Casa de vanzare zona Port
6
3

Casa de vanzare zona Port

AcasA Imobiliare caută un nou proprietar pentru o casuta modesta (singur in curte) dar locuibila ,situata in Galati ,strada Ana Ipatescu ,o zona linstita aflata intr-o continua dezvoltare. Poziționare strategică între confortul urban și relaxarea de pe malul Dunării, cu acces facil către centrul orașului ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 38 mp + balcon 7 mp, etaj 1, Micro 40
5

Cod 10012: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere și dependințe, având o suprafață utilă de 38 mp, la care se adaugă un balcon generos de 7 mp. Imobilul este situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1970, în Micro 40. Locuința beneficiază de centrală termică ...

1237 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Promovat
Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Spațiu comercial de 200 m construiți, cu terasă de 100 m , total 300 m , situat în Tecuci, zona Piață. Imobilul este racordat la gaze naturale și curent electric (380V și 220V). Spațiul a funcționat ca restaurant (pizzerie) în perioada 2006 2024, fiind potrivit pentru continuarea activității sau alte ...

2500 EUR/m2 | 180 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca
2

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca

De vanzare casa Galati cu o suprafata construita de 384 de metri patrati, cu un teren generos de 978 mp. Proprietatea este situata intr-o zona cu un potential comercial semnificativ. Imobilul beneficiaza de o deschidere generoasa la strada, masurand 27 metri pe strada Domneasca si 35 metri pe strada ...

1250 EUR/m2 | 384 m2

Galati, Galati

Vand garaj tip locuință
3
4

Vand garaj tip locuință

Vând garaj tip garsonieră ..zona Ale Ștrandului ...

650 EUR/m2 | 20 m2

Tecuci, Galati

Vanzare apartament 3 camere - Tiglina 3
12

Vanzare apartament 3 camere - Tiglina 3

Agentia AXA ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in zona Tiglina 3, intr-un bloc construit din caramida in 1968. - etajul 3 din 4 - suprafata - 68 mp - compartimentare - semidecomandat Apartamentul are 1 balcon, debara și o bucătărie separată. La baie are geam pentru aerisire. Caracteristici ...

1175 EUR/m2 | 68 m2

Galati, Galati

Container de locuit  6Mx2.4Mx2.7M
2
5

Container de locuit 6Mx2.4Mx2.7M

Vindem Containere de locuit diverse configuratii si dimensiuni Pentru detalii si oferte personalizate ne puteti contacta la numarul din anunt.

2 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vand casa zona centrala Independenta, Galati 3

Vand casa zona centrala Independenta, Galati

Vand casa cu 2 camere 47 mp si teren 835 mp intravilan, zona centrala, la aprox.200 mp de Primarie, comuna Independenta, jud Galati.Utilitati existente: energie electrica.Utilitati la limita de proprietate: apa, gaze,canalizare..

777 EUR/m2 | 47 m2

Independenta, Galati

Garsoniera - Micro 19 - Spitalul Judetean - Centrala Termica
10
6

De vânzare apartament cu o camera renovat recent Str. Costache Conache nr. 12 (lângă Spitalul Județean) Direct PROPRIETAR, comision 0! Se vinde apartament cu o camera cu suprafața de 17 mp,  Apartament cu o camera este recent renovat complet, cu bucătărie refăcută de la zero și parchet nou în toată locuința. Dotări și îmbunătățiri: ...

1882 EUR/m2 | 17 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vind casa batrineasca locuibila 2

Vind casa batrineasca locuibila

Vind casa batrineasca locuibila situata în loc Tecuci jud Galați, str.Ghica Vodă Nr 13, cu suprafata totala de- 723 m2, suprafata construita -125 m2, an construcție 1976, deschidere la strada Ghica Vodă- 11,80. Preț de vinzare- 77000 eur, ușor negociabil. Dispunere toate utilitățile, mai puțin canalizare ...

16 EUR/m2 | 125 m2

Tecuci, Galati

Vanzare teren extravilan 3

Vanzare teren extravilan

Vand teren agricol extravilan in localitatea Corod, judetul Galati, in suprafata de 2,68 ha. Pret 1euro/mp negociabil. Telefon 0726411593, suprafata totala: 2,68

3 m2

Corod, Galati

Vand apartament 3 camere
10
14

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați
8
1

Apartament 2 camere decomandat, Parter, Micro 13, Galați

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la parter, în cartierul Micro 13, o zonă liniștită și bine conectată. Detalii: Suprafață: 55 mp Compartimentare decomandată Parter – acces facil, ideal pentru familii sau persoane în vârstă Se vinde semi-mobilat Dotări și beneficii: Centrală ...

1200 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

vand spatiu comercial
7
4

vand spatiu comercial

VAND SPATIU COMERCIAL 100MP in Micro 17, stradal, amenajat la parter de bloc, modificat dintr-un apartament cu 2 camere cu extindere. Are deschidere la Strada Oltului, situat vis a vis de Liceul Economic. PRET 75.000 EURO

750 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Vand Teren Intravilan
3
1

Vand Teren Intravilan

Vand teren in Tecuci situat in Cartierul CFR , pe strada Matei Basarab nr 20 ,Terenul are 940 mp , langa Liceul Tehnologie Ovid Caledoniu ( scoala 8 ) , 5 min te gara . Pretul este de 65.000 Negociabil , mai multe detalii la telefon , rog si cer seriozitate nu deranjazi inutil ! Pentru mai multe detalii ...

940 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan Ijdileni Galați
2
14

Teren intravilan Ijdileni Galați

Suprafața 1100 metri pătrați cu deschidere la strada 17 metri Stâlp de curent și apă lângă gard

Galati, Galati

Vand apartament 3 Camere Decomandate, Baie cu geam, 64m2 , Mazepa
10
6

Apartament spatios 64 m, bine intretinut, camere decomandate, parchet lemn natural masiv , 2 camari generoase, ferestre cu tamplarie Salamander si geam termopan , Bucatarie mare 3.5x3.5 m, fereastra la baie, Apa separat, Planseu superior dublat cu caramida de furnal conferind temperaturi optime si Aer ...

1130 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Teren

Teren

Teren 5000 mp. situat in Slobozia Corni,Comuna Ghidigeni,Jud. Galati la soseaua principala,deschidere 12 m cu posibilitati racordare utilitati. 5 euro/mp.,si carte funciara.

5,000 m2

Slobozia Corni, Galati

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați
11
26

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați

Agentia imobiliara Imperium va prezinta spre achizitie o casa, singur in curte, situată aproape de centrul orașului Galați, racordata la toate utilitatile ( lumina, gaze, apa, canalizare). Această casă de aproximativ 200 mp utili, este alegerea ideală pentru o familie modernă ce își dorește un cămin ...

850 EUR/m2 | 200 m2

Port, Galati, Galati

Afacere +casa
3
1

Afacere +casa

Vanzare Proprietate mixta si Afacere la cheie in Sat Costi, Jud.Galati, cu teren 400 mp O oferta de vanzare in EXCLUSIVITATE, o oportunitate rara de investitie si locuire intr-o zona linistita, o proprietate complexa pozitionata foarte aproape de orasul Galati, in Sat Costi, practic la cateva minute ...

Costi, Galati

Teren + construcție de van 1

Teren + construcție de van

Teren și construcție începută de vânzare. Teren în suprafață de 500 mp și construcție începută din care s-a construit doar un nivel din doua. Terenul se află în zona drumul de centură

Galati, Galati

Vanzare teren intravilan - str Al Cernat
1
2

Vanzare teren intravilan - str Al Cernat

Agentia AXA oferă spre vanzare un teren intravilan , situat pe str Al Cernat, cu o suprafata totala de 350 mp. Terenul are o deschidere de 11, 5 ml si este pretabil ideal pt constructia unei case sau al unui spatiu pentru birouri. Utilități: - racord la apa - racord la canalizare Preț: 90.000 ...

350 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan - str Beldie Ioan (Micro 14)
5

Vand teren intravilan - str Beldie Ioan (Micro 14)

Agentia AXA va propune spre vanzare, teren situat in Galati, cartier Micro 14, str Beldie Ioan. Terenul are suprafata de 450 mp cu deschidere la strada de 7 m, oferind posibilitatea construirii unei case. Proprietatea beneficiaza de: - apa curenta - canalizare - retea electrica - acces facil la drum Este ...

450 m2

Galati, Galati

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu
2
8

Vanzare casa 2 camere, str Nicolae Balcescu

Agentia AXA ofera spre vanzare o casa , situata pe strada Nicolae Balcescu intr-o curte comuna. Suprafata construita : 56 mp Suprafata teren: 107 mp Compartimentare : doua camere, bucatarie, baie, terasa, magazie. Pret : 52000 euro Contact : 0758 322272 Agentia Axa

929 EUR/m2 | 56 m2

Central, Galati, Galati

3 camere decomandate  Baia Comunala   etajul 1
10

3 camere decomandate Baia Comunala etajul 1

Agentia AXA ofera spre vanzare , apartament cu trei camere, decomandat, situat in zona Baii Comunale . Facilitati si imbunatatiri : -incalzire in pardoseala -instalatie electrica si sanitare refacute -doua bai Anul constructiei -1995 Pret : 135.000 euro Telefon - 0758322272

Galati, Galati

Vanzare casa 3 camere zona Centrala str Universitatii
11
8

Vanzare casa 3 camere zona Centrala str Universitatii

Agentia AXA oferă spre vanzare o casa situata intr-o zona centrala, pe str Universității. Imobilul are o suprafata utila de 57 mp si dispune de o anexa de 22mp ( compusa din o camere si o baie), oferind un spatiu suplimentar pentru depozitare . Are centrala termica proprie. Compartimentare : - 3 ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament cu 4 camere- IC Frimu -93,4 mp-spatiu comercial , cu potential rezidential
6
1

Agentia AXA ofera spre vanzare, apartament cu 4 camere , la parterul unui bloc cu patru etaje, ideal pentru activitati comerciale sau birouri, dar si cu posibilitatea de transformare in spatiu de locuit. Caracteristici : -supafata totala :93,4 mp - destinatia actuala: spatiu comercial - compartimentare: ...

1022 EUR/m2 | 93 m2

Galati, Galati

Vanzare apartament 2 camere Piata Centrala
11
3

Vanzare apartament 2 camere Piata Centrala

Agentia AXA ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Piata Centrala, intr-un bloc construit in 1989. - etajul 1 4 - suprafata - 53 mp - compartimentare - decomandat Caracteristici : *centrala termica proprie *tamplarie PVC cu geam termopan Pret : 72000 euro Telefon :0758 32227 ...

1358 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
Vanzare apartament 2 camere - Tig 2
8
1

Vanzare apartament 2 camere - Tig 2

Agentia imobiliara AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in cartierul Tiglina 2. Etaj:: 1 din 4 Compartimentare : semidecomandat Îmbunătățiri: - centrala termica, - branșament individual pt apa, - izolatie exterioara, - AC, - usa metalica, - instalații electrica, termica ...

1530 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Apartament
5
2

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare
10

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare

se vinde mobilat si utilat .

1377 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat intretinut Tiglina 2 Bd.George Cosbuc
8
4

Vă prezint o oportunitate de a achiziționa un apartament cu 3 camere, situat în cartier Tiglina 2, în apropierea Casei de cultura si Tribunal, pe Bulevardul George Cosbuc . Această proprietate decomandată, cu o suprafață de 67 mp, face parte dintr-un bloc construit în 1970, renovată in 2021 cu finisaje ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina%252525252525252525252b2, Galati, Galati

Lot casa intravilan Tulucesti
1
4

Lot casa intravilan Tulucesti

Lot casa 1000 mp, intravilan Tulucești, deschidere 10 ml la DN26, adâncime 100 ml, cadastrat, utilități in proximitate, situat pe partea stângă din direcția Galați, la circa 200 m de intrarea spre Garboavele. Prețul de 25 euro mp este ușor discutabil.

Tulucesti, Galati

Vand 7000mp. teren extravilan in comuna Smardan jud. Galati.
1
9

Teren 7000mp. extravilan, arabil, in comuna Smardan. Pretul 1,5 euro/mp. Tel 0745598614

7,000 m2

Smardan, Galati

 Apartament 2 camere Decomandat Micro 21 - Lupul de Mare
11

Apartament 2 camere Decomandat Micro 21 - Lupul de Mare

Îți propunem un apartament primitor,decomandat, perfect pentru locuit sau investiție, situat într-o zona cautata din Micro 21, la doar câțiva pași de Kaufland și de toate facilitățile urbane. Suprafață totală: 56 mp Balcon generos: 7 mp locul ideal pentru cafeaua de dimineață sau un colț verde suspendat ...

1313 EUR/m2 | 56 m2

Micro 21, Galati, Galati

Casă de vânzare   Duplex -curte proprie, Țiglina 3
15
4

Casă de vânzare Duplex -curte proprie, Țiglina 3

Agentia imobiliara Imperium vă propunem spre vânzare o casă cochetă, situată într-un duplex cu intrare separată și curte proprie, poziționată într-o zonă liniștită, dar foarte accesibilă, în cartierul Țiglina 3, în inima orașului. Imobilul a fost construit în anul 1993 din plăci de beton, având o structură ...

1621 EUR/m2 | 58 m2

Tiglina 3, Galati, Galati

Teren intravilan Tulucesti

Teren intravilan Tulucesti

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în comuna Tulucești, pe strada Nalbei nr. 9, într-un cartier nou, aflat în plină dezvoltare. Terenul are o suprafață totală de 2.000 mp, cu deschidere de 20 ml, fiind ideal pentru construcție locuință individuală sau investiție. Utilitățile sunt în apropiere, ...

2,000 m2

Tulucesti, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 2, vedere la Dunare
4
7

Apartament 2 camere Mazepa 2, vedere la Dunare

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Mazepa 2, pe strada Armata Poporului, la etajul 5 din 8 al unui imobil construit în anul 1986. Imobilul este semidecomandat, are o suprafață totală de 46 mp și beneficiază de o vedere deosebită către Dunăre. Este dotat cu centrală ...

1302 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi
4

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi

casă de vânzare cu dormitoare tot ce se vede an poze așa arată casa se găsește an județul Galați comuna Suhurlui

367 EUR/m2 | 150 m2

Suhurlui, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
4

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

 Teren intravilan in satul Hanu-Conachi
1
1

Teren intravilan in satul Hanu-Conachi

TEREN INTRAVILAN ÎN SATUL HANU-CONACHI Cu ieșire la str. M. Sadoveanu - suprafață de 1.400 mp, - deschidere: 15 m. - pret 70.000 lei

Hanu Conachi, Galati

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati
2
19

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati

Vand teren intravilan cu suprafata de 2200 mp in comuna Tudor Vladimirescu judetul Galati.

2,200 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

apartament de vânzare
8
2

apartament de vânzare

apartament de vânzare situat la etajul întâi decomandat renovat cu toate facilitățile, gaz lumină electrică, apă și canalizare. din zona industrială aproape de magazine școală biserică și alte necesități. Izolat termic cu izolație de 10 cm exterior. Minimul de mobilier in fiecare camer aragaz. frigider, ...

1110 EUR/m2 | 72 m2

Tecuci, Galati

Proprietar, vând casa 105 mp
5
2

Proprietar, vând casa 105 mp

Proprietar, vând casa 105 mp, formată din 3 camere, o baie și o anexa spațioasă care poate fi transformata în camera. Suprafața totală este de 275 mp, cu acces dintr-o alee privata. Sunt asigurate toate utilitățile, iar încălzirea se face cu centrala proprie. Construcția este din parțial din paianta, ...

1000 EUR/m2 | 105 m2