Promovat
Proprietate noua Sat Costi teren  470 mp zona de intrare in sat
12
2

Proprietate noua Sat Costi teren 470 mp zona de intrare in sat

AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unei proprietati noi situate in imediata apropiere a orasului, mai precis in Sat Costi - in prima parte a satului, zona de intrare. Proprietate formata din: teren in suprafata totala de 480 mp constructie realizata cu simt de raspundere in suprafata ...

415 EUR/m2 | 200 m2

Costi, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Tiglina 2. Locație excelentă! Comision 0% cumpărător!
7

Cod anunt 104TP: De vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Dacomari, apartament cu 3 camere, decomandat, situat în Tiglina 2, în zona Poliției Județene, la etajul 4 din 4. Locuința este spațioasă și bine compartimentată, având 2 balcoane, o suprafață utilă de 58 mp și 67 mpsuprafață totală. Se ...

1543 EUR/m2 | 58 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament, 2 camere, la M-uri, langa Palatul Justitiei, strada Cosbuc
6

Va prezentam spre achizitie un apartament cu doua camere, semidecomandat, de 53,3mp, situat la etajul 9 9(fara vecini deasupra-aer mai curat-mai putin praf), pe strada George Cosbuc, la blcurile M, la doua minute de mers pana la Palatul Justitiei. Hidroizolatie acoperis realizata integral acum 3-4 ani, ...

981 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat   Micro 21
9
2

Apartament 2 camere decomandat, 64 mp, mobilat și utilat Micro 21

Apartament 2 camere decomandat, suprafață generoasă Micro 21 Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 8 al unui bloc cu 8 niveluri, construit în anul 1988. Apartamentul are o suprafață totală de aproximativ 64 mp, o ...

1125 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE M40
13

APARTAMENT 4 CAMERE M40

Capital imobiliare ca propune spre vanzare un apartament decomandat de 4 camere situat la etajul 4 din 4 in cartier micro 40, Galati In zona gasiti : - Shoping city mall - licee - scoli - supermarket-uri Compartimentare: - 3 dormitoare -living -bucatarie -baie -debara -hol Dotari: - termopane - centrala ...

1000 EUR/m2 | 51 m2

Micro 40, Galati, Galati

Apartament 3 camere | Micro 19   Strada Brăilei | Ideal pentru familie sau investiție
9

Apartament 3 camere | Micro 19 Strada Brăilei | Ideal pentru familie sau investiție

Proactiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Micro 19, pe Strada Brăilei, la etajul 4 din 4, într-un imobil fără probleme de hidroizolație. Locuința are o suprafață de aproximativ 61 mp și beneficiază de multiple îmbunătățiri, precum: centrală termică proprie; ...

1164 EUR/m2 | 61 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
7

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |
15

| Spatiu Comercial 264 mp | Str. Domneasca |

Situat in apropiere de Facultatea de Litere Dispus pe 2 niveluri: parter + mezanin Parterul este format din 6 incaperi si toaleta 121 mp Mezaninul este format din 5 incaperi si toaleta 143 mp PRET: 390.000E Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la : 0745 601 830

1477 EUR/m2 | 264 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 07 arata numarul 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16
8

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16

68.ooo euro, apartament 3 camere, decomandat, Micro 16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 80. Apartamentul este dotat cu centrala ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor
11

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri sanitere, ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti
11
1

Spaţiu multifuncţional 202mp şi casă de locuit la Drăgăneşti Afacere şi casă într-un loc, este visul oricărei familii şi reuşita deplină în ceea ce înseamnă împletirea vieţii cu activitatea de zi cu zi. Despre ce este vorba? Un spaţiu extins, în comuna Drăgănești,  pe două nivele care însumează 202 ...

470 EUR/m2 | 202 m2

Draganesti, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea