Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă Vânători (Galați), toate utilitățile 1

Vând casă Vânători (Galați), toate utilitățile

Vând casă solidă Vânători, toate condițiile, exclus agenții. Relații la telefon.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Vanatori, Galati

Teren Arcasilor 1000m, deschidere la 2 strazi
1

Teren Arcasilor 1000m, deschidere la 2 strazi

terenul este la str. Arasilor cu o deschidere de 32.m. la str arcasilor si 32m la str secundara. Terenul are apa si canalizare. este ideal pt una sau 2 case.

1,000 m2

Galati, Galati

Vand Teren Intravilan
1

Vand Teren Intravilan

Vand teren Intravilan Comuna Costache Negri Judet Galati. Suprafata 1400mp,zona NEINUNDABILA. Terenul este liber de sarcini.Destin cadastru si intabulare.

1,400 m2

Costache Negri, Galati

Vind 2 terenuri =Vatra de Casa= 2000 mp2 ,sau  schimb cu Autoturisme
10
4

Vind 2 terenuri =Vatra de Casa= 2000 mp2 ,sau schimb cu Autoturisme

VÂND sau schimb cu Autoturisme = 2= Loturi de Teren Intravilane . intabulate In loc Suhurlui * Teren Nr 1= Vatră de Casă 2000 mp2 Intravilan , Intabulat , In localitatea SUHURLUI Galați * Situat în Centru la 500 m la Magazin și Biserică pe str Ferdinand colt str iasomiei La drum asfaltat ...

2,000 m2

Galati, Galati

Teren 6000mp DN25
3
3

Teren 6000mp DN25

Vand teren cu suprafata de 6000mp la iesira din Tecuci pe partea dreapta spre Galati cu deschidere la DN 25 de 106 metri cu actele la zi. Ideal pentru a construi depozit, benzinarie, parcare camioane, piscina, orice doreste clientul.

Tecuci, Galati

Apt 2 camere decomandate, vedere Dunare, Galati
1
7

Apt 2 camere decomandate, vedere Dunare, Galati

Apt la etaj 3 din 8,cu lift Apartament cu 2 camere decomandate, balcon închis, termopane, geam la baie, centrala termica Camere cu parchet stejar Baie, bucătărie, hol, balcon cu gresie-model vechi Vedere la Dunare Poziție foarte buna În apropiere: parcare supraetajata, supermarket, piața, școala, grădiniță, ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 2 camere, recent renovat,et 4

1128 EUR/m2 | 39 m2

Tecuci, Galati

vând teren cu Anexă și utilități  in vinatori Galați
4
17

vând teren cu Anexă și utilități in vinatori Galați

terenul are o suprafață totală de 500mp cu lumina electrica si Apă

Galati, Galati

Casă de vânzare
1

Casă de vânzare

Se vinde casă situată in loc. Șivița, jud. Galați

861 EUR/m2 | 108 m2

Sivita, Galati

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp
2
5

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp

VAND GARAJ BAIA COMUNALA BLOC A16.BASARABIEI COLT CU CARNABEL DIN BETON CU BECI USA AUTOMATA CU TELECOMANDA 25 MP PRET 5000 E NEGOCIABIL NEDEMOLABIL.

Țiglina 1, Galati, Galati

Casă de vânzare în com Nicoresti Jud Galați
6
1

Casă de vânzare în com Nicoresti Jud Galați

Aceasta casa de vanzare are 6 camere , baie , bucătărie Pivniță si este complet mobilata si utilata. Proprietatea este compusă din 2 case fiecare câte 100 mp suprafața Teren totală 6500 mp . Este ideala pentru o familie care cauta confort si spatiu. Fiecare camera este bine iluminata si ofera un ambient ...

375 EUR/m2 | 160 m2

Nicoresti, Galati

Casa de vanzare sat Vlascuta, județul Galați
8
5

Casa de vanzare sat Vlascuta, județul Galați

Vând casă în comuna Mastacani, sat Vlascuta, județul Galați compusă din 4 camere, bucătărie, hol, dependințe și tot ce este nevoie intr-o gospodărie. Este renovată recent. Suprafață totală, casă și teren: 1000 mp, 3 fântâni, deschidere aproximativ 20 m. Este situată la sosea, la drumul județean. Sat ...

300 EUR/m2 | 100 m2

Mastacani, Galati

Vând teren intravilan Vanatori
5
16

Vând teren intravilan Vanatori

Vând teren intravilan cu suprafața de 500mp situat pe Strada Crinului în comuna Vanatori, județul Galați -utilitatile se afla la limita proprietății -acesta dispune de proiect pentru construcția unei locuințe unifamiliale și împrejmuire teren -toate avizele sunt scoase și puse în dosar , iar cine ...

500 m2

Galati, Galati

Apartament 3 Camere, Tecuci 7 Noiembrie str Gheorghe Petrascu Renovat complet
10
4

DE VÂNZARE - Apartament 3 camere, Etj 3, Tecuci 7 Noiembrie Str. Gheorghe Petrașcu - Vizavi de Penny Market Renovat complet, cu finisaje moderne: - Parchet, faianță și uși noi - Instalație sanitară nouă - Centrală termică proprie - Gaz separat - Situat pe strada Gheorghe Petrașcu, la doar câțiva ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Tecuci, Galati

Vand spatiu comercial stradal  micro 39
10
2

Vand spatiu comercial stradal micro 39

Vând spațiu comercial situat în Micro 39 stradal pe str Traian Vuia, la parterul blocului L 10. Destinația în acte este de spațiu comercial. Spațiul dispune și de două camere în subsol pentru depozitare cu acces din spațiu

1750 EUR/m2 | 48 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Casa Tudor Vladimirescu Galati
9
13

Casa Tudor Vladimirescu Galati

Casa bătrâneasca, locuibila, încălzire sobe. Suprafața totala 1560 mp. Posibilitate conectare apa si canalizare.

220 EUR/m2 | 100 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Vand casa  sat Traian, mobilata, dotata cu panouri fotovoltaice, preț 124 900euro
10
1

Vand casa sat Traian, mobilata, dotata cu panouri fotovoltaice, preț 124 900euro

Vand casa tip duplex situata în satul Traian, la 16 km de Galati. Casă are o suprafață la sol de 76 mp și desfășurată de 140 mp. La parter e dotata cu un living spațios cu bucătărie tip open space, baie, veranda și camera tehnica a centralei. La etaj exista doua dormitoare, o baie și un hol spațios. ...

892 EUR/m2 | 140 m2

Traian, Galati

casa de vanzare sendreni galati 3

casa de vanzare sendreni galati

vand casa constructie noua pe teren propietate cu toate utilitatile compusa din [ 2 dormitoare decomandate living bucatarie baie dresing hol si camera tehnica suprafata.128mp. tel. .

859 EUR/m2 | 128 m2

Sendreni, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea