Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Tecuci, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de veci

Loc de veci

Vând loc de veci la ,, Ștefan cel Mare'', poziție centrală, parcela 9A, rândul 5, locul 10. Este înregistrat în registrul de concesiuni din 1992 la poziția 4333. Concesiunea se face pe perioadă nelimitată.

Galati, Galati

Vand terenuri extravilan & intravilan asfalt si canalizare in com. Movileni, mun Tecuci

Vand terenuri in comuna Movileni mun Tecuci: - Extravilan 1,43 hectare Movilenii de Sus - Tecuci (Bostani). - Pret: 45000 Ron - Intravilan, Movilenii de Sus (Plop spre padure) la asfalt si canalizare 10400m2. Latime 14,6m. - 22000 euro Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la numarul din anu ...

Movileni, Galati

Teren intravilan de vanzare 13

Teren intravilan de vanzare

Se vinde teren intravilan de vânzare zona Vânători canal irigații telf

Vanatori, Galati

casa de vanzare sendreni galati 3

casa de vanzare sendreni galati

vand casa constructie noua pe teren propietate cu toate utilitatile compusa din [ 2 dormitoare decomandate living bucatarie baie dresing hol si camera tehnica suprafata.128mp. tel. .

859 EUR/m2 | 128 m2

Sendreni, Galati

Teren in Zona Arcasilor 6

Teren in Zona Arcasilor

Vand teren in Zona Arcasilor, 1000 m2, 22,22 ml deschidere, pe Aleea Teilor. Contact,

Galati, Galati

Teren intravilan de vânzare!
1

Teren intravilan de vânzare!

Vând teren intravilan 30 ari in sat Blânzi, comuna Corod, județul. Galați, terenul este situat la strada principala care duce spre sat Carapcesti in apropiere de iaz si are ieșire la parau. Este potrivit pentru construcție casa, fiind situat într-un cartier de tineret.

3,000 m2

Corod, Galati

Vand 3 camere  etaj 2 simplu 63000  euro
10
29

Vand 3 camere etaj 2 simplu 63000 euro

va propun spre vanzare 3 camere semidecomandate in zona micro 19 Prețul este de 63000 euro Nicoleta Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

940 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
48

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1000 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
25

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
5

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

202 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

casa  de vanzare sau schimb  cu ap
9
1

casa de vanzare sau schimb cu ap

vand casa cu etaj suprafata total teren 1200 m casa 270 m are 5 Cam.2 baie buc.living becie magazie sau schimb cu apartament mai multe detali la tef

104 EUR/m2 | 1,200 m2

Pechea, Galati

Casă de vânzare în com Nicoresti Jud Galați
6
1

Casă de vânzare în com Nicoresti Jud Galați

Aceasta casa de vanzare are 6 camere , baie , bucătărie Pivniță si este complet mobilata si utilata. Proprietatea este compusă din 2 case fiecare câte 100 mp suprafața Teren totală 6500 mp . Este ideala pentru o familie care cauta confort si spatiu. Fiecare camera este bine iluminata si ofera un ambient ...