Promovat
Vanzare apartament 3 camere decomandat Mazepa in spatele clinicii Arestetic
10
9

Agenția imobiliară AXA va propune spre vânzare ,un apartament cu trei camere, decomandat, situat în cartierul Mazepa( in spatele clinicii Arestetic). Apartamentul are o suprafață de 75,5 mp, este pozitionat la parterul unui bloc cu patru etaje si dispune de următoarele dotari si imbunatatiri ...

1526 EUR/m2 | 76 m2

Mazepa%2b1, Galati, Galati

Promovat
Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci
6

Spațiu comercial de vânzare – Complex Vega, strada Tecuci

Vă oferim oportunitatea de a achiziționa un spațiu comercial situat în zona IC FRIMU, lângă complexul Central Park, o locație excelentă pentru afacerea dumneavoastră! Detalii proprietate: Locație: IC FRIMU, lângă Complex Central Park Suprafață totală: 97 mp Compartimentare: 4 încăperi separate, 2 intrări, ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați
14
15

Casă de vânzare, zona Parc Rizer, Galați

Reprezentare exclusivă prin agenția imobiliară DACOMARI! Cod ofertă 1106O: Agenția imobiliară DACOMARI vă propune spre vânzare o casă situată în Galați, zona Parc Rizer, amplasată pe un teren cu suprafața de 294 mp și un front stradal de 5 metri. Locuința este construită pe un singur nivel (regim de ...

472 EUR/m2 | 167 m2

Galati, Galati

Promovat
Ap. 3dec. Faleza, vedere Dunare, 98mp
16
2

Ap. 3dec. Faleza, vedere Dunare, 98mp

Agentia imobiliara Domus va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament deosebit, cu 3 camere decomandate, situat pe Faleza, la etajul 7 8 al unui bloc construit in anul 2006. Apartamentul are suprafata utila de 98mp, este compus dintr-un living spatios, bucătărie, două dormitoare și 2 grupuri ...

1735 EUR/m2 | 98 m2

Faleza, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea