Promovat
Casă pe structură de lemn   Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela
10
2

Casă pe structură de lemn Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela

AcasA Imobiliare propune spre cumparare casă pe structură de lemn,amplasata pe un teren de 1200mp si o amprenta de 70mp. Casă pe structură de lemn, construită din materiale de calitate, cu izolație superioară (vata bazaltica) și rezistență ridicată la cutremure. Tâmplărie termopan, acoperiș nou și exterior ...

893 EUR/m2 | 70 m2

Schela, Galati

Promovat
De vanzare – Apartament 3 camere -Complex Vega, Strada Tecuci
14
4

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Complexul Vega, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale din Galati. Proprietatea se afla la etajul 1 din 8 al unui imobil solid, construit in 2009, dotat cu lift si acces securizat. Apartamentul are o suprafata generoasa de ...

1390 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere vanzare- strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou)
12

Agentia AXA va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Garii ( zona restaurantului Ca Jou),intr-o cladire tip condominiu. Locuinta este amplasata la etajul 1 si are o suprafata de 75 mp. Apartamentul are centrala termica proprie, tamplarie din PVC cu geam termopan si usa metalica ...

933 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
8

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Vand Garsoniera G_uri, Galati, Mazepa 1, zona Scoala 28.
8
1

Vand Garsoniera G_uri, Galati, Mazepa 1, zona Scoala 28.

Garsoniera parter, spatioasa cu Baie, Bucatarie, Hol, mobilata, Dotari Gresie, Faianta, Termopan, Parchet lamelar, Centrala termica Necesita igienizare (varuit) Zona linistita si supravegheata cu Scoala si Gradinita de top la mai putin de 100m.

2000 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard
10

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard

Ap 4 camere, zona Ireg - Nae Leonard, 88 mp, et 2 4, 2 bai, 2 balcoane. Centrala termica, AC, parchet, termopane, usi schimbate, usa metalica, apa trasa separat, izolație exterioară, geam la baie, structura beton, lambriu pe balcoane. Mobila bucatarie, mobila hol, mobila dormitor, cuier - pe comanda

1386 EUR/m2 | 88 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare în Tecuci
10
2

Casă de vânzare în Tecuci

Bună ziua! Vând casă în Tecuci, Cuza Vodă, unic proprietar. Suprafață: 700m - Construcții: 370m . Compusă din 3 camere mari și luminoase, 2 holuri, 1 baie de recentă construcție, bucătărie, cămară, magazie și garaj. Este inclusa și o pompă de udat cu motor, canalizare, apă curent, încălzire cu centrală ...

243 EUR/m2 | 370 m2

Tecuci, Galati

Vand 50 ha  Pasune 3

Vand 50 ha Pasune

vând 50 ha pășune , pășunea este situată în comuna Brahasesti jud. Galați

Brahasesti, Galati

Teren Intravilan
3
5

Teren Intravilan

Teren în suprafață de 2.500 mp

Tecuci, Galati

Categorii

Județe

Galati