasat într-o zonă suburbană liniștită, cu acces ...

1485 EUR/m2 | 130 m2

sud-est, Craiova, Dolj

Casa P+E, 120 mpu, teren 350 mp, zona Albesti
7

Casa P+E, 120 mpu, teren 350 mp, zona Albesti

Blitz va propune spre achizitie o casa moderna formata din teren total de 350 mp, pe care este amplasata o casa individuala noua ( in constructie ) cu regim de constructie de P + E, avand o suprafata utila de 120 mp. Compartimentare : - parter : living open space cu posibilitate de separare a bucatariei ...

1208 EUR/m2 | 120 m2

Craiova, Dolj

Vând loc veci cimitirul Ungureni

Vând loc veci cimitirul Ungureni

Vând loc veci cimitirul Ungureni, este situat în zona monumentul eroilor,nu are lucrare,Tel ,cer și ofer seriozitate

5 m2

Craiova, Dolj

Proprietar Vand teren intravilan Craiova strada Tudor Arghezi
4
1

Proprietar Vand teren Craiova strada Tudor Arghezi.toate utilitățile :apa gaze curent canalizare asfalt deschidere 29 metri cu lungime 144 ....4150mp prețul este negociabil Rog seriozitate!

4,150 m2

Nord, Craiova, Dolj

Teren Agricol de vânzare

Teren Agricol de vânzare

Teren Agricol extravilan de vânzare 3000mp situat in Comuna Podari Sat Balta Verde Judetul Dolj Număr telefon

3,000 m2

Craiova, Dolj

Teren extravilan

Teren extravilan

Vând teren extravilan,4000 Mp, 16 mp deschidere,cadastru, în cartierul Mofleni,langa Podul Jiului.

4,000 m2

Craiova, Dolj

Vând casă pretabila policlinică,grădiniță,firma
1
2

Vând casă pretabila policlinică,grădiniță,firma

Vând casa 290 mp utili + curte 80 mp. Casa este dispusa pe 3 nivele, parter + etaj 1 + etaj 2 + mansarda și este compartimentata astfel: Parter: garaj + bucătărie + hol + cămară. Etaj 1: living + dormitor + baie Etaj 2: 3 dormitoare dintre care 1 matrimonial + baie Mansarda: open space cu masa de tenis ...

1724 EUR/m2 | 290 m2

Craiova, Dolj

Teren selgros Craiova

Teren selgros Craiova

Teren super bine situat

2,000 m2

Craiova, Dolj

CASA DEOSEBITA ZONA SELGROS COMPLET MOBILATA
14
1

CASA DEOSEBITA ZONA SELGROS COMPLET MOBILATA

Casa reprezinta o proprietate ideala fiind pe parter, cu un numar de 3 dormitoare si 2 bai , living spatios , terasa si bucatarie dotata cu tot ce este necesar , toate pe o suprafata utila de 120 metri patrati. Locuinta este total mobilata si utilata fiind locuita , si s-au folosit materiale si ...

1775 EUR/m2 | 120 m2

Craiova, Dolj

De vânzare apartament cu 2 camere decomandate!!!!
10
1

De vânzare apartament cu 2 camere decomandate!!!!

Apartament cu 2 camere decomandate, 60 mp , P 4 ,zona 1 Mai - Craiova,Dj .Apartamentul dispune de centrala termica,instalație pe cupru, separare apa ,beci pe toată suprafata balconului trecut in acte accesul făcându-se din interior, acoperișul balconului este nou . Tot apartamentul este izolat atat ...

2317 EUR/m2 | 60 m2

1+Mai, Craiova, Dolj

Vand garsoniera Calea Bucuresti
9

Vand garsoniera Calea Bucuresti

Proprietar vand garsonieră Calea Bucureşti, strada Stefan Velovan, complet şi modern utilată şi mobilată, AC, repartitoare caldură, etaj 4 4.

2533 EUR/m2 | 30 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Casa Craiova zona Sucpu

Casa Craiova zona Sucpu

casa P+1, 3 camere, 3 băi, living și bucătărie open space, dressing, terasă, încălzire în pardoseala, suprafață utilă 200 mp, amprentă 110 mp, suprafața teren 315 mp. Panouri fotovoltaice 8 kw + baterie stocare 5 kw

2175 EUR/m2 | 200 m2

Craiova, Dolj

Casa de vînzare zona Metro craiova
18
12

Casa de vînzare zona Metro craiova

Cînd caza zona Metro craiova put forat gazu la poarta

714 EUR/m2 | 140 m2

Craiova, Dolj

Vand garsoniera Lapus Arges
9
3

Vand garsoniera Lapus Arges

Vand garsoniera Lapus Arges - Trenul pierdut. -Etaj 3 4 -27mp -Anul constructiei 1985+ -Generoase locuri de parcare. -Avantaj - boxa la subsol,folosita ca loc de depozitare -Aproape de Electroputere,scoli,statie autobuz. -Zona linistita,vecini prietenosi. -Imobilul se vinde utilat si mobilat,exact ca ...

2500 EUR/m2 | 28 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere
5
8

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere decomandat comfort 1 , apartament situat in cartierul 1 Mai in apropiere de scoala generala Gheorghe Bibescu nr. 36 Apartamentul se afla la parterul blocului de 4 nivele si are in apropiere magazine , piata , super market (kaufland , carrefour , pelendava ) , se afla la 5 minute ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Craiova, Dolj

Teren Cernele, str.Șerban Cantacuzino (vizavi de ștrand Colloseum)
1

De vânzare Teren extravilan cu potențial rezidențial, 7000 mp, zonă Rovine 2 Cernele Ofer spre vânzare un teren extravilan, cu o suprafață totală de 7000 mp. Terenul beneficiază de o deschidere generoasă de aproximativ 26.5 metri la un drum asfaltat, situându-se într-o zonă rezidențială în dezvoltare, ...

7,000 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu 3 Camere(Brazda)
7
3

Apartament cu 3 Camere(Brazda)

Proprietar va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 56 mp și un balcon de 3.91 mp, situat într-un imobil construit în anul 1965. Acesta se află la etajul 2 din 4 al unui bloc cu 4 niveluri. Apartamentul necesita renovare potrivit gusturilor moderne pentru ...

2357 EUR/m2 | 56 m2

Brazda%2blui%2bNovac, Craiova, Dolj

Spațiu comercial 35 m2 Craiovita Nouă
3
1

Spațiu comercial 35 m2 Craiovita Nouă

Spatiu comercial de 35 de metri pătrați în situat in Craiovita Nouă pe str Toporasi nr 25 bloc 312. Spatiu este alcatuit din 2 încăperi. În momentul de fata spațiul este închiriat și funcționează ca și fast food. Separat se poate discuta și despre preluarea afacerii de fast food cu specific grecesc ...

3286 EUR/m2 | 35 m2

Severinului, Craiova, Dolj

Teren zona Melis centură nord Craiova
5
1

Teren zona Melis centură nord Craiova

Se pune la vânzare teren 460 m2 îngrădit curent put de apă forat la 96 m , adâncime , iar conducta de gaze se află 50m distanță terenul beneficiază de stradă privată cu lățime de 9m , trenul are o panoramă superbă a orașului pentru mai multe detalii apelați-i, accept și schimburi cu apartament , garsonieră ...

460 m2

Craiova, Dolj

Casa de vanzare 300 mp + 130 mp utili
5
5

Casa de vanzare 300 mp + 130 mp utili

VAND CASA 300 mp 130 mp utili > Casa se afla la 5 min de Mall ELECTROPUTERE si la 5 min de Aeroportul Craiova Proprietar Privat Detali in privat ! No nr privat !

217 EUR/m2 | 300 m2

Craiova, Dolj

Vand casa Selgros!!
10
15

Vand casa Selgros!!

Suprafata construita 200mp Suprafata utila 159mp 5 camere 1 living 2 bai Utilitati curent apa curenta butelie pe gaze fosa septica iluminat public internet

1275 EUR/m2 | 149 m2

Craiova, Dolj

Vand Casa Brestei 3

Vand Casa Brestei

Vand casa batraneasca constructie 1970. Suprafata 70 mp, avand 4 dependinte. Suprafata teren 200mp. Pret: 65000 Euro negocialbil. Mai multe detalii la telefon:

929 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

vand casa Lazu(Terpezita)
5
14

vand casa Lazu(Terpezita)

Vand casa Lazu com.Terpezita la 22 km de craiova , compusa din 2 camere baie ,bucatarie, hol, si camera centrala, foișor , centrala pe lemne , suprafata de 500 mp , pentru mai multe detalii la tel.

500 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Salvează căutarea