Promovat
Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi
20
1

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi Agenţia EXTREM Tecuci se distinge prin seriozitate, calitatea şi completitudinea serviciilor imobiliare şi prin încadrarea în portofoliului sau a unor proprietăţi care se demonstrează excepţii în ceea ce priveşte construcţia, arhitectură sau designul ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Matca, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3
10
1

Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil construit în anul 1970, cu doar 2 apartamente pe nivel. Locuința are o suprafață de 68 mp și beneficiază de vedere bilaterală. Compartimentarea este practică, iar apartamentul dispune de: * 2 balcoane * Centrală ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Case de vânzare în Tulucesti județul Galați.
3
1

Case de vânzare în Tulucesti județul Galați.

Se oferă spre vânzare acest proiect de casă În comuna Tulucesti județul Galați. Avem în proiect să începem 2 astfel de case în Tulucesti foarte aproape de centrul satului. Construcția acestora va începe în luna martie a anului 2026 și se va realiza doar pe comandă la cerere. Societatea noastră oferă ...

1236 EUR/m2 | 91 m2

Tulucesti, Galati

teren loc casă
2
8

teren loc casă

Vând teren loc pentru casă 1000mp, in com Frumusita, sat ijdileni .25 km distanță de Galați. 15.000 usor negociabil. Utilități, apa si electricitate sunt in fata terenului la strada.Stanga,dreapta si peste drum sunt case.

1,000 m2

Ijdileni, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare în Micro 17, comision 0 pentru cumpărător!
6
1

Cod 106A8: Agenția Imobiliară Dacomari vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un apartament compus din 3 camere și dependințe, situat în Micro 17, într-un bloc construit în anul 1983, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață totală de 62 mp, fără probleme la hidroizolație și beneficiază ...

1218 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
6

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

201 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând loc de veci, Eternitatea Galati. 1

Vând loc de veci, Eternitatea Galati.

Vând 3 locuri de veci, 10m ,situate în cimitirul Eternitatea, Galati, acte de concesiune la zi, nr. Preț 25.000 lei, ușor negociabil.

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
2

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Vand teren comuna Branistea
9
1

Vand teren comuna Branistea

- 2000 mp, este intravilan și are acces la utilități (apă și curent) - are formă dreptunghiulară, deci este perfect și pentru parcelare. Deschidere de 32 metri. - drumul de acces este pietruit până la teren - se află în partea de vest a localtatii Vasile Alecsandri, com. Branistea. - este intabulat, ...

2,000 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Vând casă zona centrală Galați
10
3

Vând casă zona centrală Galați

Vând Vilă Modernă P+1, Construcție Nouă - Zona Strada Cernat, Galați Preț: [245.000 euro ] la alb Preț: [285.000 euro ] la gata Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare, vă rog să mă contactați la whatsApp Si la telefon Se oferă spre vânzare o vilă individuală, cu un design arhitectural ...

2130 EUR/m2 | 115 m2

Central+, Galati, Galati

Casa bătrânească de vânzare Tecuci
10
1

Casa bătrânească de vânzare Tecuci

Se vinde casa bătrânească în Tecuci, jud Galati Strada Ghica Vodă nr 57 lângă depou în cartierul gării, zonă liniștită suprafață utilă 90 mp + anexă 38 mp , teren 1008 mp Preț 80000 negociabil Detalii la nr tel Rog si ofer seriozitate, cine nu este interesat sa treacă peste

889 EUR/m2 | 90 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan de vanzare 2

Teren intravilan de vanzare

Vand teren intravilan situat in Tecuci, str. Muresulu, nr. 2C in suprafata de 15800 mp. Terenul dispune de retea electrica, gaz metan, sursa de apa proprie cu put forat, imprejmuire gard, hala de productie din caramida 510 mp si magazii. Terenul se poate folosi pentru activitati economice cat si ...

15,800 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan având construcții
4
12

Teren intravilan având construcții

Vând teren 3700mp, înconjurat de salcâmi, casă, vie, teren arabil, apă, lumină, 30m ieșire la șosea asfaltată, în satul Ciurestii Vechi, com Balasesti, jud Galați.

Ciuresti, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea