Promovat
Vand loc garaj Bloc Colibri 3
1
1

Vand loc garaj Bloc Colibri 3

Vand loc garaj Bloc Colibri

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren Namoloasa-Sat
5
3

Vand teren Namoloasa-Sat

Vand teren intravilan, 1000mp in comuna Namoloasa-Sat, cu deschidere la doua strazi. Pret de vanzare 9000 euro negociabil. Pentru mai multe detalii, sunati la telefon .

Galati, Galati

IJDILENI- 23 km de GALATI - ULTRACENTRAL- Teren plat parcelabil 1801 mp + casa vara
10

ULTRACENTRAL - OFERTA UNICA IN IJDILENI - situat in spatele magazinului de materiale de contructii din Ijdileni - ACCES la 200 m distanta de DN26 si la 23 km de orasul Galati Oferim spre vanzare un teren generos si plat, central si posibil parcelabil cu casa de vara si magazie Suprafata totala 1801 ...

1,801 m2

Ijdileni, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2
9
8

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 3 din 4, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 3 din 4 nivele Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 53 mp 1 balcon grup sanitar ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru
8
9

Ap. 2 camere decomandat, renovat, etaj 3 din 4, Centru

2 decomandate, 53mp etaj 3 din 4 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi. Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: 1 balcon suprafata total 53 grup sanitar cu geam Imbunatatit: centrala ...

1508 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2
7
15

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2

Apartament 3 camere decomandat, cu suprafata total de 103 mp, avand 2 dormitoare, 2 grupuri sanitare, balcon, etaj 4 din 6. Dotat cu centrala termica, aer conditionat, bransament de apa separat, mobilat si utilat Pret propus pentru tranzactionare: 158000 euro Contact:

1646 EUR/m2 | 96 m2

Galati, Galati

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2
9
2

Ap. 2 cam. decomandat, etaj 2, Mazepa 2

Cartier Mazepa 2 Ap. 2 camere decomandat, etaj 2 Beneficii oferite de zona: - apartamentul are in contextul zonei: institutii de învățământ, bancare, farmacii, market, parc, piata, transport urban, taxi, la 5 minute de faleza Dunarii Beneficii tehnice ale ofertei de vanzare: suprafata total 55 mp etaj ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Ap.  2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19
10
19

Ap. 2 camere decomandat, mobilat si utilat, Micro 19

De vanzare in cartier Micro 19 - zona piata Apartament 2 camere, etaj 4 din 4, mobilat si utilat, dotat cu centrala termica, aer conditionat, izolat interior exterior. Pret propus pentru tranzactionare: 48000 euro Contact:

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Casa de vânzare
10
18

Casa de vânzare

Ofer spre vanzare o casa individuală,situata într-o zona rezidențială de case și vile în Mazepa 2, pe strada Alexandru Cernat. in suprafata de 118 Mp, amplasata pe un teren de 526Mp. Proprietatea dispune de 3 dormitoare, 1 open space foarte generos, 1 baie măre și un grup sanitar de servici. In curte ...

399 EUR/m2 | 526 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

teren sendreni galati 1

teren sendreni galati

900 metri toate utilitățile la limita proprietății în spate la Luca în Sendreni preț fix nu deranjați inutil

900 m2

Sendreni, Galati

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Micro 17, Galati, Galati

Casă complet renovată de vânzare în Tecuci   gata de mutat!
10
1

Casă complet renovată de vânzare în Tecuci gata de mutat!

Casă complet renovată de vânzare în Tecuci gata de mutat! Se oferă spre vânzare casă spațioasă situată în Tecuci, zona Bălcescu, la doar 2 minute de varianta ocolitoare a orașului, într-o zonă liniștită și accesibilă. Proprietate vândută direct de proprietar Toate actele la zi Suprafață ...

434 EUR/m2 | 160 m2

Tecuci, Galati

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)
9
13

Casa de vinzare zona parc CAROL (CFR)

Casa de vinzare strada Aleea Bravilor cu potential, situata intro zona foarte linistita, ferita de agitatia cotidiana, la doar citeva minute de Parcul Carol ideala pentru locuit sau investitie. Suprafata teren 296mp,utili 95mp,structura din caramida , acoperita cu tabla, compusa din 3 camere, 1 sala, ...

1042 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la strada zona profi cina
9
8

- Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la stradă etaj 1 zona profi cina - debara uscator de rufe aer condiționat cu climă dă aer cald pînă la 30 grade si aer rece apartament izolat cu polistiren de 15 făcut fațada cu decorativa termopane cu plasă de mușcă cu rulouri la geam - baia bucătăria renovate ...

1057 EUR/m2 | 53 m2

Tecuci, Galati

Casa de Vinzare in Tecuci
8
20

Casa de Vinzare in Tecuci

Vind proprietate in Tecuci. Fund Plt Stocescu 15B Galati. Parter +masarda,la parter 2 dormitoare, sufragerie, hol, bucatarie, baie si o terasa .Toate curate si mobilate se poate locui. Masarda se poate amenaja dupa cum doreste noul proprietar. Construibil 140mp,cu suprafata de 300mp+ teren.Casa izolata, ...

786 EUR/m2 | 140 m2

Tecuci, Galati

Casa cu gradina Loc. Carapcesti jud. Galati
9
5

Casa cu gradina Loc. Carapcesti jud. Galati

Casa batraneasca cu 4 camere grădină 1900mp. Casa mai dispune de o bucatarie inchisa și una de vara, anexe, magazii, sopron pentru animale și pasari, fantana in curte, drum asfaltat. In vecinatatea gradinii se afla un iaz și un imas. Pentru cei interesati de o grădină mai mare Casa mai are un teren de ...

333 EUR/m2 | 66 m2

Carapcesti, Galati

teren intravilan pentru casă!
4
3

teren intravilan pentru casă!

Vând teren intravilan, situat în Mihail Kogălniceanu, pe strada Bogdan Vodă nr 5,este trasă pe stradă canalizare, curent, apă! Suprafață este de 1000 metri pătrați, deschidere 20 metri!Detalii pe WhatsApp la nr 07patru,cinci,opt,zero, cinci, patru, șapte, doi

1,000 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 3

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Imobil cu curte, în TECUCI ,de vânzare!
7
1

Imobil cu curte, în TECUCI ,de vânzare!

Locuința are un spațiu suficient de rezonabil, atât înăuntru cât și în exteriorul său. Deasemenea cuprinde cam toate utilitățile strict necesare,și vitale. Și este amplasată într-o zonă favorabilă care se dezvoltă frumos, prielnic pentru tot ce aveți nevoie, si la doar câteva minute de centrul orașului. ...

106 EUR/m2 | 721 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea