Casa +teren,singur in curte,Mazepa
1
1

Casa +teren,singur in curte,Mazepa

Agentia imobiliara Mate House va propune spre vanzare o casa in zona Mazepa. Detalii: -constructie caramida tip vagon -izolatie exterioara de 10 cm -termopan -centrala termica -3 camere -1 camera open-space -hol -grup sanitar -balcon inchis -beci -garaj -acoperis tabla -deschidere 10 mp -singur in curte -vecini ...

1763 EUR/m2 | 118 m2

Mazepa%2b2, Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Casă complet utilată cu curte de poveste – la câteva minute de Galați!
23

Uneori, nu cauți doar o casă… cauți locul în care să simți că aparții. Agenția imobiliară Silvacassa Start vă propune spre vânzare o proprietate specială, situată la intrare în Șendreni, la doar câteva minute de Galați – un loc unde liniștea, confortul și frumusețea se împletesc firesc, dar rămâi aproape ...

2306 EUR/m2 | 108 m2

Sendreni, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren vanzare front stradal DN 26 VANATORI
4
1

Teren vanzare front stradal DN 26 VANATORI

Descriere Imobiliare Dab Expert va ofera spre vanzare un teren situat la Drumul National 26 in Vanatori. Terenul are o deschidere de 28ml X 124 ml, la DN26 si o suprafata totala de 3472mp. Utilitatile trec prin fata terenului fiind situate la limita proprietatii. Se poate dezvolta un proiect de case. Categoria ...

3,472 m2

Vanatori, Galati

De Vanzare - Ap. 2 Camere - Mazepa 2 Piata Ancora Faleza Dunarii
10

De Vanzare - Ap. 2 Camere - Mazepa 2 Piata Ancora Faleza Dunarii - Vedere spre Dunare - 78500 Euro Negociabil - Zero Sapte Patru Sase Patru Patru Sapte Opt Opt Unu De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de aprox. 53 mp, ce este situat la etajul 3 8 (bloc cu lift) al unui imobil ...

1481 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

vand teren 421 mp in comuna smardan sat m. kogalniceanu
9
7

vand teren 421 mp in comuna smardan sat m. kogalniceanu

terenul intravilan este dotat cu curent electric 3 80, apa curenta, constructie cu bucatarie, gresie, mobila,frigider,aer conditionat,mese, scaune etc. sunt plantati pomi fructiferi, nbrazi tuia,gard viu, gazon, gard beton si plasa.

421 m2

Smardan, Galati

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere

Vând apartament 4 camere cu extindere în Galați vis-a-vis de Palatul Navigatiei etaj 1 din 4. Preț 1000 mp.

1000 EUR/m2 | 150 m2

Ultracentral, Galati, Galati

Vând casă in Frumusita ,Jud Galați ,nr telefon
4
6

Vând casă in Frumusita ,Jud Galați ,nr telefon

Vând casă in com Frumusița ,Jud Galați ,nr de telefon

1 EUR/m2 | 400 m2

Frumusita, Galati

Vând casă galati oras
6
3

Vând casă galati oras

Vând casă Galati, P+E, zona Parc CFR (Carol) construcție 2024, stadiul construcției tencuit la interior, exterior, instalație electrica și sanitara executată. Este alcătuită din 2dormitoare, 2bai, 2dressinguri, living și bucătărie generoase. Acoperiș din tabla Lindab click 0,6mm, grand Matt, falt 38mm, ...

1273 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Vânzari imobiliare
10
6

Vânzari imobiliare

Vând apartament cu 2 camere zona Mazepa II la mansardă. Apartamentul este decomandat, iar bucataria și sufrageria sunt open space. An construcție:2006 Constructia este realizata din B.C.A. Apartamentul are o suprafață totală utilă de 57,47 mp din care balconul ocupă 8,32mp. Balconul este închis, izolat ...

1224 EUR/m2 | 49 m2

Mazepa+2, Galati, Galati

Vând garaj Zona Industrială
5
3

Vând garaj Zona Industrială

Vând garaj situat in zona industrială, Aleea Cpt. Gheorghe Decuseară, zona blocurilor T5-T6. Acte valabile, proprietar, acte cadastru, autorizație de construcție, etc. Mai multe detalii la telefon.

Tecuci, Galati

Vand apartament cu 2 camere micro 40
10
105

Vand apartament cu 2 camere micro 40

Va propun spre vanzare 2 camere situate in micro 40 in apropiere de toate mijloacele de transport in comun piata , marketuri, scoli , grădinițe la pretul de 38000 neg Rel la tel Nicoleta zero sapte cinci cinci unu cinci cinci sapte cinci unu

1086 EUR/m2 | 35 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere (87mp) ultracentral in Galați
10

Apartament 3 camere (87mp) ultracentral in Galați

Apartamentul are 3 camere, 2 băi, bucătărie cu debara, 2 balcoane închise, un salon de 10mp situat în centrul apartamentului. Camerele sunt mobilate parțial. Bucătăria este și ea mobilată și dotată cu electrocasnice mari. Camerele au 19mp, 17mp și 14mp, cea mai mare dintre ele având și o baie atașată ...

1943 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

Vând casă Sendreni
9

Vând casă Sendreni

Vând casă parter+mansardă situată într-o zona foarte buna, linistita, usor accesibila (zona sala sport Sendreni). Proprietatea este formată din teren în suprafața totala de 700 mp (concesiune) cu o construcție în suprafata utila de 156 mp. Construcția este realizata din BCA și este dotată cu panouri ...

915 EUR/m2 | 164 m2

Sendreni, Galati

teren de vanzare 4

teren de vanzare

Teren extravilan de vânzare 54 ari sat Vasile Alexandri, comuna Braniștea, județul Galați Vând teren extravilan în suprafață de 54 ari (5.400 mp), situat în sat Vasile Alexandri, comuna Braniștea, județul Galați. Terenul este ideal pentru agricultură sau construire de casă Acces la drum ...

5,400 m2

Vasile Alecsandri, Galati

 vind Teren arabil si loc de casa Valea Marului 2839mp
8

vind Teren arabil si loc de casa Valea Marului 2839mp

Teren casa-2839mp-28000E curent electric, apa potabila, canalizare, "la poarta", intravilan Teren arabil 1,63ha extravilan 17000E accept mesaje cu oferte ! tel

2 m2

Valea Marului, Galati

Casă Vânatori(GL) cu deschidere la DN26
10

Casă Vânatori(GL) cu deschidere la DN26

Casă în Vânători, construită in 2005, ridicata pe stalpi si grinzi de rezistenta din beton armat, zidarie din bca. Suprafața construită a casei este de 120 mp, cea utila de 300 mp. Casa este amplasată pe un teren de 1000 mp cu deschidere la DN26. Proprietatea este dispusă pe parter si 2 etaje + pod ...

683 EUR/m2 | 300 m2

Vanatori, Galati

Casă cu grădină mare și vie, Odaia Manolache   toate utilitățile!
10
2

Casă cu grădină mare și vie, Odaia Manolache toate utilitățile!

O oază de liniște și verdeață te așteaptă în satul Odaia Manolache! Pretul este negociabil. Casa este solid construită, cu amprentă la sol de 120 mp, situată pe un teren generos de 1.030 mp. În plus, proprietatea include un teren arabil intravilan de 1.600 mp, plantat cu viță-de-vie, ideal pentru pasionații ...

663 EUR/m2 | 120 m2

Odaia Manolache, Galati

Teren intravilan Sat Costi 1000 mp
4

Teren intravilan Sat Costi 1000 mp

Vând teren intravilan Sat Costi intravilan , 1000 mp , utilități la limita proprietății , curent electric , gaze naturale , canalizare în lucru , 43 mp. Telefon . Posibilitate de închiriere sau schimb cu apartament în Galați.

1,000 m2

Vanatori, Galati

Teren de vanzare com. Schela
1
3

Teren de vanzare com. Schela

Vand teren 3000mp extravilan, in comuna Schela, jud. Galati. Terenul este situat langa intravilanul satului. Pret negociabil.

3,000 m2

Schela, Galati

Apartament  cu 3 camere, etaj1,Zona industriala  , Tecuci
9
2

Apartament cu 3 camere, etaj1,Zona industriala , Tecuci

Vând apartament situat la etajul 1, Zona industriala, Tecuci . Suprafața 70 mp, 2 dormitoare , living, 2 bai, hol. Este dotat cu centrală termică si ferestre termopan . Pentru mai multe informații sunați la numărul de telefon

1129 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

Casă de vânzare sau schimb cu apartament
7
7

Casă de vânzare sau schimb cu apartament

Casă modernă P+M de vânzare | Șendreni Șerbești Vechi Vă propunem spre vânzare o casă parter cu mansardă, construită în anul 2016, situată într-o zonă liniștită din comuna Șendreni, sat Șerbești Vechi, ideală pentru o familie care își dorește confort și libertatea de a-și personaliza locuința. Imobilul ...

592 EUR/m2 | 130 m2

Galati, Galati

vand teren 2000 mp intravilan in dreptul Garii Ghidigeni judGalati
2
1

vand teren 2000 mp intravilan in dreptul Garii Ghidigeni sat si comuna Priponesti, cu o latura mare la drumul european E581 Tecuci - Barlad

Gara Ghidigeni, Galati

Teren intravilan 5000 m  si casa Odaia Manolache.
5
3

Teren intravilan 5000 m si casa Odaia Manolache.

Casa cu teren Odaia Manolache situata pe strada principala. Casa este alcauita dintr un living spatios si 2 dormitoare . Suprafata totala 5000m Deschidere la strada 60 metri Acces la toate utilitatile curent, gaz , apa , canalizare . Pretul este fix nu insistati inutil .

20 EUR/m2 | 5,000 m2

Odaia Manolache, Galati

Vand 715mp teren intravilan Sat Costi
8
1

Vand 715mp teren intravilan Sat Costi

Vand 2 loturi de 715mp teren intravilan Sat Costi intrare pe strada Turturelelor ,utilități apa și curent lângă teren ,gazul și canalizarea în capătul străzii. Terenul are și o cota indiviza din strada de 60mp de lot. Prețul pentru toată suprafață este 55000 euro negociabil sau 27500 pentru 715mp

Galati, Galati

Teren de vânzare 2

Teren de vânzare

Teren de vânzare într-o zona foarte liniștită si cu vecinii buni unde poți construi o casă de vis,cu apă curentă în curte, stâlp de curent la poartă cu o suprafață de 837m 2si cu o deschidere de 20de metri. contact la numărul numele meu este GIGI.

Cosmesti, Galati

Apartament 3 camere Micro 16 , et 2, mobilat si utilat -98000 euro
10
3

Persoana fizica,vand apartament trei camere semidecomandat, etaj 2 din 4. Renovat 2026 de la placa. BOXA LA SUBSOL. Toate utilitatile separat. Electrocasnice in garantie. Mobilat si utilat. Detalii: PAUL DAN GOGA TELEFON

1633 EUR/m2 | 60 m2

Micro+16, Galati, Galati

Teren extravilan în Ivești
8

Teren extravilan în Ivești

Vând teren extravilan împrejmuit cu gard viu(gladis) format din vie și teren arabil, dispune de bazin de decantare, fântână, centură pentru clădire, alee de nuci, pomi fructiferi,pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: Proprietar cu toate actele în regulă

Ivesti, Galati

Vând teren
9
5

Vând teren

Vând teren intravilan Vânători 1500 mp strada tufanelelor deschidere 30 m

Vanatori, Galati

Casa de vânzare central- Comuna Băneasa - Jud Galați
2
6

Casa de vânzare central- Comuna Băneasa - Jud Galați

Casa de vânzare 149 mp, teren 1350 mp in centrul Comunei Băneasa, aproape de Tg Bujor. Prețul este de16000 EUR

133 EUR/m2 | 120 m2

Targu Bujor, Galati

Vand teren com Smardan, Galati 71

Vand teren com Smardan, Galati

Vand 9000 metri patrati teren in comuna Smardan, astfel: 2000 metri patrati intravilan si 7000 metri patrati extravilan. Terenul are acces la drumul principal, beneficiaza de toate utilitatile si se vinde parcelat in parcele de 1000 metri patrati. Pret 10 Euro/metru patrat, usor negociabil., suprafata ...

9,000 m2

Smardan, Galati

Garaj de vanzare in Tiglina 5

Garaj de vanzare in Tiglina

Vând 2 garaje, in Țiglina 1 si 2, din beton, cu beci, cu predare contract concesiune teren. Preț 5000 euro fiecare. Nu închiriez.

208 EUR/m2 | 24 m2

Tiglina, Galati, Galati

Apartament 4 camere - Centru, Galati
7

Apartament 4 camere - Centru, Galati

Apartament 4 camere | 72 mp utili + balcon | Centrală | Vedere bilaterală Apartament cu 4 camere, bine compartimentat, având 72 mp utili și balcon de 3,25 mp. Locuința este luminoasă și beneficiază de vedere bilaterală. Compartimentare practică: sufragerie spațioasă, 3 dormitoare, bucătărie separată, ...

1069 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Casă decomandată 3 camere + grădină 450 m², zonă liniștită Galați
10
1

Se vinde casă decomandată cu 3 camere, având 110 mp utili și teren de 450 mp, situată într-o zonă liniștită de case din Galați, cu acces rapid către Bulevardul George Coșbuc, magazine, transport public și alte puncte de interes. Locuința este bine compartimentată și se vinde mobilată și utilată exact ...

1136 EUR/m2 | 110 m2

Galati, Galati

Casă spaţioasă + teren generos, Galaţi – ideală familie
8
8

Casă spaţioasă + teren generos, Galaţi – ideală familie

Vă prezentăm spre vânzare o casă de 4 camere situată în zona Bd. George Cosbuc din municipiul Galaţi, pe un teren de 505 mp. Locuinţa se pretează perfect pentru o familie în căutarea liniştii, cu acces facil la utilităţi (apă, curent, gaz, canalizare) şi posibilităţi de amenajare după gustul propriu. Detalii ...

1053 EUR/m2 | 114 m2

Galati, Galati

Casa de vanzare , Centru, Galati
6
10

Casa de vanzare , Centru, Galati

Casă tip apartament – 3 camere | 117 mp utili | Garaj + Beci Acces cu interfon.Curtea este proprietatea a primăriei. Se vinde casă tip apartament, cu 117 mp utili, compartimentată în 3 camere (4 încăperi în total, inclusiv living), 2 băi și bucătărie semideschisă. Locuința este luminoasă, bine întreținută ...