Promovat
Vanzare - apartament cu 3 camere, Micro 16, renovat, mobilat nou
16

Vânzare apartament cu 3 camere în Micro 16, in spate la Complex Siret – zonă liniștită și convenabilă! Detalii apartament: Compartimentare: Semidecomandat Dormitoare: 2 Grup sanitar: 1 Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 2 din 4 Orientare: Vest – apartament luminos și primitor An construcție: 1968 Caracteristici ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Micro 16, Galati, Galati

Promovat
Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi
9

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi

Locuinţă şi hală-atelier, cu 900mp teren în Corod Galaţi În supranumita comună a antreprenorilor, localitatea Corod din Galaţi, unde sunt nici mai mult, nici mai puţin, de 178 firme înregistrate în: construcţii; domeniul agricol; comerţ; contabiltate; domeniul alimentar (fabrică de caşcaval); creşterea ...

Corod, Galati

Promovat
Hala  de vanzare 1440 mp 5000  teren     VÂNĂTORI  GALAȚI
8

Hala de vanzare 1440 mp 5000 teren VÂNĂTORI GALAȚI

Se vinde hală industrială, situată în Sat Vânători , ideală pentru depozitare, producție, logistică sau activități comerciale. Localizare: Sat Vânători Oraș Galați Acces rapid către municipiul Galați și principalele drumuri Zonă pretabila activităților industriale și comerciale. Detalii tehnice: Suprafață ...

358 EUR/m2 | 1,440 m2

Vanatori, Galati

Promovat
Proprietate tip duplex, eficientă energetic, situată în Traian, Jud. Galati
16
2

Cod 11076: Agenția Imobiliară Dacomari vă oferă, în exclusivitate, spre vânzare o proprietate tip duplex, complet mobilată și utilată, situată în satul Traian, județul Galați. Locuința face parte dintr-un imobil tip duplex, a fost construită în anul 2010, finisată complet în 2018 și este locuită din ...

892 EUR/m2 | 140 m2

Traian, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

45. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

511 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa batraneasca in mun. Galati Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren cu o casa batraneasca (demolabila), la pret de apartament, singur in curte, in zona Pietii Centrale. Terenul are o suprafață totală de 293 mp. Utilitățile disponibile sunt: apă, ...

293 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

   48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian
6

48.500 euro, NEGOCIABIL, 1.100 mp, teren intravilan, Bariera Traian Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un teren intravilan in municipiul Galati, amplasat în Bariera Traian pe strada Aleea Jderului cu o deschidere stradala de 14.58. Terenul are suprafata desfasurata generoasa ...

1,100 m2

Galati, Galati

238.000   (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați
10
1

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați

238.000 (negociabil) Condominium elegant, nou, în inima orașului Galați Există locuri care nu sunt doar spații de locuit, ci stări. Această proprietate este unul dintre ele. În vecinătatea Bulevardul George Coșbuc, acolo unde orașul își spune povestea prin clădiri ce traversează epoci și stiluri, descoperim ...

2644 EUR/m2 | 90 m2

Central, Galati, Galati

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro
10

Cabana din lemn+ teren 2000 mp , 105.000 Euro negociabil, zona Metro Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie o cabana din lemn cu fundatie din beton, acoperita cu tabla in sat Costi, zona Metro, Galați, ideal pentru o casa de vacanta sau pentru constructia de noi locuinte, terenul fiind ...

1167 EUR/m2 | 90 m2

Costi, Galati

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1
10

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1

46900 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, Tiglina1 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Tiglina1, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 60, compus din doua camere, bucatarie, hol, o baie ...

1091 EUR/m2 | 43 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40
5
2

20.000 euro, negociabil, GARSONIERA , Micro 40

20.000 euro, NEGOCIABIL, GARSONIERA , Micro 40 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o garsoniera in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 40, la etajul 4 al unui bloc cu 4 etaje, construit in anii 70. Imobilul este pozitionat pe SUD si beneficiază de lumină naturală ...

1333 EUR/m2 | 15 m2

Micro 40, Galati, Galati

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor
14
2

114.000 Euro- casa 3 dormitoare, 2 grupuri sanitare, zona Arcasilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare o proprietate deosebita intr-o zona linistita, complet consolidata in 2024, zona Arcasilor- Bariera Traian. Această construcție cu regim de înălțime P , are o amprentă la sol de ...

1140 EUR/m2 | 100 m2

Galati, Galati

 70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor
5

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor

70.ooo Euro NEGOCIABIL!!!, teren intravilan, zona Arcasilor Agentia Imobiliara Familia, va propune spre achizitie 10 loturi de teren de cca.655mp (500mp curte +155mp drum) la 70ooo Euro NEGOCIABIL!!! , în Municipiului Galati, zona Arcasilor, ideal pentru construcția de locuințe sau pentru dezvoltare ...

Galati, Galati

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri
11

98.900 Euro casa+garaj+teren 2.405mp in com Branistea, sat V. Alecsandri Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate o proprietate deosebita in com Branistea, sat V. Alecsandri, construita in anul 2014. Constructia casei are un regim de inaltime parter si o amprenta la sol ...

999 EUR/m2 | 99 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Cofraje din polistiren EPS100 cu element de legatura reglabila pentru constructii Case Pasive.
10
24

Producem la comandă cofraje din polistiren cu distanțieri reglabile pentru construcții monolit, prețul începând de la 22 euro m2. Site: Cu acordul de asociere cu UE, producătorii autohtoni din R. Moldova pot vinde marfa în țările UE rapid și simplu. Ca persoană juridică, puteți procurați marfă până ...

Galati, Galati

Donare cedare concesiune mormant
1
2

Donare cedare concesiune mormant

Donez cedez concesiune loc de veci cimitirul Eternitatea Galati, central, langa Capela, 10 m2, doua gropi, semiamenajat.

Galati, Galati

Container Sanitar
3
2

Container Sanitar

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere sanitare, la preturi incepand cu 4200 euro Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne contactati telefonic. Oferim transport pentru containerele achizitionate

4 EUR/m2 | 1,000 m2

Galati, Galati

Container maritim, containere maritime
2
20

Container maritim, containere maritime

Firma Palmex ofera spre vanzare Containere maritime Noi & SH Pentru detalii si oferte personalizate va rugam sa ne sunati la numarul din anunt Oferim transport

Galati, Galati

Teren 1000 m2 intravilan Odaia Manolache
6
4

Teren 1000 m2 intravilan Odaia Manolache

Teren 1000 m2 situat pe Strada Zambilelor, Odaia Manolache. Racordat la apa curenta, gazul si electricitatea la limita proprietatii. Terenul este imprejmuit.