Promovat
Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti
16
1

Casă şi spaţiu multifuncţional, bar, sală de evenimente în Brătuleşti, comuna Corod Vânzare în două etape, credit, sau în cash, pentru: Casă şi spaţiu multifuncţional în sat Brătuleşti, comuna Corod Stresul este în mod general determinat de lipsă sau imposibilitatea de a găsi soluţii. Cel mai frecvent ...

497 EUR/m2 | 160 m2

Bratulesti, Galati

Promovat
Casa de vanzare zona Port
6
3

Casa de vanzare zona Port

AcasA Imobiliare caută un nou proprietar pentru o casuta modesta (singur in curte) dar locuibila ,situata in Galati ,strada Ana Ipatescu ,o zona linstita aflata intr-o continua dezvoltare. Poziționare strategică între confortul urban și relaxarea de pe malul Dunării, cu acces facil către centrul orașului ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament cu o camera, complet utilat  gata de mutare | ICFRIM-Galati
5

Apartament cu o camera, complet utilat gata de mutare | ICFRIM-Galati

Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...

1806 EUR/m2 | 31 m2

I.C.Frimu, Galati, Galati

Promovat
Apartament 2 camere Tiglina 1 mobilat si utilat CT Ac la cheie LIBER
10
11

AcasA Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Tiglina 1, la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje. Imobilul este aproape de Faleza Dunării ideal pentru cei care doresc să fie aproape de spații verzi, locuri de promenadă și zone de recreere. Apartamentul beneficiază de acces ...

1302 EUR/m2 | 48 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
4

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | RENOVAT | Mobilat & Utilat | Micro 20 |
8

Apartament cu 1 camera in bloc mixt. Situat in Micro 20, zona Cofetariei Dana. Suprafata: 38 mp Imbunatatiri: centrala termica aer conditionat termopan Mobilat si utilat complet: frigider masina de spalat vase masina de spalat rufe TV Etaj 11 din 11 Pret: 47.900 euro

1261 EUR/m2 | 38 m2

Galati, Galati

| Vila Parter+Mansarda | SENDRENI, SERBESTII VECHI | teren: 500 mp |
20

Constructie 2015 din BCA acoperita cu tabla Lindab si izolatie exterioara de 10 cm. Suprafața teren 500 mp, cu deschidere de 25m la strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard din beton. Suprafața totală desfasurata 204mp (suprafata construita la sol 120mp). Parterul este format din: living, spatiu ...

858 EUR/m2 | 204 m2

Serbestii Vechi, Galati

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
2

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea