Promovat
Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2
9
2

Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2

Pret Nou: 74 900 Euro Ap. 2 Camere - Siderurgistilor Vest Profi - Etaj 2 - 78000 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat,cu o suprafata de aprox. 47 mp, ce este situat la etajul 2 al unui imobil construit in anii '84-'85 ...

1594 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere - MICRO 17
7
2

Apartament 3 camere - MICRO 17

Apartament 3 camere – Micro 17 Apartament cu 3 camere, situat în Micro 17, la etajul 3, cu suprafață totală de 62,46 mp (55,65 mp utili). Compartimentare practică: living, 2 dormitoare, bucătărie separată, baie, hol, debara și 2 balcoane. ✔️ Complet renovat ✔️ Centrală termică proprie ✔️ Ușă metalică, ...

1581 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere / Tecuci / Central
7

Apartament 3 camere / Tecuci / Central

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere, situat în zona centrală a municipiului Tecuci, în imediata apropiere de CEC Bank – o locație premium, ideală pentru cei care își doresc acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul 4 din 4 și are o suprafață totală ...

833 EUR/m2 | 54 m2

Est, Tecuci, Galati

Spatiu comercial/Apartament la etaj/Teren 1187 mp
11

Spatiu comercial/Apartament la etaj/Teren 1187 mp

Vă prezentăm o proprietate cu poziționare strategică în Munteni, situată direct la DN24D / E581, pe axa intens circulată ce face legătura între Tecuci și Bârlad. Imobilul beneficiază de vizibilitate excelentă și acces facil, fiind ideal atât pentru activitate comercială, cât și pentru locuire. Proprietatea ...

479 EUR/m2 | 240 m2

Munteni, Galati

Casă - plantatie aluni  41300mp
17

Casă - plantatie aluni 41300mp

EXCLUSIVITATE! COMISION 0% la cumparator! Va propun spre vanzare o proprietate doi in unu, casa si activitate pe profit, situata in localitatea Dobrinesti, judetul Galati, in suprafata teren 41300mp teren, (17773mp intravilan, diferenta extravilan) si casa P+1. Imobilul, construit din caramida si acoperit ...

1727 EUR/m2 | 220 m2

Dobrinesti, Galati

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare Munteni Tecuci
11

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare Munteni Tecuci

Oferim spre vânzare o casă situată în Munteni, Tecuci. Imobilul are suprafața utilă de 165 mp și este amplasat pe un teren de 983 mp. Are două dormitoare, living spațios, o bucătărie, baie, o cameră de depozitare, două terase, dintre care una este încălzită. Dispune de toate utilitățile, centrală ...

818 EUR/m2 | 165 m2

Munteni, Galati

Casă / Vilă în Tecuci strada Avram Iancu
20

Casă / Vilă în Tecuci strada Avram Iancu

EXCLUSIVITATE! COMISION 0% la cumparator! Va propun spre vanzare o superba si spatioasa proprietate situata in Tecuci pe strada Avram Iancu nr 13, in suprafata construita desfasurata la sol de 408mp, P+M. Imobilul, constructie din caramida, tencuita, izolata, dispune de acoperis din tabla Lindab, tamplarie ...

730 EUR/m2 | 300 m2

Tecuci, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Corod, Galati

vând casă batraneasca
5
26

vând casă batraneasca

Vând casă bătrânească in Galați,singur in curte ,gaze,canalizare ,lumina ,apa ,,este locuibila ,preț 45000 euro neg,tel ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Tiglina%2b2, Galati, Galati

Casa de vanzare
5
58

Casa de vanzare

Vand casa in Galati cu 2 camere ,batraneasca ,singur in curte ,str.bucurestii noi ,bucatarie ,hol ,baie cu dus ,gaze,canlizare ,suprafata construita si teren 104m ,tel pret45000 euro neg ,este locuibila

433 EUR/m2 | 104 m2

Galati, Galati

vând casă bătrânească cu 2 camere
5
18

vând casă bătrânească cu 2 camere

Vând casă bătrânească in Galați,2 camere,bucătărie ,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro neg tel gaze,canalizare,singur in curte ,este locuibila

1098 EUR/m2 | 41 m2

Galati, Galati

casă bătrânească de vanzare
5
35

casă bătrânească de vanzare

Vând casă bătrânească in Galați ,2 camere ,singur in curte ,bucătărie ,baie cu dus,o anexă mica ,suprafața construită și teren 104m,preț 45000euro,tel ,gaze,canalizare ,lumina,apa ,doresc seriozitate

1098 EUR/m2 | 41 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Teren Arcasilor 552mp
5
5

Teren Arcasilor 552mp

Proprietar vand teren pe o alee adiacenta în Arcasilor 552mp (500 utili+52 alee), deschidere 18m. Preț 36.000 neg.

500 m2

Galati, Galati

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp
5

Vand teren str Alexandru Moruzzi 285mp

Proprietar vand teren pe Str Alexandru Moruzzi nr 16 (vis-a-vis de Spitalul CFR), suprafata 285mp, deschidere 10,3m

285 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere
5
10

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, 74 mp, decomandat, renovat parțial, izolat exterior, centrală termică, aer condiționat, geamuri termopan, etaj 3. Zona Industrială, în apropiere de școală, grădiniță, market, farmacie, sală fitness. Zona este liniștită și curată. Nr. telefon:

878 EUR/m2 | 74 m2

Tecuci, Galati

 | Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi  | Cu acces la Siret |
5
1

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Cu acces la Siret |

| Teren Intravilan 1600 mp si Hala 100 mp | Barbosi | Deschidere 22 m Pret: 150.000 Euro Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

1,600 m2

Galati, Galati

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |
3

| TEREN Arabil Intravilan | 2800 mp | Centura Galati |

Deschidere 28 mp Pret: 90.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

2,800 m2

Galati, Galati

| De Vanzare | Hotel plutitor |
1

| De Vanzare | Hotel plutitor |

Compartimentat in: 3 dormitoare 1 living 2 bucatarii 4 bai Pret: 70.000 Euro Pentru mai mute detalii si vizionari, scrie-ne sau suna la: 0745 601 830

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea