Promovat
Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat
10
4

Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat

Apartament cu o camera zona Micro 13 etaj 3 CT Ac mobilat si utilat AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Micro 13, la un bloc stradal. Apartamentul este spatios si beneficiaza de o suprafat utila de 34 mp. La interior ...

1044 EUR/m2 | 34 m2

Micro%25252b13, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20
8
13

Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona 2 Cocosi – Micro 20, o zona linistita si accesibila multor facilitati urbane - scoli, gradinite, centre comerciale , Spitalul de urgenta, etc. Suprafata utila 55 mp la care se adauga un balcon cu iesire ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 20, Galati, Galati

Promovat
Spatiu comercial/Atelier creatie, 50 mp utili, zona Port - Faleza
8
2

MAG INVEST va propune in exclusivitate spre vanzare un spatiu comercial inregistrat ca atelier de creatie, cu o suprafata utila de 40.11 mp, dispus pe parter si etaj. Proprietatea este racordata la apa curenta, energie electrica trifazata si canalizare. Situatie juridica clara – proprietate, cu teren ...

922 EUR/m2 | 40 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
O vila noua o noua etapa pentru familia ta
18

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

Daca ai ajuns la aceasta pagina de prezentare, cu siguranta esti un familist in cautarea unei cuib frumos si primitor pentru cei dragi. Bucura-te, este foarte probabil ca aceasta casa sa fie exact ceea ce cauti. O casa noua, receptionata in 2023, intr-o locatie foarte buna din partea de nord a orasului, ...

2106 EUR/m2 | 123 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Vanzare casa P+M in Sendreni( in spatele Primariei), pret 99 000 euro
20

Galatiul ti se pare inaccesibil ca si pret dar totusi doresti sa stai la casa? Sendreni este este optiunea cea mai buna . Detinem o proprietate formata din parter plus mansarda chiar in spatele primariei. De la locatie si pana la intrare in Galati pe DN25 la ora de varf faceti fix 10 minute, va spun ...

400 m2

Sendreni, Galati

TEREN EXTRAVILAN  VANATORI -  LA LIMITA CU INTRAVILANUL
3

TEREN EXTRAVILAN VANATORI - LA LIMITA CU INTRAVILANUL

Va propunem spre vanzare un teren extravilan cu o suprafata de 3915 mp; o deschidere la drum de 88 ml Terenul se alfla ca cateva sute de metri de intersectia cu drumul asflatat ce duce inspre odaia Manolache In imediata apropiere sunt case construite Pretul este de 15 euro/mp negociabil. Utilitati : ...

3,915 m2

Vanatori, Galati

Promovat
O vila noua o noua etapa pentru familia ta
18

O vila noua o noua etapa pentru familia ta

2106 EUR/m2 | 123 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT
10
12

Apartament cu o camera Mazepa 2- Faleza parter CT