Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Promovat
Constructie noua proiect modern finisata complet Sat Costi utilitati
10
4

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Costi, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11
1

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
2 decomandate,zona General
1
9

2 decomandate,zona General

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona General. Detalii: -etaj 3 -2 balcoane inchise cu termopan -geam baie -suprafata utila de aproximativ 51mp -suprafat totala de 57 mp -usa metalica -simplu -necesita renovare toatala -ideal pentru locuit ...

1235 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan 2300mp Hanu Conachi - DN25 Galati
4

Teren intravilan 2300mp Hanu Conachi - DN25 Galati

Teren intravilan Hanu Conachi - DN25 Galati - suprafata 2300 mp, imprejmuit. Utilitati: apa curenta, stalp de electricitate la limita proprietatii.

Hanu Conachi, Galati

Casă de vânzare în Tecuci   spațioasă și primitoare
10
1

Casă de vânzare în Tecuci spațioasă și primitoare

Casă de vânzare în Tecuci zona Cuza Vodă | Proprietar unic Se oferă spre vânzare casă spațioasă și bine întreținută, situată în Tecuci, zona Cuza Vodă, ideală pentru o familie care își dorește liniște și confort. Suprafață teren: 700 m Suprafață construcții: 370 m Locuința este compartimentată ...

243 EUR/m2 | 370 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament 2camere. 3

Vând apartament 2camere.

Vând apartament 2 camere etaj 1,micro19 lângă spitalul județean.

1250 EUR/m2 | 28 m2

Micro+19, Galati, Galati

Vând vila p+1 în galati,  str. posta veche
10
21

Vând vila p+1 în galati, str. posta veche

Proprietar vând vilă P+1 situată în Galati, Str. Posta Veche, pe un teren cu suprafata de 205,17 mp, la numai 3 minute de Mall Shopping City - Bd-ul George Cosbuc. Construită în anul 2001 din BCA, acoperită cu tablă Lindab, această locuintă poate asigura un confort linistit chiar si pentru două familii. De ...

1533 EUR/m2 | 137 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat, spatios, situat in cartierul Mazepa 2.
12

ProActiv Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la ultimul etaj al unui bloc cu 4 nivele, in Mazepa 2, intr-un bloc dat spre folosinta in anul 1981. Apartamentul dispune de centrala termica proprie si 2 unitati de aer conditionat. Imobilul beneficiaza de 2 balcoane ...

1139 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare
7

Casa de vanzare

Se vinde casa,construcție nouă,sat Moscu,oraș Tirgu Bujor jud Galați. Casa este alcătuită din baie,bucătărie și 3 camere. Suprafața 1200m2. Utilata cu fosa septica,apa curenta,lumina,aer condiționat. In curte se afla pomi fructiferi și vita de vie. Pret 50000euro negociabil.

42 EUR/m2 | 1,200 m2

Moscu, Galati

Vand Apartament Ultracentral
7
7

Vand Apartament Ultracentral

Vand apartament o camera decomandat poziție ultracentrala, de la balcon se pot vedea fostul hotel Dunarea actual Ibis,fostul.hotel Galați actual.Mercur,Pasajul strada Domnesca,Brăilei,Bălcescu iar în imediata apropiere aflându-se Parcul de la Spicul,Aleea de la P-uri către Faleza Dunarii, ParcuI Potcoava ...

1653 EUR/m2 | 36 m2

Galati, Galati

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj, zona Cuza
10
1

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj,Tiglina 1,zona colegiul A.I.Cuza Descriere: Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat,situat pe str. Saturn, lângă Colegiul Cuza, la etajul 1, într-o zonă apreciată pentru liniște și accesibilitate. Locuința beneficiază ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

casa de vanzare
7
2

casa de vanzare

Casă situată in sat Traian, com Branistea,dispune de 4 camere,un living spațios de 45 mp,un birou,o bucătărie, un dressing mare și două băi, se întinde pe o suprafață de 120mp parter+ 120mp etaj. Imobilul este situat pe un teren de 1500 mp proprietate.

542 EUR/m2 | 240 m2

Traian, Galati

Promovat
Pensiune, restaurant, bar, iaz, păstrăvărie, la GHIDIGENI, Galaţi
13
5

Pensiune restaurant iaz păstrăvărie, la GHIDIGENI, Galaţi Pentru început iată ce se vinde! În primul rând nu se vinde o proprietate. Nu se vând nici cele cinci imobile înşiruite mai sus. Nu se vând apoi nici cinci proprietăţi într-una... Se vinde de fapt un domeniu sau, şi mai bine zis, o avuţie frumos ...

Tecuci, Galati

Promovat
Casă renovată, zonă centrală, singur in curte. Doar 99000 euro!
18
16

0% comision pentru cumpărător Există un moment în viață în care nu mai cauți doar o locuință. Cauți acasă . Un loc al tău, unde diminețile încep în liniște, unde îți parchezi mașina în propria curte, unde nu împarți pereții cu nimeni și unde fiecare colț spune povestea familiei tale. ProActiv Imobiliare ...

1303 EUR/m2 | 76 m2

Central, Galati, Galati

8000mp filesti
3
3

8000mp filesti

vand teren 8000 mp filesti zona in plin avant de dezvoltare

Galati, Galati

vand 1200 mp vie satul costi
3
1

vand 1200 mp vie satul costi

vand 1200 mp de vie situata in extravilanul satului costi

1,200 m2

Costi, Galati

Teren pt. casa Tecuci 12

Teren pt. casa Tecuci

Teren 1050 mp,la intrare in Tecuci dinspre Bârlad ,cartier Satul Nou ,langa depozit materiale Curca. Mai multe detalii la telefon. Nu deranjați inutil

Tecuci, Galati

Super apartament, super zona!!!!!
1
1

Super apartament, super zona!!!!!

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 4 4,suprafata 48 mp cu toate utilitățile. 62500 euro Micro 17, Piața Rusilor

1302 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Galati, Galati

Teren intravilan Tulucesti

Teren intravilan Tulucesti

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în comuna Tulucești, pe strada Nalbei nr. 9, într-un cartier nou, aflat în plină dezvoltare. Terenul are o suprafață totală de 2.000 mp, cu deschidere de 20 ml, fiind ideal pentru construcție locuință individuală sau investiție. Utilitățile sunt în apropiere, ...

2,000 m2

Tulucesti, Galati

Spațiu comercial Strada Tecuci, Complex Vega
8

Spațiu comercial Strada Tecuci, Complex Vega

Dacă îți dorești un spațiu bine poziționat, versatil și pregătit pentru desfășurarea unei activități profesionale, această proprietate poate fi alegerea potrivită pentru tine! Situat în Complex Vega, cu acces facil și zonă ușor de identificat, intrarea în complex este securizată, oferind un plus ...

1495 EUR/m2 | 97 m2

Galati, Galati

2 Camere Flamingo Luxury, ST-56 mp
5
1

2 Camere Flamingo Luxury, ST-56 mp

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Țiglina 2, în cadrul complexului Flamingo Luxury, pe strada Constructorilor, în apropiere de Secția 2 Poliție. Imobilul este construit în anul 2025 și respectă standarde moderne de confort și calitate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Apartament, 2 camere, la M-uri, langa Palatul Justitiei, strada Cosbuc
6
1

Va prezentam spre achizitie un apartament cu doua camere, semidecomandat, de 53,3mp, situat la etajul 9 9(fara vecini deasupra-aer mai curat-mai putin praf), pe strada George Cosbuc, la blcurile M, la doua minute de mers pana la Palatul Justitiei. Hidroizolatie acoperis realizata integral acum 3-4 ani, ...