Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand teren extravilan
5
1

vand teren extravilan

Vin teren situat între Vânători și Tulucesti in extravilanul comunei Vânători . Preferabil zona relaxare sau grădina unde se pot amplasa construcții ușoare . Loturi sunt de min. 500 mp. Preț 10eur mp. informatii doar mesaje watsapp la numarul din anumt.

Vanatori, Galati

De vânzare casă cu etaj.
8
10

De vânzare casă cu etaj.

De vânzare casă cu etaj,pe Str Unirii Nr 210. Dispune de 2 dormitoare la etaj,la parter un dormitor baie, bucătărie. amprenta la casă este 45mp. Deschiderea de 17 metri.Nu este pentru pretențioși. trebuie izolată pe exterior.

343 EUR/m2 | 289 m2

Galati, Galati

Vand Teren Vanatori 500 m2
10
5

Vand Teren Vanatori 500 m2

Vand teren intravilan situat in Jud. Galati, Com. Vanatori, Sat. Vanatori cu o suprafata de 500m2 Terenul este amplasat pe o strada paralela cu drumul national, pe care regasim toate utilitatile ( apa, gaz, canalizare, electricitate) la limita proprietatii Terenul are o deschidere de aproximativ ...

500 m2

Vanatori, Galati

Casa batraneasca + teren Odaia Manolache
2
4

Casa batraneasca + teren Odaia Manolache

Vand Casa batraneasca in Odaia manolache Suprafata teren 1114mp din care 346mp vie si 768 mp constructii Casa batraneasca dispune de 3 camere in total 51mp plus anexe. Casa este racordata la apa curenta , gaze naturale si canalizarea se afla la poarta. Actele sunt la zi ! Pentru mai multe detalii ...

1053 EUR/m2 | 51 m2

Odaia Manolache, Galati

Vand teren 321 mp Bariera Traian
2
1

Vand teren 321 mp Bariera Traian

Vând teren în Barieră Traian ,vizavi de noul Centru Comercial Traian ,accesul se face din Str .Traian pe aleea Traian ,suprafața de 321 mp,deschiderea de 10 ml , cu toate utilitățile (apă ,lumina ,canalizare ,gaz),cu vedere la Brates .

321 m2

Galati, Galati

VAND teren 7000 mp + hala 540 mp Tecuci , jud Galati
4

VAND teren 7000 mp + hala 540 mp Tecuci , jud Galati

Vand 7000 mp teren intravilan situat in Tecuci str 1 Dec 1918 nr 157, la iesirea spre Galati Pe acest teren se gasesc , o hala productie 540 mp, casa birou 110 mp, cladiri anexa, Utilitati , apa-canalizare, gaze, curent trifazic , Incalzire centrala temica pe gaz , Stadiul constructiei: Finalizat, numar ...

537 EUR/m2 | 650 m2

Sud, Tecuci, Galati

vanzare apartament 4 camere central
9
3

vanzare apartament 4 camere central

Vand apartament 4 camere, ultracentral ( spate spicu ) , etaj 4, 75m2 , multiple imbunatatiri, vedere bilaterala, semimobilat. Pret : 78.500 euro. Relatii la telefon

1027 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

OPORTUNITATE- 3 camere decomandate,2 balcoane, 2 bai, BR-uri, Mazepa 1-Brailei
1
3

OPORTUNITATE Un apartament luminos și extrem de spațios, cu 3 camere decomandate, aflat la etajul 8 din 10 priveliști superbe, lumină naturală din abundență și două balcoane perfect poziționate, cu vedere la str Brailei catre DUNARE, ideal pentru familie, birou sau investiție.. -> Situat la un etaj ...

1047 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Vind loc garaj , Galati , bloc central nou
2

Vind loc garaj , Galati , bloc central nou

Este un garaj ingrijit localizat intr-un bloc de 20 apartamente

Galati, Galati

Teren in zona Mare Expansiune
9
5

Teren in zona Mare Expansiune

Vând Teren Intravilan 3715mp lângă Parcarea de Tir-uri a Primăriei Galați mai exact lângă noul Talcioc (centru de Sud ) Cu posibilitatea de mai revendica încă 1400 mp , teren compact ! Preț ușor negociabil ! Pentru alte detalii, vă aștept în privat

Galati, Galati

Ocazie unica! Teren cu deschidere la Str. Otelarilor
5

Ocazie unica! Teren cu deschidere la Str. Otelarilor

Vând teren cu deschidere directă la str Oțelarilor vecin cu Lidl Micro 21. Suprafața 283m Deschidere 14,5m Liber de constructii POT 45% CUT Maxim P + 4 + M Prețul nu conține TVA și se va tranzacționa prin taxare inversă pt pers juridice cu cod de TVA. Pentru persoane fizice se va adăuga TVA a prețul ...

283 m2

Galati, Galati

Când casă în Barcea județul Galati

Când casă în Barcea județul Galati

Vând casă Barcea județul Galați casa cu 2 camera + baie, bucătărie o magazie cu centrala termina o cameră făcută separat curtea 200 m. Grădina 1200m hidrofor în grădină canalizare casa este renovată tabla pusă pe casă în urmă cu o lună termopane la toată casa necesită de făcut 50 100 făcută fațada ...

361 EUR/m2 | 180 m2

Barcea, Galati

Vand apartament 2 camere decomandate
10
1

Vand apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 cam decomandat,micro 21, mobilat si utilat ,centrala termica ,geamuri termopan ,izolatie exterioara,curat,modern,are tot ce i trebuie ptr a fi locuit imediat,merita vazut,tel

1410 EUR/m2 | 39 m2

Micro 21, Galati, Galati

Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati 1

Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati

Vand PADURE si VIE în comuna Varlezi, județul Galati: 1.00 (un) hectar PADURE (tarla 5, parcela 46 7) și 0.19 hectar VIE ( tarla 21 1, parcela 163 116). Prețul total de vânzare 20.000 lei (pentru cele doua suprafete). Cei interesați pot suna la telefon: .

Varlezi, Galati

Proprietar
1

Proprietar

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 4, ușa metalică, geamuri termopan bucatarie si dormitor, centrala termica, baie cu geam și boiler.Apartamentul necesita renovare! Zona foarte buna si lisistita. Tiglina1, Str.Saturn, nr.6, bl.C1 Pret 50100 Euro negociabil la fața locului! Tel ...

1044 EUR/m2 | 48 m2

Tiglina%252b1, Galati, Galati

Vand casa Movileni
8
8

Vand casa Movileni

Vând casa in Movileni situata la strada, 3 dormitoare, bucătărie, 2 bai, magazie, 120 mp, teren 400 mp, încălzire cu peleti, cazan automat, interior impecabil, exterior de aranjat.

483 EUR/m2 | 120 m2

Movileni (Sendreni), Galati

Vând teren intravilan
14
3

Vând teren intravilan

Proprietar Vând teren intravilan , 400 m , deschidere 17,5 m . Terenul se află la DN 26 ( când se termină 4 benzi și încep două benzi spre Vânători , lângă fostul IRICAD ) toate utilitățile la limita terenului . Este cartier rezidențial . Toate actele la zi

400 m2

Galati, Galati

Teren 2100mp cu 2loturi de casa bătrânească de vânzare - sat Aldești, județul Galați
4
1

*2 loturi de casa dintre care: I. 1.360 mp dintre care 884 teren arabil curte și 476 construcție casa II. 1.023 mp dintre care 753 teren arabil curte și 270 mp lot construcție casa *primul lot - intrarea în Proprietatea este compusă din: 2 case locuibile construite din paiantă, acoperite cu țiglă ...

26 EUR/m2 | 750 m2

Galati, Galati

Vind apartament 1 camera
4
3

Vind apartament 1 camera

Persoana fizica vând apartament 1 camera, mansarda, I.C.Frimu. Apartamentul are apa rece trasa separat, centrala termica noua, aer condiționat nou, curat. Nu sunt probleme cu infiltratiile, acoperișul este în totalitate acoperit cu tabla Lindab. Suplimentar exista un spațiu de depozitare în podul apartamentului. ...