Promovat
Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp
6
3

Apartament 2 camere | Tiglina 1 | 44 mp

De vânzare apartament complet renovat, situat la parter, într-un bloc cu subsol și FĂRĂ RISC SEISMIC ❗ ✔️ Apă și canalizare trase separat ✔️ Instalații electrică și sanitară noi ✔️ Mobilat și utilat complet – totul nou și de calitate ✔️ Plită + cuptor pe gaz ✔️ Baie cu duș walk-in Preț: 78.800 € ...

1768 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Promovat
Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane   Micro 17, parter.
9
1

Apartament 4 camere decomandate, 2 băi și 2 balcoane Micro 17, parter.

Cod anunț 106EB: Dacomari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate, situat în Micro 17, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, construit în anul 1985. Locuința are o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă două balcoane generoase, în suprafață totală de 24 mp, rezultând ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca
2

Casa cu teren 978 mp strada Domneasca

De vanzare casa Galati cu o suprafata construita de 384 de metri patrati, cu un teren generos de 978 mp. Proprietatea este situata intr-o zona cu un potential comercial semnificativ. Imobilul beneficiaza de o deschidere generoasa la strada, masurand 27 metri pe strada Domneasca si 35 metri pe strada ...

1250 EUR/m2 | 384 m2

Galati, Galati

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa
9
1

Vand 2 camere decomandate 60mp, 70.000 euro, Galaţi, Mazepa

Vand 2 camere decomandate 60,76mp, din care balcon 5,76mp, mobilate, utilate, boiler electric, Galaţi, str. Rosiori, nr. 4, Mazepa, BR16A, sc.2, etaj 3, pe est, pret 70.000 euro. Telefon , fara comision agentii imobiliare.

1167 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Casă bătrânească de vânzare
1
9

Casă bătrânească de vânzare

Se vinde casă bătrânească, sat Negrilești, jud. Galați, (17km de Tecuci) teren total 2.595 mp teren din care: 495 mp teren curți construcții, 1.500 mp teren arabil și 600 mp teren arabil și casă de locuit. Casa este in totalitate din lut si este alcatuita din 2 camere, 1 hol, 1 bucatarie si anexe. Mai ...

Negrilesti, Galati

Apartament 3 camere, Etaj 1, Zona Micro 17 - ID 17872
1

Apartament 3 camere, Etaj 1, Zona Micro 17 - ID 17872

Practic Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Micro 17. Detalii cheie: Configurație: Semidecomandat, 62 mp utili. Etaj: 1 din 4 (ideal pentru familii sau persoane în vârstă). Compartimentare: Living, 2 dormitoare, bucătărie, baie, balcon și debarale pentru depozitare. Utilități: ...

1097 EUR/m2 | 62 m2

Galati, Galati

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati
2
19

Vand teren intravilan Tudor Vladimirescu judetul Galati

Vand teren intravilan cu suprafata de 2200 mp in comuna Tudor Vladimirescu judetul Galati.

2,200 m2

Tudor Vladimirescu, Galati

teren sat costi, 1000mp
4
4

teren sat costi, 1000mp

Se vine un teren intravilan de 1000 mp in sat Costi zona Floricultura, acte la zi, partial ingradit, in prezent lucrari pentru instalatia de gaz. Pentru vizualizare sunati la nr. de telefon din anunt. Pretul este pe metru patrat. Multumesc.

1,000 m2

Costi, Galati

Imobiliare
1

Imobiliare

Vind teren intravilan în Galați pe Drumul de centura, vizavi de Cimitirul CocaCola 3450mp Terenu se pretează la oricefel de construcții 46*76

3,450 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere
10
15

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere, Tiglina1, bl. B2, etaj 4, 59 m2, necesita renovare, 46 000 euro negociabil. Contact: WhatsApp .

780 EUR/m2 | 59 m2

Galati, Galati

 cedez loc veci 3

cedez loc veci

cedez concesiune loc veci,central,cimitir Eternitatea,Galati

Galati, Galati

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan
8
6

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan

Vand Teren Branistea, Galati 2263 m2, intravilan, Strada Serbestii Noi. Se vinde si partial, minim 750 m2( merge rupt in 3 loturi egale toate cu iesire la strada principala) Multumesc.

2,263 m2

Branistea, Galati

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro
8

2cam.mob.utilat m19 et4 din4 48000euro

2cam dec.mob.utilat m19 et4 din 4 48000euro 0745914948

1412 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

apartament 3 camere ultracentral
7
2

apartament 3 camere ultracentral

Vand apartament de 3 camere decomandate, doua bai, o camara si o debara, posibilitate de extindere. Bloc de caramida, vedere la Dunare, subsol curat, zona ultracentrala. Se accepta credit.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Faleza, Galati, Galati

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați
11
26

Casă modernă aproape de centrul orașului Galați

Agentia imobiliara Imperium va prezinta spre achizitie o casa, singur in curte, situată aproape de centrul orașului Galați, racordata la toate utilitatile ( lumina, gaze, apa, canalizare). Această casă de aproximativ 200 mp utili, este alegerea ideală pentru o familie modernă ce își dorește un cămin ...

850 EUR/m2 | 200 m2

Port, Galati, Galati

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 ,2 Balcoane,simplu 87 000 euro neg
6
9

Apartament 4 camere Tiglina2 et1 4 , 2 Balcoane ,simplu pret 87 000 euro neg

1130 EUR/m2 | 77 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3  4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro
8
7

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala ,Garaj pret 76 000 euro

Apartament 3 decomandate Tiglina2 et3 4 ,centrala termica,aer conditionat ,simplu ,vedere pe doua parti doua apartamente pe nivel ,plus GARAJ pret 76 000 euro

1134 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina+2, Galati, Galati

Teren Hănțești, langa biserica

Teren Hănțești, langa biserica

vând 8100 mp teren intravilan,langa biserica din Hantesti. utilitati-curent apa canalizare

8,100 m2

Hantesti, Galati

Apartament
5
4

Apartament

Vane apartament 2camere,zona Kaufland. Compartimentare:2camere,1baie,bucătărie,hol,posibilitate terasă. Etaj5-5. Pt mai multe informații sau pt a programa o vizionare vă rog contactați nr.de telefon din descriere.

750 EUR/m2 | 60 m2

Tecuci, Galati

Casa +teren,singur in curte,Mazepa
1
1

Casa +teren,singur in curte,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Mazepa. Detalii: -constructie caramida tip vagon -izolatie exterioara de 10 cm -termopan -centrala termica -3 camere -1 camera open-space -hol -grup sanitar -balcon inchis -beci -garaj -acoperis tabla -deschidere 10 mp -singur in curte -vecini ...

1763 EUR/m2 | 118 m2

Mazepa%2b2, Galati, Galati

Casa de vanzare in Tecuci,str.Feroviarilor.
6

Casa de vanzare in Tecuci,str.Feroviarilor.

Casă de vânzare în Tecuci, Str. Feroviarilor, nr. 20 Oportunitate unică de a cumpăra o casă spațioasă, complet utilată, situată într-o zonă liniștită din Tecuci, pe strada Feroviarilor, nr. 20. Detalii proprietate: Teren generos în suprafață de 3000 mp Casă complet utilată, gata pentru a te muta imediat Panouri ...

922 EUR/m2 | 270 m2

Tecuci, Galati

Teren de vanzare intravilan
1
2

Teren de vanzare intravilan

Teren de vânzare intravilan, la intrare in Smârdan, la 6 km de oraș, cu utilități in fata terenului. Terenul are suprafața de 3000m2, deschidere de 13m și se vinde tot lotul, nu se lotizeaza.