Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă Odaia Manolache sau schimb cu apartament Galați
10
2

Vând casă Odaia Manolache sau schimb cu apartament Galați

Vand casă locuibilă in Odaia Manolache sau schimb cu apartament 3 camere in Galați ( maxim etaj 2). Casa are 150 mp utili cu teren până la 750 mp, dispune de 4 camere, 2 bai, dresing si pod generos, parțial mobilată și utilată. Pardoselile din hol, baie, dresing, bucatarie si sufragerie sunt din sunt ...

600 EUR/m2 | 150 m2

Odaia Manolache, Galati

Teren intravilan 3000 m  sat Odaia Manolache, com. Vânători, jud. Galați
3
1

Teren intravilan 3000 m sat Odaia Manolache, com. Vânători, jud. Galați

Vând teren 3000 mp intravilan sat Odaia Manolache, comuna Vânători, județul Galați, deschidere 34 m, împrejmuit, vecini stânga-dreapta, racordat la curent electric, apă potabilă cu apometru tic C, fântână. Gaze, canalizare, internet, cablu și telefonie fixă la poartă. 500 metri mijloc de transport în ...

3,000 m2

Odaia Manolache, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Teren intravilan Oancea, Galați
3

Teren intravilan Oancea, Galați

Terenul este central, la 200 metri de primărie și școală. Suprafața este 2500 metri pătrați, la drumul județean asfaltat. Terenul este ideal pentru investiție de magazin, de exemplu La doi pași . Prețul este 10 euro metrul pătrat.

Galati, Galati

Vilă spațioasă cu teren generos   Vișina, comuna Poiana, județul Galați
4
1

Vilă spațioasă cu teren generos Vișina, comuna Poiana, județul Galați

O proprietate rară, ideală pentru familie sau investiție, situată într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde și intimitate. Această vilă construită în 2012 impresionează prin dimensiuni, compartimentare practică și curtea spectaculoasă de 3.000 mp. Casa are o suprafață utilă de 300 mp și este organizată ...

40 EUR/m2 | 4,000 m2

Visina, Galati

Teren extravilan

Teren extravilan

Vand 3,5 ha teren extravilan, arabil, compact.

Liesti, Galati

Vând apartament 2 camere
7
5

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat, confort 1,renovat,cu toate utilitățile, în zona Liceului Agricol, în bloc Turn,etaj 3,destul de spațios, cu vedere către șoseaua principala, in bloc cu 10 etaje, cu acces la lift și uscător rufe pe fiecare etaj.Zona comerciala - Lidl,Penny,Pepco,Deichman,Altex, ...

1071 EUR/m2 | 56 m2

Tecuci, Galati

vanzare apartament
5
6

vanzare apartament

De vânzare apartament 3camere decomandate,Micro 20,Etaj 7 10,suprafață 65mp.Apartamentul are centrală termica,1 AC,in garanție, termopan,uși interioare schimbate recent, gresie, faianta,parchet

1185 EUR/m2 | 65 m2

Micro 20, Galati, Galati

Teren Galati ; piata centrala
2
7

Teren Galati ; piata centrala

Vand teren pe strada Nicolae alexandrescu , 12 x 90 metri. Pe teren se afla o casa demolabila 5x 22 m . Pret de vanzare Euro 250 EURO MP.

900 m2

Piata+Centrala, Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Teren cu fundație 11x13 mp., într o zona foarte frumoasa!
7
85

Teren cu fundație 11x13 mp., într o zona foarte frumoasa!

Vând teren situat aproape de Pădurea Tulucești . Terenul este parcelat in 2 părți (extravilan construibil ). Pe o pe o parcelă se află o fundație de 11x13 mp. Terenul este liber de orice sarcina și detin toate actele necesare in vederea vânzării. Preț negociabil!

1,133 m2

Tulucesti, Galati

Vand teren 22 ari+ casa veche cu 4 camere + gradina 600 mp
10
1

Vand teren 22 ari+ casa veche cu 4 camere + gradina 600 mp

De vanzare 22ari teren cu casa veche, terenul are deschidere la 2 strazi, 22m in fata, 18m in spatele terenului la strada asfaltata, zona neinundabila, curte, livada, bonus gradina de 600mp, in acte, ingradit si stalpi beton. Com. COROD, Jud Galati. Str Ciresilor, nr. 29. Tel . Pret promotional 30.000 ...

Corod, Galati

Vand Casa- Situata in zona centrala GALATI zona-0
10
1

Vand Casa- Situata in zona centrala GALATI zona-0

Vand Casa -Situata in zona centrala- GALATI- zona-0-Str-Nicolaie Balcescu -Locatie ultra centrala la strada cu vizibilitate excelenta -Flexibilitate in utilizare datorita intrarilor separate si spatiilor generoase-.Detalii suplimentare si programari pentru vizionare la telefon, Va rugam sa ne contactati ...

1354 EUR/m2 | 192 m2

Galati, Galati

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro
7
1

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro

Proprietar-Vand ap 3 camere,suprafata 59 mp,stradal,vis-a-vis de Oficiul Postal 9 ,Micro 17.Apartamentul se vinde mobilat ,utilat complet.Dispune de : Centrala proprie -prin condensare; Aer Conditionat; Geamuri si usi termopane; Usa metalica ; Toata suprataţa apartamentului are tavane extensibile.Pereţii ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea