Promovat
Spatiu comercial de vanzare Micro 17
9
1

Spatiu comercial de vanzare Micro 17

Acasa Imobiliare va propune spre vanzare un spatiu comercial situat in Galati, cartier Micro 17 ,in apropiere de strada Oltului. Constructia are o suprafata totala construita de 62mp si este compusa din: -demisol in suprafata de 22 mp -parter in suprafata de 23 mp -etaj in suprafata de 17 mp si un balcon ...

756 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Promovat
Vila Umbraresti/jud Galati
17

Vila Umbraresti/jud Galati

Vă prezentăm o proprietate cu adevărat specială, situată în Umbrărești, pe strada Ștefan cel Mare, la doar 15 minute de Tecuci și la aproximativ 100–200 m de Primărie, într-o zonă liniștită și aerisită. Această vilă impresionează prin calitatea execuției, atenția la detalii și armonia designului, fiind ...

1250 EUR/m2 | 200 m2

Umbraresti, Galati

Promovat
Casă P+M de vânzare în Șendreni – 162 mp, teren 700 mp,  mobilata
17
3

Casă P+M de vânzare în Șendreni – 162 mp, teren 700 mp, mobilata

Agenția imobiliară Silvacassa Start vă propune spre vânzare o locuință modernă, situată în sat/comuna Șendreni, ideală pentru o familie care își dorește un cămin primitor, bine compartimentat și amplasat într-o zonă liniștita. Detalii proprietate: Regim de înălțime: Parter + Mansardă (P+M) Suprafață ...

920 EUR/m2 | 162 m2

Sendreni, Galati

Promovat
Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 mp utili - 275000 euro
15
3

Agentia MAG Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa, eficienta energetic si excelent intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita si apreciata din Galati – zona Arcasilor. Proprietatea imbina constructia solida cu dotarile moderne, oferind un nivel inalt de confort si costuri reduse ...

982 EUR/m2 | 280 m2

Nord, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere – Port, etaj 1/4 – 3 balcoane, centrală, geam la baie
17
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai avantajoase zone – Port, la doar câteva minute de Faleză și centrul orașului. Poziția excelentă oferă acces rapid la zone de promenadă, restaurante, magazine și transport în comun. Caracteristici principale: 2 ...

1250 EUR/m2 | 62 m2

Port, Galati, Galati

Promovat
Casa  D+P+E+M zona centrala
8
3

Casa D+P+E+M zona centrala

Vă prezentăm spre cumparare un imobil deosebit, cu dimensiuni generoase, situat într-o zonă centrala a orașului, care oferă acces rapid către toate punctele de interes: instituții, zone comerciale, mijloace de transport, spații educaționale și medicale. Proprietatea se remarcă prin suprafața sa mare ...

494 EUR/m2 | 476 m2

Central, Galati, Galati

Apartament 3 camere Mazepa 1, ,et 1
8
1

Apartament 3 camere Mazepa 1, ,et 1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 din 4 in Mazepa 1. Apartamentul a fost renovat de la placa, izolat exterioar cu izolatie Styronite, iar instalatia sanitara si electrica au fost schimbate complet, inclusiv scurgerea principala a apartamentului. Se vinde complet mobilat ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Apartament 1 cameră – Zona IREG – Etaj 3
8

Apartament 1 cameră – Zona IREG – Etaj 3

Agenția Silva Cassa vă propune spre vânzare un apartament cu o cameră situat în Galați, zona IREG, pe Strada Anghel Saligny – o zonă liniștită, cu acces facil către toate punctele de interes (magazine, mijloace de transport, școli, farmacii). Etaj 3 din 4 Suprafață utilă: 30 mp Compartimentare: Dormitor ...

1830 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Promovat
 Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter
8
3

Apartament 2 camere – renovat complet – Țiglina 1 ,parter

Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, situat în cartierul Țiglina 1, în apropiere de Colegiul Național „Mihail Kogălniceanu”. Cu o suprafață de 44 mp, apartamentul este complet renovat, având: ✔️ Instalație electrică ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Promovat
EXCLUSIVITATE | COMISION 0% | Casă 479 mp – ideală clinică medicală / activități
20

️ REȘEDINȚĂ, CLINICĂ SAU SEDIU DE BUSINESS – OPORTUNITATE UNICĂ ÎN ZONA MATERNITAȚII - Vă prezentăm, în exclusivitate și cu comision 0% pentru cumpărător, o proprietate impunătoare situată pe strada Nicolae Alexandrescu. Cu o arhitectură solidă și un regim de înălțime D+P+1+M, această vilă reprezintă ...

835 EUR/m2 | 479 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 cam Mazepa 1,et 3
10

Apartament 4 cam Mazepa 1,et 3

Apartament cu 4 camere, cu o suprafață utilă de 70,8 mp, situat la etajul 3 din 4, pe un nivel unde există doar 2 apartamente. Apartamentul este compus din: living, 3 dormitoare bucătărie extinsă, cu o suprafață totală de 10 mp, debara, baie, 2 holuri. Dispune de balcon pe toată lungimea livingului. Imobilul ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Mazepa 1, Galati, Galati

Promovat
Casa tip Duplex P+1E + demisol + garaj | Zonă centrală | 432 mp teren
20
4

Agenția imobiliară Silvacassa Start vă propune spre vânzare o casă P+1E + demisol + garaj | Teren 432 mp | 187 mp construiți Detalii generale: An construcție: 1977 Teren: 432,10 mp Suprafață construită la sol: 77 mp Suprafață desfășurată: 187 mp Compartimentare: Demisol (43 mp): Garaj Cameră tehnică (cu ...

1257 EUR/m2 | 187 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Galati
10
5

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Estul țării(Galati)!!! Business complet operațional, meniu 100 % original creat de bucatar cu experienta in afara tarii, locație cu chirie foarte avantajoasă și venituri dovedite în contabilitate. Promovare profesionistă, notorietate foarte bună în online si nu numai, ...

325 EUR/m2 | 200 m2

Galati, Galati

 | Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi  | Cu acces la Siret |
5
1

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Cu acces la Siret |

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Deschidere 22 m Pret: 150.000 Euro Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

1,600 m2

Galati, Galati

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Salvează căutarea