Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3500 mp intravilan
7
1

3500 mp intravilan

Terenul se află pe DJ251 la intrarea dinspre Galați, în zonă neinundabilă. Este format din 2 parcele lipite de 2500, respectiv 1000mp, având împreună o deschidere la stradă de aproximativ 30m.

3,500 m2

Slobozia Conachi, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp
2
5

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp

VAND GARAJ BAIA COMUNALA BLOC A16.BASARABIEI COLT CU CARNABEL DIN BETON CU BECI USA AUTOMATA CU TELECOMANDA 25 MP PRET 5000 E NEGOCIABIL NEDEMOLABIL.

Țiglina 1, Galati, Galati

Vând apartament cu 2 camere M17
6
10

Vând apartament cu 2 camere M17

Vând apartament cu 2 camere zona M17 etaj 4 4 cu centrală termică,izolație termica 10 cm mobilat și utilat nu există probleme cu izolația. Apartamentul se vinde exact ca în imagini. Suprafața totală este de 37mp.

1054 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vand 7000mp. teren extravilan in comuna Smardan jud. Galati.
1
9

Teren 7000mp. extravilan, arabil, in comuna Smardan. Pretul 1,5 euro/mp. Tel 0745598614

7,000 m2

Smardan, Galati

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca
2

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca

De vanzare casa Galati cu o suprafata construita de 384 de metri patrati, cu un teren generos de 978 mp. Proprietatea este situata intr-o zona cu un potential comercial semnificativ. Imobilul beneficiaza de o deschidere generoasa la strada, masurand 27 metri pe strada Domneasca si 35 metri pe strada ...

1250 EUR/m2 | 384 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Loc de veci

Loc de veci

Vând loc de veci la ,, Ștefan cel Mare'', poziție centrală, parcela 9A, rândul 5, locul 10. Este înregistrat în registrul de concesiuni din 1992 la poziția 4333. Concesiunea se face pe perioadă nelimitată.

Galati, Galati

Vand spatiu comercial stradal  micro 39
10
2

Vand spatiu comercial stradal micro 39

Vând spațiu comercial situat în Micro 39 stradal pe str Traian Vuia, la parterul blocului L 10. Destinația în acte este de spațiu comercial. Spațiul dispune și de două camere în subsol pentru depozitare cu acces din spațiu

1750 EUR/m2 | 48 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Casă bătrânească de vânzare
1
9

Casă bătrânească de vânzare

Se vinde casă bătrânească, sat Negrilești, jud. Galați, (17km de Tecuci) teren total 2.595 mp teren din care: 495 mp teren curți construcții, 1.500 mp teren arabil și 600 mp teren arabil și casă de locuit. Casa este in totalitate din lut si este alcatuita din 2 camere, 1 hol, 1 bucatarie si anexe. Mai ...

Negrilesti, Galati

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati
2
19

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati

Vand teren intravilan cu suprafata de 2200 mp in comuna Tudor Vladimirescu judetul Galati.

2,200 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

teren sat costi, 1000mp
4
4

teren sat costi, 1000mp

Se vine un teren intravilan de 1000 mp in sat Costi zona Floricultura, acte la zi, partial ingradit, in prezent lucrari pentru instalatia de gaz. Pentru vizualizare sunati la nr. de telefon din anunt. Pretul este pe metru patrat. Multumesc.

1,000 m2

Costi, Galati

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate deosebita.
6
1

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate deosebita.

Oportunitate deosebită! Teren de vânzare cu construcții Cavadinești - Galati Suprafață: 800 mp ideal pentru locuință sau investiție Construcții existente posibilitate de renovare sau extindere Utilități disponibile în zonă Acte în regulă Preț: Negociabil Pentru detalii, mesaj privat!

174 EUR/m2 | 170 m2

Cavadinesti, Galati

Imobiliare
1

Imobiliare

Vind teren intravilan în Galați pe Drumul de centura, vizavi de Cimitirul CocaCola 3450mp Terenu se pretează la oricefel de construcții 46*76

3,450 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

 cedez loc veci 3

cedez loc veci

cedez concesiune loc veci,central,cimitir Eternitatea,Galati

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea