Promovat
Apartament ultracentral 2 camere la parter cu balcon Mazepa 1.

De vânzare apartament cu 2 camere , bucătărie,baie și balcon la parter în Mazepa 1 Str. Roșiorii nr.10 vizavi cu piața Ancora . pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați

2250 EUR/m2 | 48 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Vând casă   Batraneasca
8
18

Vând casă Batraneasca

Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro

467 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
vila Galati zona sid.vest 189000euro
15
3

vila Galati zona sid.vest 189000euro

Vila Galați an construcție ,2010 p+1 zona sid vest zona case st-500mp sc-150mp 189000euro 0745914848

1260 EUR/m2 | 150 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro 3

Ap 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro

Ap. 2 camere dec, Micro20, etaj2, 62000 euro centrala termica,termopan, usi interioare, izolat ext, geam baie, ușa metalica

1240 EUR/m2 | 50 m2

Micro 19, Galati, Galati

Imobil cu curte, în TECUCI ,de vânzare!
7
1

Imobil cu curte, în TECUCI ,de vânzare!

Locuința are un spațiu suficient de rezonabil, atât înăuntru cât și în exteriorul său. Deasemenea cuprinde cam toate utilitățile strict necesare,și vitale. Și este amplasată într-o zonă favorabilă care se dezvoltă frumos, prielnic pentru tot ce aveți nevoie, si la doar câteva minute de centrul orașului. ...

106 EUR/m2 | 721 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc
10
4

Apartament 2 camere Gerge Coșbuc

Sunt proprietar! Apartament 2 camere decomamdat ,renovat de la placa in 2020 . Mobila deasemenea este cumpărată in 2020 Intr-un bloc reabilitat in 2025 dispune de lift nou si modern, urmează sa fie montate si rulouri la tot balconul. Se vinde complet mobilat . Apartamentul este izolat pe interior ...

1276 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere în Tecuci, Zona Industrială, in bloc reabilitat termic
7
2

Vând apartament 2 camere, etaj 1, decomandat situat în Tecuci, Zona industrială, vedere în strada principală. Izolat exterior, centrală gaz, aer condiționat, 2 balcoane, mobilat si utilat. Loc parcare în fața scării, boxă la subsol. Blocul urmează sa fie reabilitat termic prin fonduri europene constând ...

1061 EUR/m2 | 57 m2

Tecuci, Galati

camera viaduct
8
7

camera viaduct

Vand camera la liceul 9 etajul 4 mobilata cum se vede in poze nu are baie in camera are wc cu dus pe hol separat e foarte aproape de camera ,acoperisul e renovat recent geam termopan usa metalica posibilitate de a face baie in camera !!!

934 EUR/m2 | 18 m2

Galati, Galati

Se vinde casa
10
3

Se vinde casa

Se vinde casa in Tecuci ,situata ultracentral aproape de supermarket ,liceu ,gradinita ,gara ,autogara ,statie de taxi si parcul regina Elisabeta .Casa se vinde complet mobilata si utilata .Detalii in privat .Tel. sau .Merita văzută. Se accepta și schimb cu apartament sau casa in Tecuci .

571 EUR/m2 | 210 m2

Tecuci, Galati

Vânzare apartament 3 camere, 80 mp, mobilat, complet utilat, Micro 18, str Brailei
10
4

De vânzare apartament foarte spațios, cu o suprafață de 80 mp, compartimentat în 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 11, într-un imobil amplasat pe strada Brăilei, în cartierul Micro 18 o zonă liniștită și sigură. Locuința se află în proximitatea Spitalului Județean și a centrului comercial ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

Casa de vinzare Furceni Vechi
4

Casa de vinzare Furceni Vechi

De vinzare casa construita în Furcenii Vechi com. Cosmesti jud Galați în 2018 din bca izolata cu polistiren de 10cm cu centrala Viadrus de 45 KW pe lemne 5 camere, salon, bucătărie,trei bai, camere centrala, beci, casa este cu mansarda, 210 m pătrați utili, suprafață teren 700m patrati ,(pomi fructiferi ...

619 EUR/m2 | 210 m2

Furcenii Vechi, Galati

Teren arabil
1
3

Teren arabil

Vand teren intravilan 1000 m patrati in satul Umbraresti oras tg Bujor ,terenul se afla in partea de nord-est peste calea ferată ,terenul este liber fara constructii, acces facil la curent electric, apa curenta canalizare, drumul principal este asfaltat pana la teren.Detalii suplimentare in privat.

Galati, Galati

loc de veci
2

loc de veci

cedez ( vând) loc de veci cu doua locuri in cimitirul Eternitatea Galați cu toate taxele plătite.

Galati, Galati

vând casă batraneasca
5
26

vând casă batraneasca

Vând casă bătrânească in Galați,singur in curte ,gaze,canalizare ,lumina ,apa ,,este locuibila ,preț 45000 euro neg,tel ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Tiglina%2b2, Galati, Galati

Casa de vanzare
5
58

Casa de vanzare

Vand casa in Galati cu 2 camere ,batraneasca ,singur in curte ,str.bucurestii noi ,bucatarie ,hol ,baie cu dus ,gaze,canlizare ,suprafata construita si teren 104m ,tel pret45000 euro neg ,este locuibila

433 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

vând casă bătrânească cu 2 camere
5
18

vând casă bătrânească cu 2 camere

Vând casă bătrânească in Galați,2 camere,bucătărie ,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro neg tel gaze,canalizare,singur in curte ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Casa de vanzare la tara langa orasul Galati
10
26

Casa de vanzare la tara langa orasul Galati

Proprietar, vand casa cu teren în intravilanul comunei IC Brătianu (Zaclău) județul Tulcea, situată pe strada Principală, nr 174, la sosea asfaltata avand deschidere mare pe toate cele patru laturi. Are o suprafață de 2.850 mp de teren intravilan, dintre care 1.400 m grădină cu vie si pomi fructiferi. ...

25 EUR/m2 | 2,850 m2

Galati, Galati

Vand terenuri extravilan & intravilan asfalt si canalizare in com. Movileni, mun Tecuci

Vand terenuri in comuna Movileni mun Tecuci: - Extravilan 1,43 hectare Movilenii de Sus - Tecuci (Bostani). - Pret: 45000 Ron - Intravilan, Movilenii de Sus (Plop spre padure) la asfalt si canalizare 10400m2. Latime 14,6m. - 22000 euro Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la numarul din anu ...

Movileni, Galati

Vand teren Namoloasa-Sat
5
3

Vand teren Namoloasa-Sat

Vand teren intravilan, 1000mp in comuna Namoloasa-Sat, cu deschidere la doua strazi. Pret de vanzare 9000 euro negociabil. Pentru mai multe detalii, sunati la telefon .

Galati, Galati

Teren Arcasilor 552mp
5
5

Teren Arcasilor 552mp

Proprietar vand teren pe o alee adiacenta în Arcasilor 552mp (500 utili+52 alee), deschidere 18m. Preț 36.000 neg.

500 m2

Galati, Galati

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp
5

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp

Proprietar vand teren pe Str Alexandru Moruzzi nr 16 (vis-a-vis de Spitalul CFR), suprafata 285mp, deschidere 10,3m