Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Tecuci, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
2

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan 1100mp
5
1

Vând teren intravilan 1100mp

Vând teren intravilan în Tudor Vladimirescu Galați 1100mp 10000 euro

1,100 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare

Casă de vânzare

Vând casă cu etaj. Posibilitate de locuit pentru 2 familii. Intrari separate. Parterul are living, două dormitoare, baie, bucătărie, camera centralei și terasă închisă.Etajul are trei dormitoare, baie, bucătărie și terasă. Casa este locuibila și este pe un teren de 800m pătrați. Terenul este proprietate ...

1136 EUR/m2 | 220 m2

Sendreni, Galati

vand apartament

vand apartament

vand apartament 2 camere micro 20

1273 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere , decomandat in Tecuci
10
6

Vand apartament 3 camere , decomandat in Tecuci

Vand apartament 3 camere decomandat strada Gheoghe Patrascu , nr.50. Apartamentul este situat la etajul 9 din cele 10 ale imobilului, beneficiind de o suprafață totala de 73,33 mp fiind compartimentat astfel: hol de acces, zona de zi cu acces pe o logie generoasa, bucătărie cu camara , 2 dormitoare unul ...

902 EUR/m2 | 66 m2

Tecuci, Galati

Loc de veci Sf Lazar Galati-
1

Loc de veci Sf Lazar Galati-

Vand două locuri de veci alaturate , fara lucrare Sola i ,se poate sapa si face cavou cu cate locuri se doreste .Se vand separat sau impreuna - 4500 eur loc negociabil

Galati, Galati

Vand vatra de casa
5
1

Vand vatra de casa

Vand vatra de casa in satul Stoicani, comuna Foltesti, in suprafata de 1619 mp, avad lungimea de 121 m liniari si latimea sau deschiderea la drum de 13 m. Se afla intr-o zona linistita, este plantata cu vie dar nemuncita de ceva vreme.

Foltesti, Galati

Vând apartament 3 camere semidecomandat
5
1

Vând apartament 3 camere semidecomandat

Vând apartament 3 camere semidecomandat,la capăt de troleu in micro 19, aproape sunt grădinița, școală, piață, mijloc de transport,complet mobilat sau fără mobilă, îmbunătățiri gazometru, centrală,aer condiționat, termopane, parchet laminat, gresie, faianță,uși lemn,etaj 3. Preț negociabil 49.500 euro. ...

1076 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Vand vatra de casa in intravilanul satului Foltesti
3
1

Vand vatra de casa in intravilanul satului Foltesti

Vand teren intravilan in suprafata de 1500 mp cu acte si intabulare la zi. Terenul se afla dispus la est de un drum comunal asfaltat. Intrarea in zona se face din drumul judetean DJ 242 si pana la teren exista doar drum de asfalt.Utilitati in zona : energie electrica, alimentare cu apa si canalizare, ...

Foltesti, Galati

Vand teren intravilan Tecuci 6

Vand teren intravilan Tecuci

Vând teren intravilan în Tecuci, strada Tecuciul Nou (întrarea dinspre Barlad) cartier Satul nou, deschidere la șoseaua principala 9,5 metri, total suprafata 1050 metri pătrați, singur proprietar. Pret 27.900 euro negociabil. Mai multe detalii la telefon ..

Tecuci, Galati

Vând casă + teren, com. Pechea, jud. Galați
7
1

Vând casă + teren, com. Pechea, jud. Galați

Vând casă cu teren și fântână proprie pe strada Aleea Valea Mare. Suprafață totală de 1280 mp . Casa e formată din 4 camere, un living spațios, bucătărie, hol, baie și magazie cu beci. La exterior este izolată cu polistiren, iar la interior este finisată cu parchet, gresie și faianță. Alimentarea cu ...

533 EUR/m2 | 150 m2

Pechea, Galati

Vand teren Foltești 1000 mp 1

Vand teren Foltești 1000 mp

Vând teren in Foltesti zona centrală judetul Galați,1000 mp ,preț 6 mi euro

1,000 m2

Foltesti, Galati

Teren ultracentral în comuna Smulți județul Galați.
1
3

Teren ultracentral în comuna Smulți județul Galați.

Se vinde circa 1000 m p teren ultracentral ideal pentru construcția unei proprietăți. Mai multe detalii la telefon .

Smulti, Galati

Apartament 3 camere Micro 16 Galați, renovat, centrală, 90.000
8

Descoperă confortul unui apartament primitor, ideal pentru o familie sau pentru o investiție sigură! Situat în cartierul Micro 16 din Galați, la etajul 4, acest apartament cu 3 camere semidecomandate îmbină perfect funcționalitatea cu un ambient plăcut și luminos. Locuința oferă un spațiu cald și bine ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Micro 16, Galati, Galati

Casa de vanzare comuna Cuza Voda Jud.Galati
11
5

Casa de vanzare comuna Cuza Voda Jud.Galati

Vand casa spatioasa, situata in centrul comunei Cuza Voda, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care doresc un spatiu generos: -5 dormitoare, living, baie si bucatarie -apa curenta retea locala + put forat -gradina cu vie, pomi fructiferi -alei pavate cu gresie -curte generoasa Suprafata ...

464 EUR/m2 | 140 m2

Cuza Voda, Galati

Vand teren agricol 32 Ha - Cavadinesti, Galati 1

Vand teren agricol 32 Ha - Cavadinesti, Galati

Vand teren agricol 32 Ha in comuna Cavadinesti, judetul Galati. Pretul este per hectar.

32 m2

Cavadinesti, Galati

Vând apartament 2  camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești
10
1

Vând apartament 2 camere + locație cu 2 spații comerciale în Berești

Vând apartament 2 camere situat pe strada Trandafirilor, nr 94, etajul 2 din 4. Este mobilat și utilat, termopane la balcon și camere, suprafața totală 50.50 m . Pret 150000 lei Vând teren cu suprafața de 249 m prevăzut cu 2 spații comerciale cu suprafața de 51 m respectiv 58 m , garaj cu suprafața ...

1518 EUR/m2 | 51 m2

Central, Beresti, Galati

Proprietar -Teren Galați - Pădurea Garboavele,  DN24D. Reper -600m distanta de la Gradina Zoologică.
8
13

Proprietar -Teren Galați - Pădurea Garboavele, DN24D. Reper -600m distanta de la Gradina Zoologică.

Proprietar Vând Teren cu utilități pentru investiții, pe colt, la intersecția cu Padurea Garboavele și Gradina Zoologică.DN24D Galati. Suprafata 8755 m2 Vie și pomi fructiferi. Front stradal: *100m la DN24D, Drum național asfaltat. *105m la Drum comunal asfaltat parțial. 8.5 Euro m2 -*** sau ...

8,755 m2

Galati, Galati

Vând casă + anexa și curte de 600mp în Independența Galați
6
7

Vând casă + anexa și curte de 600mp în Independența Galați

Vând casă cu potențial și curte de 600mp în Independența, jud. Galați (la doar 20 km de oraș) Ofer spre vânzare o gospodărie situată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc o viață la curte, cu acces rapid la orașul Galați. Proprietatea oferă spațiu generos și flexibilitate pentru modernizare. Detalii ...

750 EUR/m2 | 40 m2

Independenta, Galati

Vanzare teren intravilan

Vanzare teren intravilan

Vând teren intravilan sat Negrea,com schela-Galati

2,867 m2

Schela, Galati

Super apartament, super zona!!!!!
1
1

Super apartament, super zona!!!!!

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 4 4,suprafata 48 mp cu toate utilitățile. 62500 euro Micro 17, Piața Rusilor

1302 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea