Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Garsoniera de vanzare
5
2

Garsoniera de vanzare

De vanzare garsoniera situata in micro 40 Strada Caisilor etajul 4 este renovata si se vinde mobilata si utilitata asa cum este prezentata in poze.Mare avantaj al acestei proprietati il reprezinta pozitionarea excelenta,cu acces facil la mijloace de transport ,magazine , piata , scoli ,mall kaufland ...

1364 EUR/m2 | 22 m2

Cartier IC Frimu, Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
1

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 2

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

Casa de vanzare , 5 camere ,Micro 14,zona de  vest ( centura ) Galati
10
4

Casa de vanzare , 5 camere ,Micro 14,zona de vest ( centura ) Galati

Casă zona de vest , Galați în suprafață de 320 mp construcție și 430 mp teren , compusă din 5 camere ; două la parter și trei băi ,etaj , un living o bucătărie și o baie , și mansarda, două dormitoare un dressing mare și o baie. Construită din 2003 , BCA, grinzi beton, placă beton între etaje, mansardă ...

1021 EUR/m2 | 240 m2

Micro 13, Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa 2

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 2, cu balcone, dotat cu centrala termica, aer conditionat, geam termopan, stradal

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Ap. 3 cam. decomandat, 72mp, etaj 2 din  4, Ps-uri
5
15

Ap. 3 cam. decomandat, 72mp, etaj 2 din 4, Ps-uri

Apartament 3 camere decomandat, cu suprafata total de 72 mp, cu 1 balcon, etaj 2 din 4, an de constructie 1983 Dotat cu centrala termica, aer conditionat, bransament de apa separat Pret propus pentru tranzactionare: 87000 euro Contact:

1338 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
3

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1659 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence
6
15

Ap. 2 camere, etaj 4 din 9, Flamingo Luxury Residence

Agentia Prim Imobiliare Galati Flamingo Luxury Residence Proiect nou - finalizat in 2025 Ap. 2 camere cu suprafata total 71 mp construit Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, farmacii, ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Vând apartament confort 1.
10
7

Vând apartament confort 1.

Persoană fizică,vând apartament două camere decomandate,gresie,faianță, parchet,izolație exterioară, ușă metalică de bună calitate,interfon,centrala termica Ariston geamuri termopan,balcon generos,mobilat. Etajul 10,lift nou,bloc construit în 1977,bloc turnat ( nu din plăci). Este compus din doua ...

1099 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Garsoniera de vânzare 37000 Euro direct proprietar.Negociabil
7
2

Se vinde garsoniera la blocul din față la peco,Țiglina 1,blocul deține 2 lifturi funcționale.Gardiniera se vinde utilată și mobilată,vecini linistiti.Mai multe detalii în privat .

1423 EUR/m2 | 26 m2

Tiglina%25252b1, Galati, Galati

garsoniera port
9
35

garsoniera port

vând garsoniera în port la etajul 7 din 7 fără lift se vinde mobilata ca în poze . recondiționata total hidroizolație recent facuta Căldură de la centrala de cartier preț 21000 de euro necociabil

1050 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Teren  intravilan 700 mp
1
6

Teren intravilan 700 mp

vand teren liber, str. Posta veche, nr. 34 utilitati energie electrica si canalizare.

Galati, Galati

Teren intravilan 2000 mp   Sat. Negrea, 15 E mp.
6
1

Teren intravilan 2000 mp Sat. Negrea, 15 E mp.

Vand teren intravilan 2000 mp , cu utilitati la limita de proprietate , fara constructie pe el, in satul Negrea. Se poate lotiza la cerere. Deschidere la strada de 29 m, cu o lungime totala de 68 m. Pretul este de 15 E mp, negociabil .

2,000 m2

Negrea, Galati

De vânzare teren intravilan   2000 mp   Sat Negrea, Județul Galați
8
1

De vânzare teren intravilan 2000 mp Sat Negrea, Județul Galați

Ofer spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 2000 mp, cu o deschide la strada de aproximativ 29 m, si o lungime totala de 69 m, situat în satul Negrea, județul Galați, într-o zonă liniștită și cu acces facil. Terenul beneficiază de utilități la limita proprietății: -apă -energie electrică -gaze. La ...

2,000 m2

Negrea, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...