Promovat
Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor   Confort și Calitate la Cheie!
15
8

Casă Recent Renovată zona Siderurgiștilor Confort și Calitate la Cheie!

AcasA Imobiliare Galati va propune spre cumparare o casa P+1 situată in zona Siderurgiștilor, într-o zonă accesibilă și bine conectată, aproape de: Supermarketuri, magazine și piețe Școli, grădinițe și licee Stații de transport în comun pentru deplasări rapide Parcuri și zone verzi ...

1400 EUR/m2 | 135 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Promovat
O poveste care asteapta sa fie rescrisa -cladire cu potential in centrul orasului Galati
7
1

Oportunitate Premium de Investiție | Potențial Clinică Apartamente Exclusive AcasA Imobiliare va propune spre cumparare o cladire in inima orașului Galați, acolo unde trecutul și prezentul se întâlnesc natural, se află o proprietate rară o clădire construită în anul 1880, pe un teren generos 978 ...

1638 EUR/m2 | 293 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20
8
13

Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona 2 Cocosi – Micro 20, o zona linistita si accesibila multor facilitati urbane - scoli, gradinite, centre comerciale , Spitalul de urgenta, etc. Suprafata utila 55 mp la care se adauga un balcon cu iesire ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 20, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Galati
10
5

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Galati

Vand afacere - Restaurant Pub unic în Estul țării(Galati)!!! Business complet operațional, meniu 100 % original creat de bucatar cu experienta in afara tarii, locație cu chirie foarte avantajoasă și venituri dovedite în contabilitate. Promovare profesionistă, notorietate foarte bună în online si nu numai, ...

325 EUR/m2 | 200 m2

Galati, Galati

 | Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi  | Cu acces la Siret |
5
1

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Cu acces la Siret |

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Deschidere 22 m Pret: 150.000 Euro Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

1,600 m2

Galati, Galati

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

Salvează căutarea