Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
19

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vind casa cu curte suprafata 444m p 3

Vind casa cu curte suprafata 444m p

localitatea Nicoresti centru jud Galati pret 32.000 Euro

72 EUR/m2 | 444 m2

Nicoresti, Galati

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2
7

apartament 2 camere semidecomandate, 2 balcoane,Tiglina 2

Persoană fizică vând apartament luminos cu 2 camere semidecomandate(circular), suprafața utilă de 49 mp, centrală termică, geamuri termopan, 2 balcoane , geam baie,orientare nord vest, etaj 6 din 9, în cartier Tiglina 2, str. Constructorilor Preț 65000 EUR . Blocul este în proces de reabilitare termică ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare , 5 camere ,Micro 14,zona de  vest ( centura ) Galati
10
4

Casa de vanzare , 5 camere ,Micro 14,zona de vest ( centura ) Galati

Casă zona de vest , Galați în suprafață de 320 mp construcție și 430 mp teren , compusă din 5 camere ; două la parter și trei băi ,etaj , un living o bucătărie și o baie , și mansarda, două dormitoare un dressing mare și o baie. Construită din 2003 , BCA, grinzi beton, placă beton între etaje, mansardă ...

1021 EUR/m2 | 240 m2

Micro 13, Galati, Galati

Magazin profil termopan
1

Magazin profil termopan

Chioșc termopan profil plus geamuri,izolat cu panouri sandvich din spuma poliuretanică,sufratata totala 6mp preț senzațional doar 5500lei ușor negociabil asigur transport în caz de nevoie contra cost ,magazin nou asemenea suprafață ajunge 22000. Lei are și rafturi interioare plus copertină retractabilă ...

176 EUR/m2 | 6 m2

Dunarea, Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati
2
25

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati

1) Vand teren 12.603 mp ( 1,26 ha) in intravilan in sat Prodanesti,com Beresti Meria , jud Galati , din care vie = 2537 mp , pasune =2639 mp, padure salcami =7427 mp la pretul de 6.000 eur=30.000 ron 2) Vand 2 ha de teren arabil extravilan in sat Prodanesti, com Beresti Meria , jud Galati la pretul ...

16000 EUR/m2 | 1 m2

Prodanesti, Galati

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp
2
5

Vand garaj cu beci usa autom electr telecomanda 25mp

VAND GARAJ BAIA COMUNALA BLOC A16.BASARABIEI COLT CU CARNABEL DIN BETON CU BECI USA AUTOMATA CU TELECOMANDA 25 MP PRET 5000 E NEGOCIABIL NEDEMOLABIL.

Țiglina 1, Galati, Galati

 Casă la Roșu & Sat-Costi
10
25

Casă la Roșu & Sat-Costi

Construcție casă P+Etaj1 la roșu 2024 și Sat-Costi 550mp în cartierul nou str.Forturilor toate actele la zi intabulare și cadastru. Utilitațile Gazul și Electrica sunt la limita terenului .placă de Beton între nivele. Prețul a fost actualizat de la 65.000 -la-57.000 uro.tel.

300 EUR/m2 | 190 m2

Costi, Galati

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)
9
11

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)

Casa de vinzare strada Aleea Bravilor cu potential, situata intro zona foarte linistita, ferita de agitatia cotidiana, la doar citeva minute de Parcul Carol ideala pentru locuit sau investitie. Suprafata teren 296mp,utili 95mp,structura din caramida , acoperita cu tabla, compusa din 3 camere, 1 sala, ...

1042 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa 2

Ap. 2 camere decomandat, 69 mp, etaj 2, Mazepa

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 2, cu balcone, dotat cu centrala termica, aer conditionat, geam termopan, stradal

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
1

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

casa de vanzare
10
20

casa de vanzare

casa la rosu cu un etaj . 3 dormitoare,2 b i,living si bucătărie.Suprafața 186mp plus teren 1019. mp comuna Cuca judet Galati. casa este situata în centrul comunei pe langa super market și alte utilități. Se aceptă credit

161 EUR/m2 | 186 m2

Cuca, Galati

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice
1
26

Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 , Centru - Elice

Agentia Prim Imobiliare Galati Centru - Aleea Pietonala - panorama Dunare Ap. 2 camere, etaj 3 din 7 nivele cu suprafata total - 41.04 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1634 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Vanzare teren extravilan 3

Vanzare teren extravilan

Vand teren agricol extravilan in localitatea Corod, judetul Galati, in suprafata de 2,68 ha. Pret 1euro/mp negociabil. Telefon 0726411593, suprafata totala: 2,68

3 m2

Corod, Galati

Teren  intravilan 700 mp
1
6

Teren intravilan 700 mp

vand teren liber, str. Posta veche, nr. 34 utilitati energie electrica si canalizare.

Galati, Galati

teren de vînzare

teren de vînzare

1000m2 în Tecuci cartierul Nicolae Bălcescu, strada General David Praporgescu Nr 12, având posibilitatea de construcții casă cu deschidere la strada 12m.