Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu
9
1

Apartament cu 2 camere decomandat I.C.Frimu

Agenția Imobiliară Media Plus oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona I.C. Frimu, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit în anul 1986. Apartamentul este orientat pe vest și are o suprafață totală de 54 mp, din care 50 mp suprafață utilă. Imobilul dispune de ...

1056 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Promovat
Lot de casa 1700 mp Sat Costi  intravilan
5
7

Lot de casa 1700 mp Sat Costi intravilan

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un lot de casa localizate in Sat Costi . Terenul este in categoria intravilan, are o suprafata totala de 2150mp cu alee de acces inclusa, suprafata utila fiind de 1700mp si o deschidere de 70 ml. Toate utilitatile sunt la limita propietatii. Terenul este ideal ...

Vanatori, Galati

Promovat
Vila P+1E+M  - zona General - Micro 14
12
6

Vila P+1E+M - zona General - Micro 14

Agentia imobiliara Mag Invest va propune pentru achizitie o vila P+1E+M, edificata in anul 2011, singur in curte, cu deschidere stradala 22 ml, suprafata contruita la sol 94mp si suprafata utila 190mp. Detalii imobil - foisor in curte - acoperis - tabla Lindab - compartimentare - 4 camere, trei grupuri ...

1211 EUR/m2 | 190 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera, cartier Mazepa 1, LA CHEIE!
4
1

Apartament cu o camera, cartier Mazepa 1, LA CHEIE!

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Mazepa 1, la G-uri, la etajul 3 din 7, într-un imobil bine întreținut. Locuința a fost recent amenajată, având un design modern, și se vinde complet mobilată și utilată, fiind gata pentru mutare imediată. Apartamentul dispune de ...

1788 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in cartierul Micro 19.
7
7

ProActiv Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in Micro 19, la etajul 8 al unui bloc cu 10 nivele, cu o suprafata totala de 42,41 mp. Apartamentul necesita renovare totala, lucru ce va ofera posibilitatea de a transforma un apartament ,, oarecare , intr-un loc ...

1069 EUR/m2 | 42 m2

Galati, Galati

Apartament cu potențial ridicat, într-o locație de excepție   Mazepa 1
3
4

Apartament cu potențial ridicat, într-o locație de excepție Mazepa 1

ProActiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în prestigioasa zonă Mazepa 1, la etajul 7 al unui imobil prevăzut cu două lifturi funcționale. Această proprietate reprezintă o oportunitate ideală pentru cei care își doresc să-și personalizeze locuința sau pentru investitorii ...

1293 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere, la etajul 3, la Parfumul Teilor.
9

Apartament cu 3 camere, la etajul 3, la Parfumul Teilor.

ProActiv Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje, in zona centrala, la Parfumul Teilor. Imobilul dispune de usa metalica la intrare, ferestre PVC cu termopan si usile de interior schimbate. Incalzirea imobilului se realizeaza prin panouri ...

1258 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Apartament 1 cameră Mazepa 1   Vedere la Dunăre, mobilat complet
7
2

Apartament 1 cameră Mazepa 1 Vedere la Dunăre, mobilat complet

Proactiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu o cameră, amplasat în cartierul Mazepa 1, una dintre zonele bine cotate ale orașului. Imobilul este situat la etajul 6 din 7 al unui bloc îngrijit, oferind o priveliște frumoasă către Dunăre. Locuința este bine întreținută și dispune de îmbunătățiri, ...

1603 EUR/m2 | 33 m2

Galati, Galati

 		Apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 7, in Micro 20.
9

ProActiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 7 al unui bloc cu 10 niveluri, prevăzut cu lift, în cartierul Micro 20. Locuința are o suprafață totală de 65,2 mp și beneficiază de o compartimentare practică și funcțională. Apartamentul este orientat ...

1185 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Casa cocheta P+M in Sat Costi, mobilata si utilata!
10
1

Casa cocheta P+M in Sat Costi, mobilata si utilata!

Agentia Proactiv Imobiliare va propune spre vanzare o locuinta cocheta, situata intr-o zona linistita din Sat Costi, comuna Vanatori, intr-un cartier rezidential nou dezvoltat, la doar cateva minute de orasul Galati. Proprietatea este ideala pentru persoanele care isi doresc aer curat, liniste si confort, ...

1214 EUR/m2 | 180 m2

Galati, Galati

Apartament cu 3 camere ideal pentru locuit sau investiție   Mazepa 1, etaj 1!
9

Apartament cu 3 camere ideal pentru locuit sau investiție Mazepa 1, etaj 1!

Proactiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 din 4, într-o zona foarte cautata a orașului Mazepa 1. Locuința este primitoare și bine întreținută, beneficiind de dotări care asigură confortul zilnic: centrală termică proprie, aer condiționat, ...

1517 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp
3

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Proactiv Imobiliare va propune spre cumparare un teren intravilan situat in jud. Galati, com. Vanatori, sat Odaia Manolache, cu o suprafata de 3515 mp si o deschidere de aproximativ 50 ml. Terenul are toate utilitatile la limita de proprietate si este bransat la electricitate.

3,515 m2

Odaia Manolache, Galati

Vând garsoniera Micro 19 la G-uri
3
18

Vând garsoniera Micro 19 la G-uri

vând garsoniera Micro 19 la G-uri etaj4 garsoniera este renovata!!

800 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

Apartament cu 2 camere in IC Frimu, centrala termica
7
1

Apartament cu 2 camere in IC Frimu, centrala termica

Proactiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în cartierul IC Frimu, la etajul 4 din 4 al unui imobil bine întreținut. Locuința beneficiază de dotări esențiale precum ferestre PVC cu geam termopan, centrală termică proprie și aparat de aer condiționat, oferind ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

2camere decomandate in Micro 20
10
2

2camere decomandate in Micro 20

Agentie imobiliara vinde apartament cu 2 camere situat in micro 20, parter cu 2 balcoane, apa separat, centrala termica, termopan interior exterior, izolat. Pretul 58000euro Sorina

1160 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

2 Case de vanzare -O singura curte complet amenajata
9
1

2 Case de vanzare -O singura curte complet amenajata

Vând Casă Spațioasă și Modernă în Galați-Vânători 300 mp + Casa -100 mp in acceasi curte generoasa ! Ofer spre vânzare o casă deosebită, complet mobilată și utilată, situată într-o zonă liniștită din Galați-Vânători, cu teren in suprafata de 1800 mp, ideală pentru o familie care caută confort, spațiu ...

1327 EUR/m2 | 300 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere
4

De vânzare apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere, etaj 3 4, bloc R, zona Profiriu, lângă librăria Graphotek. Apartamentul este bine intretinut și se află foarte aproape de școli, magazine și alte puncte de interes.

1000 EUR/m2 | 40 m2

Tecuci, Galati

schimb garsonieră micro 19 bloc g5 conf 2 15 mp cu apartament 2camere plus diferența
5
2

Proprietar, schimb garsonieră micro 19 bloc g5, sc 3 ,etaj 2 ,baie proprie renovata ,apa trasa separat, instalație electrica noua ,contor schimbat,boiler ,canalizare trasa separat ,asociatie locatari ,camere de supraveghere, racordata la agent termic, complet utilata ,plus un autoturism marca minicooper ...

1067 EUR/m2 | 15 m2

Galati, Galati

Vând apartament 3 camere parter mobilat
10
3

Vând apartament 3 camere parter mobilat

Vănd apartament 3 camere complet mobilat cu centrala noua uși termopane noi complet mobilat cu posibilitatea de a deschide un spațiu comercial.Apartamenrul este situat pe Aleea plopilor H2

857 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

Vand teren in centrul comunei Smulti Galați.
1

Vand teren in centrul comunei Smulti Galați.

Vand teren intravilan ultracentral 1000mp..exact in centrul comunei Smulti..ideal pentru constructia unei case cu gradina..pretul este usor negociabil...mai multe detalii la telefon.

Smulti, Galati

Persoană fizică, vând apartament!
8
4

Persoană fizică, vând apartament!

Vând apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc dat în folosință în anul 1991, curat și bine întreținut, cu vecini liniștiți. Acesta este dotat cu izolație termică, centrală nouă, apă trasă separat, ușă metalică, geam la baie, termopane, rulouri exterioare, 2 balcoane ...

1361 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere,pozitie SUPER
7
3

Apartament 2 camere,pozitie SUPER

Vand apartament 2 camere,confort 1 in oras Galati,zona IC. FRIMU - SID.VEST.Apartamentul este pozitionat la elajul 2 intr.un bloc cu P+3,este dotat cu centrala termica,instalatie proprie pentru conexiune la apa. Fiecare din cele doua camere inclusiv bucataria are acces direct la balcoane destul de spatioase. ...

1277 EUR/m2 | 65 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Apartament 2 Camere Gheorghe Petrascu Mobilat
5

Apartament 2 Camere Gheorghe Petrascu Mobilat

Apartament cu 2 camere, locatie foarte buna, str. Gh. Petrascu, nr.27(in scara cu tecul rosu ), loc de parcare inclus bloc reabilitat termic cu termosistem. Situat la etajul 4, cu o suprafata de 52 mp utili, apartamentul are separare apa , schimbat conducte de apa si canalizare , pereti izolati pe casa ...

1010 EUR/m2 | 52 m2

Tecuci, Galati

Loc de veci cimitirul Eternitatea

Loc de veci cimitirul Eternitatea

vind loc de veci în cimitirul Eternitatea 4.5 m

Cartier IC Frimu, Galati, Galati

Casa batraneasca si teren pentru casa
3
3

Casa batraneasca si teren pentru casa

Casa batranesca si teren pentru casca total 1500 mp an Poiana Jud Galati . Este dotata cu utilitati apa curenta si curent .Iesire la asfalt pe strada principala .

240 EUR/m2 | 60 m2

Poiana, Galati

Vand teren, DN26, Galati - Tulucesti
8
6

Vand teren, DN26, Galati - Tulucesti

Vand teren, zona: intersectia Padurea Garboavele, spre Tulucesti, distanta 60 metri de la DN26, Galati - Tulucesti, km 12. Suprafata: 5000 mp, 155 m 32 m, din care pe 800 mp vita de vie + 2 nuci. Terenul este pretabil pentru constructii civile. Conducta de gaze este la 60 de m, curent electric la 60 ...

5,000 m2

Galati, Galati

Teren arabil comuna Smulți 3

Teren arabil comuna Smulți

Vând teren arabil in comuna Smulți județul Galați 21000 mp

Smulti, Galati

Vanzare garsoniera Galati
5
1

Vanzare garsoniera Galati

Garsoniera are aer condiționat, branșament de apă individual, mobilata . Încălzirea este centralizată. În apropiere se află supermarketuri, piața, statii de transport în comun, plaja Dunarea si faleza Dunarii .

1475 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Teren extravilan
1
1

Teren extravilan

Teren extravilan se vânzare între Cudalbi și Umbrărești ,(stația 50,doi stâlpi). Suprafața măsoară 1,39ha . Posibilitatea irigării! Acte la zi.

140,000 m2

Cudalbi, Galati

Teren
2
17

Teren

Teren Branistea,extravilan ,cu posibilitati de intrare in intravilan, vie pe rod,construibil,utilitati si constructie la aproximativ 50m,stradal,suprafata totala 2400,front stradal 24.Variante auto ,Mercedes clasa C ,Sprinter 8+1 /marfa.

2,400 m2

Branistea, Galati

Teren arcasilor galati 18

Teren arcasilor galati

Proprietar, vand teren zona Arcasilor, pe Aleea Teilor in Galati. Terenul are 1000 m2, deschidere de 22,22 m, cu utilitati in apropiere, sunt case construite sau in desfasurare in imediata apropiere. Terenul este liber de sarcini. Contact,

Galati, Galati

vind ap 77 mp et 5 bloc Privillege
10

vind ap 77 mp et 5 bloc Privillege

se vinde ap cu suprafața generoasa, 77 mp ,2 camere (se poate recompartimenta in 3 ) la et 5 11. Bloc modern, cu 2 lifturi, poziționat excelent, cu acces rapid la parc, Kaufland, spital , zona de shopping... Ap se vinde parțial mobilat, cu predare imediată. pret 1500 euro mp FĂRĂ COMISION, FARA TVA! ...

1492 EUR/m2 | 77 m2

Țiglina 3, Galati, Galati

Vand teren

Vand teren

Vând 1000m teren in pădurea de salcâmi din Hanu Conachi Galati ,pe partea cu popasul ,cu deschidere 20 m din DN25

1,000 m2

Galati, Galati

Vand garsonieră
9
38

Vand garsonieră

Închiriere Garsonieră Modernă - Ideală pentru Activități de Birou - Tiglina 1 Vă ofer spre închiriere o garsonieră complet renovată, situată într-o zonă excelentă, Tiglina 1, la etajul 1 perfectă pentru birou! De ce să o alegeți? Spațiu luminos și modern, pregătit pentru activități de birou ...

6 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vând garsonieră Viaduct
4

Vând garsonieră Viaduct

Vând garsonieră Viaduct la parterul unui bloc de 4 etaje. Grup sanitar Apa separat Istalatie electrică refăcută Aer condiționat Ușă metalică și geam termopan Beci 5 mp. Dispune și de o boxă în incinta blocului pentru depozitare. Se vinde mobilata și utilată. Nu colaborez cu agenții, preț negociabil.

1390 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

Teren Extravilan  Odaia Manolache 4000 m
4
6

Teren Extravilan Odaia Manolache 4000 m

Teren extravilan Odaia Manolache 4000 m situat pe strada Florilor . Deschiderea este de 35 m . Terenul este in acte extravilan dar sunt case construite in zona vis a vis .

Mazepa 1, Galati, Galati

Vând teren zona Bran
5

Vând teren zona Bran

Teren intravilan cu PUZ cu suprafața de 5000 mp la 37 mp, cu deschidere de 25 m la șoseaua principală . Accesul pe teren se face atât din șoseaua principală cat și prin partea opusă. Terenul se poate parcela deoarece în PUZ este prevăzut drum lateral pe toată lungimea terenului Utilitățile sunt la ...

5,000 m2

Galati, Galati

Vanzare garsoniera
2
2

Vanzare garsoniera

Vindem garsoniera micro 40 bl i2 izolata și mobilata pret 10 mii euro negociabil nr tel

909 EUR/m2 | 11 m2

Micro 40, Galati, Galati

Casa Comuna Vanatori
7
9

Casa Comuna Vanatori

Proiect de suflet pentru suflete curajoase! Casă în construcție parter+mansardă situată pe strada Dudului în comuna Vânători cu deschidere la strada de 20 metri. Casa are living, 1 camera de zi, 3 dormitoare, 1 bucătărie, 2 băi, 1 terasă spațioasă şi o cameră tehnică. Proprietar, autorizația de construire ...

544 EUR/m2 | 147 m2

Vanatori, Galati

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16
11
1

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16

60000 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 50mp, Micro16 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere semidecomandate in municipiul Galati, proaspat renovat, liber si gata de mutat, amplasat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anul 1968. ...

1333 EUR/m2 | 45 m2

Tiglina+3, Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

vand apartament 3 camere 80 mp tecuci jud galati
10

vand apartament 3 camere 80 mp tecuci jud galati

Vând apartament 3 camere 80 mp complet renovat, mobilat și utilat prețul este de 110.000 euro negociabil Se vinde apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, pe Strada 1 Decembrie 1918, nr. 129, bloc T4B, scara 3, apartamentul 66. Apartamentul are o suprafață de 80 mp și a fost complet renovat ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Tecuci, Galati

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat
10
9

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat

Vând apartament cu 2 camere situat în Tiglina 2 zona Reno, cu o suprafata de aproximativ 50 mp. Situat la etajul 2 al unui imobil P+4 . Apartamentul este unul luminos, primitor și călduros. În imediată apropiere întâlnim școli, minimarket, penny etc. Apartamentul a fost renovat în urmă cu 3 ani. Se ...

1653 EUR/m2 | 45 m2

Galati, Galati

casa P+M 105000 euro 240mp utili 465mp teren
10
2

casa P+M 105000 euro 240mp utili 465mp teren

Casa comuna Sendreni.p+M, 240mp utili,26 ml deschidere la strada cu 26 ml latime,total suprafata 455mp,apa curenta ,gaz la poarta,fosa septica, curent 220 monofazati,teava de gaz este la poarta,cu posibilitate de racordare ,instalație electrica, sanitara ,termică, trase.usi interioare,izolație de 10mm ...

438 EUR/m2 | 240 m2

Sendreni, Galati

Vând casa cu teren
4
4

Vând casa cu teren

Vând casa cu teren 3400mp in Sat Blanzi com Corod preț Negociabil

213 EUR/m2 | 80 m2

Blanzi, Galati

Loc de veci cu autorizatie de constructie cimitir Stefan cel Mare
1

Vand loc de veci, situat in cimitirul Sfetan cel Mare, Rand 1, 8.06 mp, ingradit, bordurat, monument. ( este de 2 locuri sau 4 daca se face lucrare ). Este situat imediat dupa clopotnita, in stanga, cum se intra in cimitir, ultra central. Are aviz si autorizatie de constructie, loc de veci in legalitate ...