Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
2cam.dec.m19et8 din10 53000euro
10
2

2cam.dec.m19et8 din10 53000euro

2dec.m19 et8 din 10 mobilat utilat 43mp cu balc .53000euro 0745914848

1233 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati
1

Casa + teren 1200 mp Cudalbi, jud. Galati

Vand casa in comuna Cudalbi, zona linistita, neinundabila. Teren 1200 mp, curte mare cu spatiu in spatele casei, potrivit pentru gradina sau cresterea animalelor. Casa are 3 camere + dependinte. Utilitati: apa din reteaua localitatii (canal in curte) curent electric Canalizare pe strada. Strada in ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Cudalbi, Galati

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
6

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

201 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând loc de veci, Eternitatea Galati. 1

Vând loc de veci, Eternitatea Galati.

Vând 3 locuri de veci, 10m ,situate în cimitirul Eternitatea, Galati, acte de concesiune la zi, nr. Preț 25.000 lei, ușor negociabil.

Galati, Galati

Vand teren comuna Branistea
9
1

Vand teren comuna Branistea

- 2000 mp, este intravilan și are acces la utilități (apă și curent) - are formă dreptunghiulară, deci este perfect și pentru parcelare. Deschidere de 32 metri. - drumul de acces este pietruit până la teren - se află în partea de vest a localtatii Vasile Alecsandri, com. Branistea. - este intabulat, ...

2,000 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând casă zona centrală Galați
10
3

Vând casă zona centrală Galați

Vând Vilă Modernă P+1, Construcție Nouă - Zona Strada Cernat, Galați Preț: [245.000 euro ] la alb Preț: [285.000 euro ] la gata Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare, vă rog să mă contactați la whatsApp Si la telefon Se oferă spre vânzare o vilă individuală, cu un design arhitectural ...

2130 EUR/m2 | 115 m2

Central+, Galati, Galati

Casa bătrânească de vânzare Tecuci
10
1

Casa bătrânească de vânzare Tecuci

Se vinde casa bătrânească în Tecuci, jud Galati Strada Ghica Vodă nr 57 lângă depou în cartierul gării, zonă liniștită suprafață utilă 90 mp + anexă 38 mp , teren 1008 mp Preț 80000 negociabil Detalii la nr tel Rog si ofer seriozitate, cine nu este interesat sa treacă peste

889 EUR/m2 | 90 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan de vanzare 2

Teren intravilan de vanzare

Vand teren intravilan situat in Tecuci, str. Muresulu, nr. 2C in suprafata de 15800 mp. Terenul dispune de retea electrica, gaz metan, sursa de apa proprie cu put forat, imprejmuire gard, hala de productie din caramida 510 mp si magazii. Terenul se poate folosi pentru activitati economice cat si ...

15,800 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan având construcții
4
12

Teren intravilan având construcții

Vând teren 3700mp, înconjurat de salcâmi, casă, vie, teren arabil, apă, lumină, 30m ieșire la șosea asfaltată, în satul Ciurestii Vechi, com Balasesti, jud Galați.

Ciuresti, Galati

Loc de veci Eternitatea Galati
1
4

Loc de veci Eternitatea Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea Galati, 3,75 mp, cu bordura si cruce de mozaic. Fara oseminte (acte deshumare recenta). Acte pentru lucrare.

Galati, Galati

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.