Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Şiviţa:Lot casa 2400mp la DN26-19km Galati,Proprietar. Deschidere=11m
2
1

Utilitati la sosea. Tarlaua 26 1-Parcela 6, D=11m. Preferabil comunicare prin Whatsapp ,SMS la : o77o-opt77-sase4sase sau marian2bis yahoo.com

2,400 m2

Sivita, Galati

Loc de casa intravilan 2364 mp Brahasesti Jud Galati
8
3

Loc de casa intravilan 2364 mp Brahasesti Jud Galati

Teren cu o suprafață de 2364 mp situat in intravilanul comunei Brăhășești Jud Galati Se afla pe strada 29 cu acces la apa,canalizare,curent electric direct la soseaua asfaltata Detin cadastru si carte funciara

2,364 m2

Brahasesti, Galati

loc de veci cimitir eternitatea
1
3

loc de veci cimitir eternitatea

loc de veci situat langa biserica din incinta central

Galati, Galati

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 2

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Vand teren intravilan in Tecuci 7

Vand teren intravilan in Tecuci

Vand teren intravilan in zona Balcescu, Tecuci. 750 metri pătrați. Nr tel:

Tecuci, Galati

De Vanzare Apartament
5
6

De Vanzare Apartament

Apartament în Tecuci 60 metri pătrați mobilat,la parter aer condiționat centrala pe gaz loc de parcare în spatele blocului privat mai trebuie mici retușuri mai multe detalii în privat .

833 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Vand teren extravilan in Jud.Galati, Com.Costache Negri , 1400mp
1
7

Vand teren extravilan in Jud.Galati, Com.Costache Negri , 1400mp. Pret 5400 lei

Costache Negri, Galati

Vand teren intravilan Siriu la 150m de lac si cu deschidere directa la DN10
8
72

Vând teren la munte fâneața extravilan in comuna Siriu amplasat la 10m de DN 10 intre viaductele Giurca si Teharau . Are o deschidere 43m, iar intr-un colț al terenului se regăsește un izvor , vizavi de teren exista un parau cu o mini-cascada .Terenul este ideal pentru o pensiune, ferma, păstrăvărie, ...

4,500 m2

Galati, Galati

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp
5

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp

Proprietar vand teren pe Str Alexandru Moruzzi nr 16 (vis-a-vis de Spitalul CFR), suprafata 285mp, deschidere 10,3m

285 m2

Galati, Galati

Teren Arcasilor 552mp
5
5

Teren Arcasilor 552mp

Proprietar vand teren pe o alee adiacenta în Arcasilor 552mp (500 utili+52 alee), deschidere 18m. Preț 36.000 neg.

500 m2

Galati, Galati

Loc de veci Eternitatea Galati
1

Loc de veci Eternitatea Galati

Vând drept de concesiune loc de veci, suprafață 12 mp, bordură din beton, 3 locuri, 2 cruci din piatră stare f. bună, aflat la f. mică distanță de clădirea administrației, ușor accesibil. Prețul zonei, negociabil. Locul este cu toate taxele și actele la zi.

Galati, Galati

Casa de vanzare
5
58

Casa de vanzare

Vand casa in Galati cu 2 camere ,batraneasca ,singur in curte ,str.bucurestii noi ,bucatarie ,hol ,baie cu dus ,gaze,canlizare ,suprafata construita si teren 104m ,tel pret45000 euro neg ,este locuibila

433 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

vând casă bătrânească cu 2 camere
5
18

vând casă bătrânească cu 2 camere

Vând casă bătrânească in Galați,2 camere,bucătărie ,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro neg tel gaze,canalizare,singur in curte ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

vând casă batraneasca
5
26

vând casă batraneasca

Vând casă bătrânească in Galați,singur in curte ,gaze,canalizare ,lumina ,apa ,,este locuibila ,preț 45000 euro neg,tel ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Tiglina%2b2, Galati, Galati

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

 Camin nefamilisti, Imaia,Bloc 6. 11

Camin nefamilisti, Imaia,Bloc 6.

Vand garsoniera Str. Vasile Alexandri,etaj 3. Garsoniera are nevoie de imbunatatiri. Suprafata utila este de 10,7mp.Nu are baie in interior. Baia comuna se afla pe acelasi palier ,este mentinuta in perfecta curatenie. Nu mai astepta si cumpara-ti casa visata. Pentru mai multe informatii va rugam nu ...

1227 EUR/m2 | 11 m2

Tecuci, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

teren extravilan filești 2

teren extravilan filești

vând teren extravilan filești loturi 500 mp preț 17 euro mp tel

500 m2

Nord-Est, Galati, Galati

Vand garaj tip locuință
3
4

Vand garaj tip locuință

Vând garaj tip garsonieră ..zona Ale Ștrandului ...

650 EUR/m2 | 20 m2

Tecuci, Galati

Casa de vanzare !
3
9

Casa de vanzare !

Vând casă locuibilă,zonă neinundabilă . Este racordată la curent și apă. 1600mp.

16 EUR/m2 | 1,600 m2

Cudalbi, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea