Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
5

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Promovat
Exclusivitate - Vila P+2E - 15 camere, garaj - Mazepa 2, str. Al. Cernat
19

Vă prezentăm o proprietate de excepție situată pe strada Alexandru Cernat, într-o locație excelentă, în apropiere de prestigioasa clinică Hiperdia. Această vilă spațioasă și elegantă oferă confort și versatilitate pentru locuință sau activități comerciale. Detalii proprietate: Suprafață desfășurată: ...

1,000 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat
10
2

Apartament cu o camera Micro 13 CT Ac mobilat si utilat

Apartament cu o camera zona Micro 13 etaj 3 CT Ac mobilat si utilat AcasA Imobiliare aduce in atentia potentialilor cumparatori oferta de vanzare a unui apartament cu o camera situat in zona Micro 13, la un bloc stradal. Apartamentul este spatios si beneficiaza de o suprafat utila de 34 mp. La interior ...

1044 EUR/m2 | 34 m2

Micro%25252b13, Galati, Galati

Promovat
De vazare apartament cu 3 camere, Baia Comunala, 135.000 Euro
3
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere situat in zona Baia Comunala, intr-un imobil construit in anul 1997. Locuinta are o suprafata generoasa de 83 m.p. si a fost renovata complet de la placa, cu finisaje moderne si atentie la detalii, oferind un confort ridicat. Un mare avantaj ...

1560 EUR/m2 | 83 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium   urgent!
10
3

3 camere, 67 mp, centrală proprie, zonă premium urgent!

Vând apartament 3 camere decomandat, într-o zonă excelentă din Tecuci (zona Avantaj )! Etaj 3 din 4 cel mai căutat etaj! Super călduros iarna cu izolație exterioară și centrală proprie (gaz). Suprafață utilă: 67 mp Termopane, balcon deschis, bloc reabilitat termic Bloc curat, vecini liniștiți, ...

896 EUR/m2 | 67 m2

Tecuci, Galati

Teren de vânzare
1
4

Teren de vânzare

Vînd teren intravilan, Tecuci, zona Bălcescu,1000mp.Utilitati: curent electric tras, apă și canalizare. 2

1,000 m2

Tecuci, Galati

Extravilan cu destinatia constructii
2

Extravilan cu destinatia constructii

Extravilan cu destinatia constructii-curti, inscris in Cartea funciara Str Prelungirea Forturilor 1500 mp din care Lot 1200mp (6 mp in indiviziune-cale de acces Vecinatati: Nord - drum acces Est - drum acces Sud - proprietate privata Vest - Proprietate privata Exista proiect cu Autorizatie de constructie ...

1,500 m2

Costi, Galati

Garsoniera port
5
2

Garsoniera port

Garsoniera port sng2 6 7 serviciu sanitar propriu 21mp

1000 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare,2 camere decomandate -Galati micro 20

Apartament vanzare 58 mp,Galati,etaj3 8,zona vis a vis de piata M20,renovat 2021,instalatie incalzire centrala individuala, instalatie apa proprie,.Imobilul se vinde utilat si mobilat . Fara implicare agentie imobiliara,direct cumparator. Tel

1579 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Vand urgent teren intravilan 2100mp
1

Vand urgent teren intravilan 2100mp

Vând urgent teren in VARLEZI judetul Galati, intravilan, ideal dezvoltare sau casă! Suprafață: 2100 mp Deschidere: 80m la drum asfaltat. Utilități: Apă și lumină la limita proprietății. Bonus: Construcție veche pe teren (demolare reforma). Preț negociabil 20.000 Oportunitate de neratat! Sunați pentru ...

2,100 m2

Varlezi, Galati

Apartament spațios
10
2

Apartament spațios

Ne am mărit,nu ca volum ,ci ca nr de persoane,ne cam strange pe la colturi și ne am gandit sa ne luam o bucățică de casa,dar nu ne ajung banii,asa ca,vindem acest minunat apartament în care am crescut,am simtit bucurii și tristeți deopotriva. Da,se afla la etj 4,dar e minunat sa te simți deasupra tuturor,basca,ca ...

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament spatios
7
6

Apartament spatios

846 EUR/m2 | 65 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)
5

Apartament 2 camere tiglina 1(francezi)

Apartament cu 2 camere,curat,semidecomandat,cu 2 balcoane si centrala ,situat pe strada regiment 11 siret,in apropiere de statie bus ,statie taxi la 50 metri,liceul Racovita,supermarket (penny) si faleza Dunarii.zona foarte curata cu vecini linistiti ,loc de parcare in fata blocului.mai multe detalii ...

6 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

Casă "la roșu" pe teren de 1000 mp   Construcție în Comuna Smardan GL
5

Casă "la roșu" pe teren de 1000 mp Construcție în Comuna Smardan GL

Vă prezint spre vânzare o proprietate deosebită, ideală pentru cei care pun preț pe calitatea execuției și pe un stil de viață sustenabil. Situată într-o zonă caracterizată prin liniște și aer curat, această casă de vacanță reprezintă echilibrul perfect între tehnologia modernă de izolare și farmecul ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Smardan, Galati

Casa de vanzare, direct de la proprietar
10

Casa de vanzare, direct de la proprietar

Casa de vanzare direct de la proprietar situata la maxim 10 km de Galati, in Smardan, inainte de intrare in sat Mihail Kogalniceanu. Terenul este de 700 mp, pe acesta sunt construite doua imobile (ambele locuite, cu autorizatie de constructie). Casa principala detine 2 dormitoare, living spatios, baie, ...

Galati, Galati

Teren de vanzare 1

Teren de vanzare

Se vinde teren intravilan cu suprafata de 2000m en Nicoresti jud Galati

Galati, Galati

 Apartament 3 camere Tiglina 1
5
2

Apartament 3 camere Tiglina 1

Inchiriez apartament 3 camere Tiglina 1 aproape de faleza Dunarii,zona verde ,central mobilat si utilat.

11 EUR/m2 | 64 m2

Țiglina 1, Galati, Galati

Casa de vanzare DN25 com.Independenta jud.Galati
10

Casa de vanzare DN25 com.Independenta jud.Galati

Vand casa si teren comuna Independenta Pozitionare buna, vis-a-vis de piata Independenta(centrul comunei) Formata din: 5 camere + bucatarie,Garaj Suprafata casa:120 mp; Suprafata teren: 2000 Facilitati: -apa curenta; -canalizare; -gaze naturale;(centrala termina) -intrare din DN 25 Galati-Tecuci; PRET ...

45 EUR/m2 | 2,000 m2

Independenta, Galati

casa de vanzare zona Balcescu
5
2

casa de vanzare zona Balcescu

casa de vânzare în Bălcescu,str.Irimia Grigorescu,suprafață totala1200mp, construiți 200mp.Toate utilitatile Mai multe detalii și vizionare la te.

125 EUR/m2 | 1,200 m2

Tecuci, Galati

loc casa 2150 mp podoleni barcea
1

loc casa 2150 mp podoleni barcea

preț in euro 2150 mp intravilan la strada asfaltata curent, canalizare, apa la limita proprietatii.

2,150 m2

Barcea, Galati

Teren + casa de vanzare
5
2

Teren + casa de vanzare

Teren și casa de vanzare, 1400 metri patraţi în județul Galați, comuna Țepu. Utilitati: curent electric, apa, iar canalizarea se poate trage de la poarta. Vie la camp: 300 m Padure: 3900 m Pasune: 2000 m

1,400 m2

Tepu, Galati

De vanzare De inchiriat spatiu comercial zona Siret
5
3

De vanzare De inchiriat spatiu comercial zona Siret

Vand sau inchiriez spariu comercial format din apartament + extindere la parter de bloc, alcatuit din doua camere, bucatarie, hol, debara si baie + blacon extindere. Spatiul are doua intrari separate, delimitand doua spatii separate. De inchiriat: 2500 lei (tot), dar, se poate inchiria, si, doar o ...

1067 EUR/m2 | 75 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 1500mp
5

Teren intravilan 1500mp

De vânzare teren intravilan în satul Cișmele, județul Galați, la doar 10km de oraș. Suprafața este de 1500m , terenul este plat și are o deschidere generoasă care oferă posibilități multiple pentru amplasarea casei și a anexelor. Canalizarea este disponibilă pe stradă, ceea ce asigură racordarea facilă ...

1,500 m2

Cismele, Galati

Teren intravilan de vânzare 1

Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare situat în Comuna Drăgănești, cartierul Imaș .Terenul are toate utilitățile trase , drum asfaltat,este ridicată o fundație de 8 8,sau băgat 40 masini cu umplutură pământ vegetal!

1,000 m2

Draganesti, Galati

vânzare teren intravilan

vânzare teren intravilan

vând 900mp teren intravilan, apă curentă, canalizare la poartă, str. Mihai Eminescu (strada principală),deschidere 10m

900 m2

Cismele, Galati

Vând casă în loc Vasile Alecsandri, com Branistea, jud Galati
5
3

Vând casă în loc Vasile Alecsandri, com Branistea, jud Galați,( 3 camere, baie și bucătărie, plus o anexă.) construita în 2025. Casa are 110mp, teren 800 mp (în concesiune)., este racordata la apă și electricitate și e situata într o zonă liniștită (în fața casei, peste drum este teren extravilan ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Flamingo Luxury
6
1

Flamingo Luxury

Vând apartament 2 camere de lux Flamingo Luxury 2, finalizat Persoană fizică Ghilasi Antonio Cosmin ofer spre vânzare un apartament decomandat, 2 camere, situat în noul complex Flamingo Luxury 2 din Galati, bloc premium finalizat la sf.anului 2025. Detalii apartament: - Etaj: 4 - Suprafață totală: ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Tiglina 2, Galati, Galati

Teren intravilan 2100mp + hala 100mp Satul Costi
5
1

Teren intravilan 2100mp + hala 100mp Satul Costi

Vând sau schimb cu apartament sau casa în Galați un teren intravilan de 2100mp situat în Satul Costi-com Vanatori zona Căsuța cu Bunici Strada Toamnei nr 17 Terenul este împrejmuit cu gard beton la fata și un lateral iar spate și celalalt lateral din stâlpi fier și plasa gard viu Deschidere generoasa ...

Vanatori, Galati

Casă de vânzare!
5
1

Casă de vânzare!

Casa de vânzare la roșu situată în Tecuci, carter Nicolae Bălcescu. Suprafața terenului este de 403mp , cu deschidere stradală de 15mp, suprafața construcției este de 220mp. Terenul deține fântâna proprie, apa și canal. Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon afișat!

332 EUR/m2 | 220 m2

Tecuci, Galati

teren de vanzare
1

teren de vanzare

teren de vânzare Județul Galați com. Tulucesti str Cireșului cu suprafața de 1077m2 având deschidea de 20,35 cu toate utilitățile la poartă. Preț 38 mp.Nr de telefon

1,077 m2

Tulucesti, Galati

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp   70.000
9

Apartament 2 camere decomandat, Micro 21, etaj 6 8, balcon generos, 56 mp 70.000

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat în Micro 21, la etajul 6 al unui bloc cu 8 etaje, construit în anul 1979. Locuința are o suprafață totală de 56,31 mp, din care balconul generos de 7 mp este dispus la bucătărie și la camera de zi. Apartamentul este orientat pe sud, beneficiind ...

1250 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

Vand cladire conerciala
7
2

Vand cladire conerciala

Se vinde cladire comerciala situata in Galati, str, Garii nr. 1, in imediata apropriere a garii de calatori Galati, avand suprafata construita 1120 mp, teren proprietate, cu toate utilitatile si multiple locuri de parcare.

580 EUR/m2 | 1,120 m2

Galati, Galati

De vânzare apartament 2 camere decomandat   Micro 13
6
1

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13

De vânzare apartament 2 camere decomandat Micro 13 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Micro 13, la etajul 2 al unui bloc cu 4 nivele. Imobilul are o suprafață de aproximativ 40 mp și este orientat pe vest, beneficiind de lumină naturală pe parcursul după-amiezii. Locuința ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Galati, Galati

De vanzare garsonieră zona Viaduct
6
2

De vanzare garsonieră zona Viaduct

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Viaduct, la etajul 3 al unui imobil cu 4 nivele. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată sau pentru investiție. Aceasta dispune de finisaje precum gresie, faianță, parchet, tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1250 EUR/m2 | 20 m2

Galati, Galati

ofer spre inchiriere garaj ,zona Biserica Sf Vasile,stadionul Otelul

Garaj de inchiriat zona biserica Sf Vasile,stadion Otelul Galati,se inchiriaza pe termen lung

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

vanzare apartament 2 camere ultracentral

vanzare apartament 2 camere ultracentral

situat ultracentral vizavi secția financiara centr,renovat

1356 EUR/m2 | 59 m2

Central, Galati, Galati

Loc de veci Eternitatea
5
5

Loc de veci Eternitatea

Loc de veci cimitirul Eternitatea..aproape de biserica din centrul cimitirului..acces rapid și ușor până la locul respectiv.pret ușor negociabil.

Galati, Galati

Cedez loc de veci Cimitir Eternitatea Galati
6

Cedez loc de veci Cimitir Eternitatea Galati

Cedez loc de veci 3,75 mp cu bordura din mozaic venetian și cruce din marmura.

Galati, Galati

Vând mansarda zona general
8

Vând mansarda zona general

Suprafața 56mp,2 camere situate pe 2 nivele,aer condiționat,centrala termica,se poate vinde și mobilat complet,mansarda este luată prin credit cine dorește sa o achiziționeze cu credit ii poate prelua creditul si plătește 1600 de lei timp de 9 ani

804 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

238.000 €  Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal
20

238.000 € Condominium elegant, nou, în inima orașului Gal

238.000 € (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

central, Galati, Galati

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal și ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19
7

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19

46.500 euro, 2 camere, decomandate, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1329 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4
5

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4

11.500 Euro Garsonieră de vânzare – Micro 19, etaj 2/4 Agentia Imobiliara Familia va propune spre cumparare, o garsoniera situata in Galati, zona Micro 19. Amplasată în apropierea Secției 3 de Poliție, la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în anii1970 Dotări: Tâmplărie PVC cu geam termopan ...

1150 EUR/m2 | 10 m2

Galati, Galati

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

siderurgistilor, Galati, Galati

vand garsoniera micro 39
5
6

vand garsoniera micro 39

Vând garsoniera situata in micro 39 21 mp Foarte aprope de piață si scoala Apa trasa separat Posibil gaze anul acesta !!! O zona liniștită Este la parter Baie proprie cu tot cu boiler si parchet schimbat Mai multe detalii la telefon !!! Ușor negociabil

1262 EUR/m2 | 21 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan casa afacereTecuci - utilitati, asfalt
7
2

Vand teren intravilan Tecuci, situat pe str Vlad Tepes nr 27. Terenul este pretabil pentru constructie locuinta sau dezvoltare afacere, fiind racordat la toate utilitatile. Suprafata totala este de 662mp, avand deschiderea de 19,5m si adancimea de 34m. Strada este recent asfaltată si este racordata la ...

662 m2

Tecuci, Galati

 Vand teren in Galați 2

Vand teren in Galați

Vand teren cu utilități plus proiect de casa acte autorizatii la zi . Mai multe detalii la telefon. 233 mp 11 deschidere str. Este paralel cu drumul de centura în spate la Elitewash. Nu deranjați inutil.

233 m2

Galati, Galati

Vand teren
1
2

Vand teren

Vand 303 mp teren sat ,lot 7 din poza atasata situat in Galati,sat Costi,comuna Vânători,pretabil construcții case modulare. Preț negociabil .

Galati, Galati

Vând apartament cu 3 camere
5

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament complet utilat și mobilat , în Tecuci , în zona centrală . Cu acces imediat la banci, școli licee, piața . Apartamentul este izolat , cu tâmplărie termopan , gresie , faianță , parchet .

1133 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Apartament 2 camere
10
1

Apartament 2 camere

Vă propun spre vânzare un apartament de 2 camere semidecomandat, situat în zona centrală a Galațiului, cu acces rapid la toate punctele de interes: magazine, școli, transport, restaurante. Suprafață utilă: 52 mp Compartimentare: semidecomandat spațiu bine organizat Zonă: Centru una dintre cele ...

1365 EUR/m2 | 52 m2

Galati, Galati

Teren intravilan 1000mp, 20m deschidere, în com Drăgănești
2

Teren intravilan 1000mp, 20m deschidere, în com Drăgănești

Teren intravilan 1000mp, 20m deschidere, în com Drăgănești Un teren lângă oraş, la 5 minute de Tecuci, 1000 mp, 20 m deschidere, cartier rezidenţial în plină creştere şi dezvoltare, este opţiunea pentru viaţa între sat, cu liniştea şi libertăţile acestuia şi aprovizionare completă şi rapidă făcută, ...

Draganesti, Galati

Casa la rosu cu 1000 mp teren in com Munteni, parter și mansarda
20

Casa la rosu cu 1000 mp in com Munteni | Casă la roşu şi 1000 mp la preţul unui apartament. Agenţia Imobiliară EXTREM vă propune o casă la roşu plus 1007 mp, la un preţ echivalent cu preţul unei apartament cu 2 camere care necesită renovare, adică 39.000 euro. Casa este amplasată în cartierul nou de ...

258 EUR/m2 | 151 m2

Munteni, Galati

Casa de cărămidă cu 6 camere în Tecuci, 300mp teren în zona podului Bălcescu
12
1

Casa de cărămidă cu 6 camere în Tecuci, 300mp teren în zona podului Bălcescu. Astăzi suntem în aria de propuneri speciale, cu o casă din Tecuci care deţine o seamă de caracteristici remarcabile pe care încercăm să le semnalăm distinctiv şi pentru dumneavoastră. În primul rând este o casă ideală pentru ...

685 EUR/m2 | 100 m2

Vest, Tecuci, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea