Promovat
Ap spatios Ps-uri VEGA Ultimul Leu etaj superior priveliste deosebita
10
4

Apartament spatios 75 mp utili etaj 8 din 9 bloc nou priveliste deosebita AcasA Imobiliare face cunoscuta oferta de vanzare a unui apartament cu o suprafata generoasa situat intr-un bloc nou, zona Tiglina - "Ultimul Leu". Blocul este nou, foarte bine pozitionat, dotat cu ascensor modern. Pozitionare ...

1453 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II
7

Apartament 2 camere decomandat, 2 balcoane, Mazepa II

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Mazepa II, la etajul 4 al unui imobil cu 4 niveluri, construit în anul 1982. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 59 mp și beneficiază de o compartimentare practică, având în plus două balcoane. Apartamentul ...

1271 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20
8
13

Apartament 3 camere – parter – zona 2 Cocosi, Micro 20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, in zona 2 Cocosi – Micro 20, o zona linistita si accesibila multor facilitati urbane - scoli, gradinite, centre comerciale , Spitalul de urgenta, etc. Suprafata utila 55 mp la care se adauga un balcon cu iesire ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Micro 20, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16
1

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

45. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

511 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro
10

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie o cabana din lemn cu fundatie din beton, acoperita cu tabla in sat Costi, zona Metro, Galați, ideal pentru o casa de vacanta sau pentru constructia de noi locuinte, terenul fiind ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40
5
2

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40

20.000 euro, NEGOCIABIL, GARSONIERA , Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o garsoniera in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Imobilul este pozitionat pe SUD si beneficiază de lumină naturală ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Micro 40, Galati, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
2

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, complet consolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

 70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor
5

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 10 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 70ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare ...

Galati, Galati

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri
11

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate o proprietate deosebita in com Branistea, sat V. Alecsandri, construita in anul 2014. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol ...

999 EUR/m2 | 99 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Cofraje din polistiren EPS100 cu element de legatura reglabila pentru constructii Case Pasive.
10
24

Producem la comandă cofraje din polistiren cu distanțieri reglabile pentru construcții monolit, prețul începând de la 22 euro m2. Site: Cu acordul de asociere cu UE, producătorii autohtoni din R. Moldova pot vinde marfa în țările UE rapid și simplu. Ca persoană juridică, puteți procurați marfă până ...

Galati, Galati

Donare cedare concesiune mormant
1
2

Donare cedare concesiune mormant

Donez cedez concesiune loc de veci cimitirul Eternitatea Galati, central, langa Capela, 10 m2, doua gropi, semiamenajat.

Galati, Galati

Vand apartament cu doua camere stradal micro 38 mobilat si utilat complet
10
2

Vând apartament 2 camere stradal Micro 38 etajul 3, zona foarte liniștită Mobilat și utilat complet. Centrala termică, aragaz nou, frigider, mașină de spălat. Gresie, faianță , termopane, parchet. Balcon mare cu acte, intabulat în fișa cadastrala a apartamentului.

1568 EUR/m2 | 37 m2

Micro 39 C, Galati, Galati

Vand spatiu comercial stradal  micro 39
10
2

Vand spatiu comercial stradal micro 39

Vând spațiu comercial situat în Micro 39 stradal pe str Traian Vuia, la parterul blocului L 10. Destinația în acte este de spațiu comercial. Spațiul dispune și de două camere în subsol pentru depozitare cu acces din spațiu