Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati
2
19

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati

Vand teren intravilan cu suprafata de 2200 mp in comuna Tudor Vladimirescu judetul Galati.

2,200 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

teren sat costi, 1000mp
4
4

teren sat costi, 1000mp

Se vine un teren intravilan de 1000 mp in sat Costi zona Floricultura, acte la zi, partial ingradit, in prezent lucrari pentru instalatia de gaz. Pentru vizualizare sunati la nr. de telefon din anunt. Pretul este pe metru patrat. Multumesc.

1,000 m2

Costi, Galati

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate deosebita.
6
1

Teren de vanzare cu constructii. Oportunitate deosebita.

Oportunitate deosebită! Teren de vânzare cu construcții Cavadinești - Galati Suprafață: 800 mp ideal pentru locuință sau investiție Construcții existente posibilitate de renovare sau extindere Utilități disponibile în zonă Acte în regulă Preț: Negociabil Pentru detalii, mesaj privat!

174 EUR/m2 | 170 m2

Cavadinesti, Galati

Imobiliare
1

Imobiliare

Vind teren intravilan în Galați pe Drumul de centura, vizavi de Cimitirul CocaCola 3450mp Terenu se pretează la oricefel de construcții 46*76

3,450 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

 cedez loc veci 3

cedez loc veci

cedez concesiune loc veci,central,cimitir Eternitatea,Galati

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

vand casa
10
14

vand casa

vand casa com Vanatori parter plus mansarda teren 1000mp suprafata utila 260mp utilitati apa curenta curent electric canalizare gaze put forat fosa septica garaj si beci in interiorul casei placat interiorul cu vata minerala si rigips exterior cu polistiren

769 EUR/m2 | 260 m2

Galati, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
3

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
1

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere ultracentral
7
1

apartament 3 camere ultracentral

Vand apartament de 3 camere decomandate, doua bai, o camara si o debara, posibilitate de extindere. Bloc de caramida, vedere la Dunare, subsol curat, zona ultracentrala. Se accepta credit.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Faleza, Galati, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
6

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Teren Hănțești, langa biserica

Teren Hănțești, langa biserica

vând 8100 mp teren intravilan,langa biserica din Hantesti. utilitati-curent apa canalizare

8,100 m2

Hantesti, Galati

Vanzare teren
1

Vanzare teren

Vând teren 600 metri patrati, Sat Costi, la aproximativ 300 m de Metro Galați, cu deschidere la strada 25 m și cu utilitățile la limita de proprietate: energie electrica, gaze, apa curenta, internet.

600 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea