Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

Agenția Imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Țiglina 2, pe strada Constructorilor, în binecunoscutele blocuri H. Locuința este amplasată la etajul 4 din 9 și are o suprafață utilă totală de 65,5 mp, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. Un mare ...

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19
1
2

Apartament cu 2 camere confort I, parter Micro 19

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață de aproximativ 51 mp, situat la parterul unui imobil construit în anul 1970, în zona Micro 19, în apropierea Spitalului Județean. Apartamentul este modest, necesitând îmbunătățiri, însă dispune ...

1098 EUR/m2 | 51 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare în Micro 17, comision 0 pentru cumpărător!
6
1

Cod 106A8: Agenția Imobiliară Dacomari vă propune spre vânzare, în exclusivitate, un apartament compus din 3 camere și dependințe, situat în Micro 17, într-un bloc construit în anul 1983, la etajul 4 din 4. Apartamentul are o suprafață totală de 62 mp, fără probleme la hidroizolație și beneficiază ...

1218 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere - MICRO 17
7
2

Apartament 3 camere - MICRO 17

Apartament 3 camere – Micro 17 Apartament cu 3 camere, situat în Micro 17, la etajul 3, cu suprafață totală de 62,46 mp (55,65 mp utili). Compartimentare practică: living, 2 dormitoare, bucătărie separată, baie, hol, debara și 2 balcoane. ✔️ Complet renovat ✔️ Centrală termică proprie ✔️ Ușă metalică, ...

1581 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.icfrimu et2 mobilat utilat 85000euro

2cam dec.et2 mobilat utilat 85000euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam sdec.m17et1 65000euro

3cam.sdec.m17 stradal Oltului 65000euro 0745914848

1048 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

2cam dec.et2 Maz2  77000euro
9

2cam dec.et2 Maz2 77000euro

2cam.dec.Maz.et 2 din 9 liber Br-uri 77000euro 0745914848

1426 EUR/m2 | 54 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

2cam dec.maz2 et1  1500lei
7

2cam dec.maz2 et1 1500lei

2cam.dec maz.2 et1 liber 1500 lei si la vanzare 7700 euro. 0745914848

5 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro
7
4

gars.tig2 et7 mob.utilat cu ct 38000euro

gars tig.2 et7 mob.utilat cu ct siderurgistilor 38000euro 0745914848

1267 EUR/m2 | 30 m2

Galati, Galati

Apartamen 2cam.micro38
6
3

Apartamen 2cam.micro38

Vând apartament 2camere in micro38 preț 39mii.eu.tel zero771.823.734.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vând apart.2camere
10
25

Vând apart.2camere

Vând schimb apartament 2camere micro 38,gaz și apa separat,balcon,parchet. termopan, ușă metalică, partial mobilat,tel.zero771.823.734.ACCEPT CREDIT.

1026 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Vănd apartament 2 camere
4
6

Vănd apartament 2 camere

Vând apartament 2camere micro38, s-dec, etaj4,gaz și apă separat, mobilat parțial, preț 40mii euro neg..tel.zero771.317.219.

201 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

Apartament 2camere micro38
5
5

Apartament 2camere micro38

Vând apartament 2camere in micro38,s-dec, mobilat parțial, etaj4,gaz și apă individual, preț 38mii.(190.000.lei),tel.zero771.317.219

1081 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

.AP.2Camere Micro39
9
26

.AP.2Camere Micro39

VÂND SCHIMB APARTAMENT 2CAMERE MICRO 39, pret 40mii euro.GAZ, APĂ SEPARAT,(in zona pietei micro39),tel077131721noua.

108 EUR/m2 | 37 m2

Galati, Galati

Vând loc de veci, Eternitatea Galati. 1

Vând loc de veci, Eternitatea Galati.

Vând 3 locuri de veci, 10m ,situate în cimitirul Eternitatea, Galati, acte de concesiune la zi, nr. Preț 25.000 lei, ușor negociabil.

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Vand teren comuna Branistea
9
1

Vand teren comuna Branistea

- 2000 mp, este intravilan și are acces la utilități (apă și curent) - are formă dreptunghiulară, deci este perfect și pentru parcelare. Deschidere de 32 metri. - drumul de acces este pietruit până la teren - se află în partea de vest a localtatii Vasile Alecsandri, com. Branistea. - este intabulat, ...

2,000 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Promovat
Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp
9
3

Ap. 3 camere Tiglina 2, Str. Constructorilor, 66mp

1091 EUR/m2 | 66 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Casă modernă, P+1,complet mobilată, în complex privat – zona Metro
17
8

Descoperă o casă modernă, ideală pentru o familie, situată într-un complex privat de doar 6 case, ce oferă liniște, intimitate și acces securizat. Proprietatea beneficiază de un teren generos de 400 mp și o compartimentare eficientă, gândită pentru confortul zilnic. Suprafață utilă: 130 mp Mobilată ...

1385 EUR/m2 | 130 m2

Nord, Galati, Galati

Vând casă zona centrală Galați
10
3

Vând casă zona centrală Galați

Vând Vilă Modernă P+1, Construcție Nouă - Zona Strada Cernat, Galați Preț: [245.000 euro ] la alb Preț: [285.000 euro ] la gata Pentru mai multe detalii și pentru a stabili o vizionare, vă rog să mă contactați la whatsApp Si la telefon Se oferă spre vânzare o vilă individuală, cu un design arhitectural ...

2130 EUR/m2 | 115 m2

Central+, Galati, Galati

Casa bătrânească de vânzare Tecuci
10
1

Casa bătrânească de vânzare Tecuci

Se vinde casa bătrânească în Tecuci, jud Galati Strada Ghica Vodă nr 57 lângă depou în cartierul gării, zonă liniștită suprafață utilă 90 mp + anexă 38 mp , teren 1008 mp Preț 80000 negociabil Detalii la nr tel Rog si ofer seriozitate, cine nu este interesat sa treacă peste

889 EUR/m2 | 90 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan de vanzare 2

Teren intravilan de vanzare

Vand teren intravilan situat in Tecuci, str. Muresulu, nr. 2C in suprafata de 15800 mp. Terenul dispune de retea electrica, gaz metan, sursa de apa proprie cu put forat, imprejmuire gard, hala de productie din caramida 510 mp si magazii. Terenul se poate folosi pentru activitati economice cat si ...

15,800 m2

Tecuci, Galati

Teren intravilan având construcții
4
12

Teren intravilan având construcții

Vând teren 3700mp, înconjurat de salcâmi, casă, vie, teren arabil, apă, lumină, 30m ieșire la șosea asfaltată, în satul Ciurestii Vechi, com Balasesti, jud Galați.

Ciuresti, Galati

Loc de veci Eternitatea Galati
1
4

Loc de veci Eternitatea Galati

Loc de veci cimitir Eternitatea Galati, 3,75 mp, cu bordura si cruce de mozaic. Fara oseminte (acte deshumare recenta). Acte pentru lucrare.

Galati, Galati

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati
3
4

Vând Teren Zona Vinatori Județul Galati

Vând teren intravilan, ideal construcție casă, cu suprafața de 1500 mp în Comuna Vinatori, Județul Galați, strada Noua nr 11. Detine toate utilitățile: apă potabilă,gaze,canalizare. 40 euro m Cine e interesat ma poate contacta.

Vanatori, Galati

concesiune loc veci 1

concesiune loc veci

Cedez concesiune loc veci,4.5mp,cimitirul Eternitatea,langa monumentul Eroilor, tel.

Galati, Galati

Vânzare apartament   Micro 19, Str. Brăilei, Confort I
9
4

Vânzare apartament Micro 19, Str. Brăilei, Confort I

Agenția Imobiliară Media Plus oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate, situat la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, cu vedere la stradă. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 69 mp, beneficiază de centrală termică proprie și termopan parțial. Zona este foarte accesibilă, ...

900 EUR/m2 | 65 m2

Dunarea, Galati, Galati

Apartament cu 3 camere, în cartierul Micro 16, 70 mp.
9

Apartament cu 3 camere, în cartierul Micro 16, 70 mp.

ProActiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Micro 16, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, fără probleme la hidroizolaţie, având o suprafață totală de 70 mp. Locuința este liberă și necesită renovare completă, oferindu-vă oportunitatea perfectă de a o ...

856 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19
9
1

Vand Ap 2 camere dec parter micro 19

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate 30..mp. Cu posibilitate de a deschide o Frizerie sau Stomatologie.sau altceva. micro 19 BL L2 sc 7 Parter..ap124 Str costache conache nr3, piață aproape Scoli ,gradinite,marketuri..transport la fel.. . Centrala termica în garantie, apa trasa individual ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Micro%2525252525252525252b19, Galati, Galati

Vând vilă 265 mp
5
1

Vând vilă 265 mp

Vilă spațioasă de vânzare Mihail Kogălniceanu, județul Galați 265 mp construiți | teren 1000 mp | ideală pentru locuință sau investiție Se oferă spre vânzare o vilă modernă și foarte spațioasă, situată în satul Mihail Kogălniceanu, județul Galați, într-o zonă liniștită de case și vile, cu acces direct ...

566 EUR/m2 | 265 m2

Mihail Kogălniceanu, Galati, Galati

Vand teren intravilan Tecuci 6

Vand teren intravilan Tecuci

Vând teren intravilan în Tecuci, strada Tecuciul Nou (întrarea dinspre Barlad) cartier Satul nou, deschidere la șoseaua principala 9,5 metri, total suprafata 1050 metri pătrați, singur proprietar. Pret 27.900 euro negociabil. Mai multe detalii la telefon ..

Tecuci, Galati

Vand apartament cu o cameră
4
2

Vand apartament cu o cameră

PERSOANA FIZICA.Vând apartament cu o cameră zona Reno etaj 4 4 str Gheorghe Doja colț cu Nae Leonard izolație acoperiș nouă apă separat centrala termica proprie nouă termoizolat atât exterior cât și interior 28mp pret45000euro EXCLUS AGENȚIILE IMOBILIARE.ROG SERIOZITATE.

1607 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

vand casa
10
14

vand casa

vand casa com Vanatori parter plus mansarda teren 1000mp suprafata utila 260mp utilitati apa curenta curent electric canalizare gaze put forat fosa septica garaj si beci in interiorul casei placat interiorul cu vata minerala si rigips exterior cu polistiren

769 EUR/m2 | 260 m2

Galati, Galati

Vând teren intravilan Galati 18

Vând teren intravilan Galati

Vând teren liber de construcție zona Vadului Dogariei în municipiul Galați, apa canal, gaz, electricitate. Suprafață 200 mp. Taxe plătite la zi.

Galati, Galati

Promovat
Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Casă spațioasă cu potențial rezidențial și comercial, în zona Pieței Centrale.
10
13

Cod 1107G: Dacomari vă oferă spre vânzare, în exclusivitate și cu comision 0% pentru cumpărător, un imobil situat în zona Pieței Centrale Baia Comunala. Proprietatea este compusă dintr-un teren cu suprafața de 232 mp și o construcție din cărămidă, bine întreținută, cu o suprafață utilă de 112 mp. Casa ...

795 EUR/m2 | 122 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan in comuna Cuca Galati
1
6

Vand teren intravilan in comuna Cuca Galati

Vand teren intravilan 4000mp in intravilanul comunei Cuca - judet Galati. Deschidere la strada 40m.

4,000 m2

Cuca, Galati

Structură metalică tip showroom/service – Tecuci – demontabilă
10
5

Se oferă spre vânzare doar structura metalică completă, cu panouri sandwich premium și accesorii, provenită dintr-un fost showroom auto și atelier service situat în zona de nord a municipiului Tecuci. Construcția trebuie demontată și relocată de către cumpărător. Proprietatea este formată din două corpuri: 1. ...

118 EUR/m2 | 761 m2

Nord, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Teren extravilan 4

Teren extravilan

Teren extravilan agricol in comuna Drăgușeni 5000m3

Galati, Galati

Vând casă Galati
12
1

Vând casă Galati

Vând casă Galati, P+E, zona Parc CFR (Carol) construcție 2024, stadiul construcției tencuit la interior, exterior, instalație electrica și sanitara executată. Este alcătuită din 2dormitoare, 2bai, 2dressinguri, living și bucătărie generoase. Acoperiș din tabla Lindab click 0,6mm, grand Matt, falt 38mm, ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vând casă galati oras
6
3

Vând casă galati oras

1273 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Ap. 2 camere, Micro17, parter, 63000 euro

Apartament 2 camere, Micro17, parter, balcon, centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianță, ușa metalica, usi interioare. 63000 euro

1260 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Casa vanzare zona centrala
6
22

Casa vanzare zona centrala

Această casă de vânzare are o suprafață de 78 mp și se află în cartierul Zona Veche zona strazii UNIVERSITATII . Proprietatea include 3 camere, pardoseli din parchet lemn în camerele principale. Tâmplăria din lemn asigură o izolare bună. Casa este gata de utilizare și dispune de sistem de încălzire ...

763 EUR/m2 | 78 m2

Galati, Galati

2 locuri de veci Sf.lazar Galați
2

2 locuri de veci Sf.lazar Galați

vînd 2 locuri de veci cimitirul Sf Lazăr Galați .Ambele nu separat.6000 euro negociabil ambele

Galati, Galati

Apartament 4 camere decomandat, 86.37 mp, parter/ renovat premium/ Tecuci
11
1

Vă prezentăm un apartament cu 4 camere, complet decomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din zona Industrială din Tecuci, în imediata apropiere a bisericii. Locuința are o suprafață utilă de 86.37 mp și a fost renovată integral de la zero, fiind regândită și modernizată complet cu materiale ...

1111 EUR/m2 | 86 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 4 camere, parter, b-dul Dunarea Micro 21
10

Apartament 4 camere, parter, b-dul Dunarea Micro 21

Agentia Imobiliară Domus vă oferă spre vânzare un apartament spații de 4 camere decomandate, cu o suprafață utilă de 90 mp, situată în zona Micro 21, în imediata apropiere a Școlii nr. 3 și a Bulevardului Dunărea. Apartamentul beneficiază de o orientare dublă, astfel încât să vezi pe ambele părți ale ...