Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 geam baie ,uși noi ,termopan.apa separat ,stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
    Teren intravilan 4.000 mp de vânzare   Tudor Vladimirescu, Galați | 7 Euro mp
8

Teren intravilan 4.000 mp de vânzare Tudor Vladimirescu, Galați | 7 Euro mp

Vând teren intravilan 4.000 mp Tudor Vladimirescu, jud. Galați (parcela cu verde din poza satelit) Ofer spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 4.000 mp, situat în localitatea Tudor Vladimirescu, județul Galați. Detalii teren: Suprafață: 4.000 mp Categoria de folosință: arabil Intravilan ...

4,000 m2

%2525252525252bT%252525252525252c35%252525252525252c%2525252525252bP%252525252525252c5%252525252525252c%2525252525252bLOT1, Tudor Vladimirescu, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere galati
7

Apartament 2 camere galati

Doar schimb apartament cu 2 camere decomandate etaj 4 in zona ireg , se afla la 2 minute de magazine aprozare statii de mijloc de transport... . 2 balcoane constructie bloc dupa 1980,constructie izolata termic ,hidroizolatie facuta de curand (in garantie ) accept doar schimb cu casa batraneasca ...

1036 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Teren in Zona Arcasilor 7

Teren in Zona Arcasilor

Vand teren in Zona Arcasilor, 1000 m2, 22,22 ml deschidere, pe Aleea Teilor. Contact,

Galati, Galati

Vand teren in Arcasilor, in Galati
1
10

Vand teren in Arcasilor, in Galati

Vand teren pe Aleea Teilor in Galati, zona Arcasilor. Suprefata oferita este de 1000 m2, teren pe colt, asta da mai multe oportunitati la orientarea contructiei. Utilitatile sunt in zona, se construieste in apropiere, vis a vis, pe diagonala.

Galati, Galati

vand casa cu teren 768 mp
4
3

vand casa cu teren 768 mp

vand casa cu teren total 768 mp , in cartier balcescu zona casa de apa casa are 70 mp racordata la gaze ( soba pe gaze ) racordata si la canalizare mai multe detalii la telefon

671 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

Casa de vânzare central- Comuna Băneasa - Jud Galați
2
6

Casa de vânzare central- Comuna Băneasa - Jud Galați

Casa de vânzare 149 mp, teren 1350 mp in centrul Comunei Băneasa, aproape de Tg Bujor. Prețul este de16000 EUR

133 EUR/m2 | 120 m2

Targu Bujor, Galati

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati
2
26

Teren intravilan si extravilan sat Prodanesti, jud Galati

1) Vand teren 12.603 mp ( 1,26 ha) in intravilan in sat Prodanesti,com Beresti Meria , jud Galati , din care vie = 2537 mp , pasune =2639 mp, padure salcami =7427 mp la pretul de 6.000 eur=30.000 ron 2) Vand 2 ha de teren arabil extravilan in sat Prodanesti, com Beresti Meria , jud Galati la pretul ...

16000 EUR/m2 | 1 m2

Prodanesti, Galati

Vând teren Vanatori, Galati 7

Vând teren Vanatori, Galati

Vând teren extravilan in Jud. Galați, com. Vânători. Terenul are suprafața de 2,26 ha(compact). Terenul se afla la maxim 900 ml de marginea comunei, pe strada pe care se afla cimitirul. Prețul pentru întreg terenul este de 4 / mp.

Vanatori, Galati

Vand apartament 3 camere in Valea Marului
5

Vand apartament 3 camere in Valea Marului

Apartament 3 camere, 65 mp, la Bloc Valea Marului. Ap 3 din 4, etaj 1. Se vinde mobilat, utilat, gata de locuit ( in prezent locuit, este curat, bine intretinut. Gresie, faianta, parchet, termopane, AC. Living renovat integral anul acesta. 2 dormitoare si living, bucatarie spatioasa, baie, 2 spatii ...

631 EUR/m2 | 65 m2

Valea Marului, Galati

Vând teren Urgent 1

Vând teren Urgent

Vând teren, suprafață de 2700 mp, ideal pentru construcția unei case sau chiar pentru agricultură proprie, terenul este intre case. Terenul beneficiază de acces facil la drum, zonă liniștită, poziționare foarte buna, aer curat. Se afla in Cosmești, Galați. Preț 4 euro mp Detalii la tel : Mitrofan ...

2,700 m2

Cosmesti, Galati

Vând 1,5 ha teren arabil în comuna Valea Mărului, sat Mândrești, jud. Galați
7
3

Vând teren arabil în suprafață totala de 14.900 mp situat în extravilanul comunei Valea Mărului, sat. Mândrești, județul Galați pe Tarlaua 47/1, nr. cadastral 35, ID imobil 3518. Segmentele au următoarele lungimi: 368.295 ml 19.512 ml 17.462 ml 423.193 ml

14,900 m2

Valea Marului, Galati

apartament 1 camera tig 1
5

apartament 1 camera tig 1

apartament 1 cameră strada Brăilei , etaj intermediar se vinde complet mobilat utilat centrală termică , gaze , apă , electricitate, nu lipsește nimic din imobil , aveți nevoie doar de buletin valabil și bani ( răspund la mesaje ) o afacere profitabilă pentru închiriere în regim hotelier , o investiție ...

1604 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Case de vânzare în Tulucesti județul Galați.
3
1

Case de vânzare în Tulucesti județul Galați.

Se oferă spre vânzare acest proiect de casă În comuna Tulucesti județul Galați. Avem în proiect să începem 2 astfel de case în Tulucesti foarte aproape de centrul satului. Construcția acestora va începe în luna martie a anului 2026 și se va realiza doar pe comandă la cerere. Societatea noastră oferă ...

1236 EUR/m2 | 91 m2

Tulucesti, Galati

teren loc casă
2
8

teren loc casă

Vând teren loc pentru casă 1000mp, in com Frumusita, sat ijdileni .25 km distanță de Galați. 15.000 usor negociabil. Utilități, apa si electricitate sunt in fata terenului la strada.Stanga,dreapta si peste drum sunt case.

1,000 m2

Ijdileni, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea