Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat nou poze in privat 85000euro 0745914848

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan

vand teren intravilan in zona industriala

9,029 m2

depozitele Vega, Galati, Galati

 Casă la Roșu  2024
10
26

Casă la Roșu 2024

Construcție casă P+Etaj1 la roșu 2024 și Sat-Costi 550mp în cartierul nou str.Forturilor toate actele la zi intabulare și cadastru. Utilitațile Apa este adusă în casă Gazul și Electrica pot fi branșate la cerere Placă de Beton între nivele. Prețul a fost actualizat de la 65.000 -la-57.000 Euro.tel. ...

300 EUR/m2 | 190 m2

Costi, Galati

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Proprietar, vând casa 105 mp
5
4

Proprietar, vând casa 105 mp

Proprietar, vând casa 105 mp, formată din 3 camere, o baie și o anexa spațioasă care poate fi transformata în camera. Suprafața totală este de 275 mp, cu acces dintr-o alee privata. Sunt asigurate toate utilitățile, iar încălzirea se face cu centrala proprie. Construcția este din parțial din paianta, ...

1000 EUR/m2 | 105 m2

Galati, Galati

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)
9
14

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)

Casa de vinzare strada Aleea Bravilor cu potential, situata intro zona foarte linistita, ferita de agitatia cotidiana, la doar citeva minute de Parcul Carol ideala pentru locuit sau investitie. Suprafata teren 296mp,utili 95mp,structura din caramida , acoperita cu tabla, compusa din 3 camere, 1 sala, ...

1042 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

Vind loc garaj , Galati , bloc central nou
2

Vind loc garaj , Galati , bloc central nou

Este un garaj ingrijit localizat intr-un bloc de 20 apartamente

Galati, Galati

Apartament semi-mobilat cu mansardă
7
5

Apartament semi-mobilat cu mansardă

Vând apartament semi-mobilat cu mansardă Micro 19 (la capătul troleului) Se vinde parțial mobilat DOTĂRI -ușa la întrare metalică -parchet toată casa -geamuri pvc maro (noi) -uși din lemn maro(noi) -centrală -apă separat -pereții izolați int-ext -scară către pod maro -podul parțial mobilat ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

apartament de vânzare
8
2

apartament de vânzare

apartament de vânzare situat la etajul întâi decomandat renovat cu toate facilitățile, gaz lumină electrică, apă și canalizare. din zona industrială aproape de magazine școală biserică și alte necesități. Izolat termic cu izolație de 10 cm exterior. Minimul de mobilier in fiecare camer aragaz. frigider, ...

1110 EUR/m2 | 72 m2

Tecuci, Galati

Vând teren agricol
1

Vând teren agricol

Vând 3hectare teren agricol cu carte funciară Com Pechea Galați Mai multe detalii la tel O740350410

30,000 m2

Pechea%2b, Galati, Galati

2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați   central, lângă alee
3

2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați central, lângă alee

Vand 2 locuri de veci amenajate Cimitir Sf. Lazăr Galați central, lângă alee. Amenajate cu bordură Poziție foarte bună, ușor de găsit Zonă îngrijită și liniștită Acte în regulă, concesiune valabilă Se vând împreună. Preț: 10.000 negociabil Pentru detalii, contact telefonic.

Galati, Galati

Vind teren în Vânător Galați cu Anexă și utilități
4
2

Vind teren în Vânător Galați cu Anexă și utilități

terenul are o suprafață totala de 500mp cu lumină electrică. și cu puț de apa.potabilă măi multe detali la felefon.

500 m2

Galati, Galati

Eternitatea Galați !
1

Eternitatea Galați !

Eternitatea Galațti, doua locuri de veci 7,5 m . Poziție bună rândul 6 locul 1 la alee. Sunati ptr detalii și oferte .

Galati, Galati

Garsonieră tiglina 1 saturn
7
2

Garsonieră tiglina 1 saturn

Persoana fizica, vand garsonieră 25 mp in Tiglina 1 pe str.Saturn langa Petrom , etaj 10 din 10, cu 2 lifturi functionale, izolatie acoperis buna, in vara asta se reinnoieste acoperisul cu o izolatie noua. Are o camera mare foarte spatioasa, bucatarie, baie cu boiler si hol, geam termopan, usa metalica, ...

1320 EUR/m2 | 25 m2

%c8%9aiglina+1, Galati, Galati

vand apart 3 cam. Galati micro 16, tiglina 3
5

vand apart 3 cam. Galati micro 16, tiglina 3

Apartament 3 camere + garaj | Micro 16 Școala 10 | Etaj 2 4 Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 4, într-o zonă liniștită din Micro 16, în apropiere de Școala 10. Apartamentul are o suprafață de aproximativ 56 mp și este compartimentat practic: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vand apartament 2 camere
6
50

Vand apartament 2 camere

Va propun spre vanzare 2 camere tiglina 2 etaj1 4 curat , centrala termica, , parcare Pretul este 59000 euro usor neg Tel Zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1073 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg
1
37

Vand 2 camere micro 21 44900 euro neg

VA PROPUN SPRE VANZARE 2 CAMERE SITUATE IN Micro 21 APROAPE DE PIATA, SCOLI, GRADINITE MARKETURI .PRETUL ESTE DE 44900 EURO NEG REL LA TEL

847 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Loc veci Cimitir Buna Vestire Iasi

Loc veci Cimitir Buna Vestire Iasi

2 licuei veci libere, fara lucrare Cimitir Buna Vestire Iasi. Parcela 3 rand 2 locuri 1-2

4 m2

Galati, Galati

Casa in oras Galati, cu toate utilitatile, proprietate, zona centrala linistita
10
8

Vand casa din caramida in orasul Galati - 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol si 1 baie cu geam - Situata in zona centrala ( langa biserica din piata mare) cu vecini linistiti - Intrare separata - Proprietate teren constructie 61 mp ( suprafata utila 42,4 mp ) , plus o magazie pentru depozitare de 14 mp ( ...

820 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea