Promovat
Apartament cu 2 camere - zona Tiglina 2 – Proiect finalizat 2025
11

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un apartament spațios și elegant, situat într-un complex rezidențial recent finalizat, în inima zonei Tiglina 2. Acest apartament cu 2 camere are o suprafață totală de 71 mp, fiind ideal pentru familie sau investitori. Beneficii ale zonei: Acces facil la instituții ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
De vazare apartament cu 3 camere, Baia Comunala, 135.000 Euro
3
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere situat in zona Baia Comunala, intr-un imobil construit in anul 1997. Locuinta are o suprafata generoasa de 83 m.p. si a fost renovata complet de la placa, cu finisaje moderne si atentie la detalii, oferind un confort ridicat. Un mare avantaj ...

1560 EUR/m2 | 83 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Casă pe structură de lemn   Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela
10
2

Casă pe structură de lemn Construcție modernă, eficientă și durabilă la Schela

AcasA Imobiliare propune spre cumparare casă pe structură de lemn,amplasata pe un teren de 1200mp si o amprenta de 70mp. Casă pe structură de lemn, construită din materiale de calitate, cu izolație superioară (vata bazaltica) și rezistență ridicată la cutremure. Tâmplărie termopan, acoperiș nou și exterior ...

893 EUR/m2 | 70 m2

Schela, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Casa si teren 446 mp | Str. Traian, Spitalul de Psihiatrie | Toate Utilitatile |
7
5

Casa din paianta,individuala, suprafata: 82 mp Teren 446 mp, deschidere: 7 m Acces cu masina in curte. Utilitati: Apa Gaz Curent Canalizare Pret: 76.000 Euro, negociabil Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

927 EUR/m2 | 82 m2

Galati, Galati

Vand Garsoniera G_uri, Galati, Mazepa 1, zona Scoala 28.
8
1

Vand Garsoniera G_uri, Galati, Mazepa 1, zona Scoala 28.

Garsoniera parter, spatioasa cu Baie, Bucatarie, Hol, mobilata, Dotari Gresie, Faianta, Termopan, Parchet lamelar, Centrala termica Necesita igienizare (varuit) Zona linistita si supravegheata cu Scoala si Gradinita de top la mai putin de 100m.

2000 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard
10

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard

Ap 4 camere, zona Ireg - Nae Leonard, 88 mp, et 2 4, 2 bai, 2 balcoane. Centrala termica, AC, parchet, termopane, usi schimbate, usa metalica, apa trasa separat, izolație exterioară, geam la baie, structura beton, lambriu pe balcoane. Mobila bucatarie, mobila hol, mobila dormitor, cuier - pe comanda

1386 EUR/m2 | 88 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare în Tecuci
10
2

Casă de vânzare în Tecuci

Bună ziua! Vând casă în Tecuci, Cuza Vodă, unic proprietar. Suprafață: 700m - Construcții: 370m . Compusă din 3 camere mari și luminoase, 2 holuri, 1 baie de recentă construcție, bucătărie, cămară, magazie și garaj. Este inclusa și o pompă de udat cu motor, canalizare, apă curent, încălzire cu centrală ...

243 EUR/m2 | 370 m2

Tecuci, Galati

Vand 50 ha  Pasune 3

Vand 50 ha Pasune

vând 50 ha pășune , pășunea este situată în comuna Brahasesti jud. Galați

Brahasesti, Galati

Teren Intravilan
3
5

Teren Intravilan

Teren în suprafață de 2.500 mp

Tecuci, Galati

Vanzare casa P+M in Sendreni( in spatele Primariei), pret 99 000 euro