Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Promovat
Casă tip vilă cu teren 2426 mp în Matca   construcție nouă, zonă excelentă
9

Casă tip vilă cu teren 2426 mp în Matca construcție nouă, zonă excelentă

Se oferă spre vânzare casă tip vilă situată în comuna Matca, zona Vale, una dintre cele mai dezvoltate și apreciate localități din județul Galați. Proprietatea impresionează prin suprafața mare a terenului, construcția solidă și potențialul ridicat de personalizare. Casa este construită integral ...

676 EUR/m2 | 170 m2

central, Matca, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare teren agricol, extravilan in Loc. Balasesti, Jud. Galati
7

De vanzare 2,5 ha de teren agricol, extravilan, in Loc. Balasesti, Jud. Galati, format din 3 parcele intabulate si cadastrate separat. Suprafate si identificare cadastrala: - 10.000 mp Tarla 95, Parcela 979 124; - 10.000 mp Tarla 5, Parcela 54 2; - 5.000 mp Tarla 4, Parcela 15 40; Terenurile sunt ...

22 m2

vest, Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat, spatios, situat in cartierul Mazepa 2.
12

ProActiv Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la ultimul etaj al unui bloc cu 4 nivele, in Mazepa 2, intr-un bloc dat spre folosinta in anul 1981. Apartamentul dispune de centrala termica proprie si 2 unitati de aer conditionat. Imobilul beneficiaza de 2 balcoane ...

1139 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, în cartierul Micro 13, o zonă liniștită și bine conectată. Detalii: Suprafață: 55 mp Compartimentare decomandată Parter – acces facil, ideal pentru familii sau persoane în vârstă Se vinde semi-mobilat Dotări și beneficii: Centrală ...

1200 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

vand spatiu comercial
7
5

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu
2
8

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu

Agentia AXA ofera spre vanzare o casa , situata pe strada Nicolae Balcescu intr-o curte comuna. Suprafata construita : 56 mp Suprafata teren: 107 mp Compartimentare : doua camere, bucatarie, baie, terasa, magazie. Pret : 52000 euro Contact : 0758 322272 Agentia Axa

929 EUR/m2 | 56 m2

Central, Galati, Galati

3 camere decomandate  Baia Comunala   etajul 1
10

3 camere decomandate Baia Comunala etajul 1

Agentia AXA ofera spre vanzare , apartament cu trei camere, decomandat, situat in zona Baii Comunale . Facilitati si imbunatatiri : -incalzire in pardoseala -instalatie electrica si sanitare refacute -doua bai Anul constructiei -1995 Pret : 135.000 euro Telefon - 0758322272

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
5

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

CASA P+M  - TEREN 1000 MP
17

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...

380 EUR/m2 | 210 m2

Vasile Alecsandri, Galati

48.500 euro, NEGOCIABIL!!!  1.157 mp, teren intravilan, Bariera Traian
3

48.500 euro, NEGOCIABIL!!! 1.157 mp, teren intravilan, Bariera Traian

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.157 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate, COMISION ZERO pentru cumparator, un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. ...

1,157 m2

Galati, Galati

24.900 euro, NEGOCIABIL, 262 mp, teren intravilan, zona Depou CFR
3
1

24.900 euro, NEGOCIABIL, 262 mp, teren intravilan, zona Depou CFR Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în zona Depou CFR pe strada Locomobilei (il gasiti pe Google Maps pe str. Depoului), cu o deschidere stradala de 7,5. Terenul ...