Promovat
Casa de vanzare – zona Arcasilor, Galati - 280 mp utili - 275000 euro
15
3

Agentia MAG Invest va propune spre vanzare o casa spatioasa, eficienta energetic si excelent intretinuta, situata intr-o zona rezidentiala linistita si apreciata din Galati – zona Arcasilor. Proprietatea imbina constructia solida cu dotarile moderne, oferind un nivel inalt de confort si costuri reduse ...

982 EUR/m2 | 280 m2

Nord, Galati, Galati

Promovat
Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi
20
1

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi Agenţia EXTREM Tecuci se distinge prin seriozitate, calitatea şi completitudinea serviciilor imobiliare şi prin încadrarea în portofoliului sau a unor proprietăţi care se demonstrează excepţii în ceea ce priveşte construcţia, arhitectură sau designul ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Matca, Galati

Promovat
Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare Munteni Tecuci
11

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare Munteni Tecuci

Oferim spre vânzare o casă situată în Munteni, Tecuci. Imobilul are suprafața utilă de 165 mp și este amplasat pe un teren de 983 mp. Are două dormitoare, living spațios, o bucătărie, baie, o cameră de depozitare, două terase, dintre care una este încălzită. Dispune de toate utilitățile, centrală ...

818 EUR/m2 | 165 m2

Munteni, Galati

Promovat
Casa de vanzare zona Port
6
3

Casa de vanzare zona Port

AcasA Imobiliare caută un nou proprietar pentru o casuta modesta (singur in curte) dar locuibila ,situata in Galati ,strada Ana Ipatescu ,o zona linstita aflata intr-o continua dezvoltare. Poziționare strategică între confortul urban și relaxarea de pe malul Dunării, cu acces facil către centrul orașului ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |
20
2

| Vila P+1E | Teren 473 mp | ARCASILOR |

Situata pe Aleea Zimbrului Constructie 2012 Toate utilitatile centrala termica pe gaz canalizare apa curent Parterul este format din: living open space cu bucataria, un dormitor, baie garaj, poarta actionata electric Etajul este format din: 2 dormitoare baie, care trebuie amenajata, se afla la stadiul ...

808 EUR/m2 | 266 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Zona: General | Mobilat&Utilat | Bloc-2012 |
15

Suprafata: 70 mp centrala termica aer conditionat 2 bai Etajul 5 acoperis mansardat Lift Loc de parcare inclus PRET: 132.000

1886 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

Vand casa  ultracentral galati
10
7

Vand casa ultracentral galati

Locatie Premium: Str Logofat Tautu, vis'a'vis de Universitatea "Dunarea de Jos" . Pozitie centrala, ideala pentru casa sau spatiu comercial. Casa (106mp) cu 3 camere + 2 bai + bucatarie, tavan inalt, geamuri termopan, centrala pe gaze, dependinte (garaj - 15mp) Gradina in curte comunca(100mp).

1167 EUR/m2 | 120 m2

Central, Galati, Galati

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |
7

| Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati |

Apartament tip DUPLEX | 3 camere | Centru, Galati An constructie: 1990 Repartizat pe etajele 4 si 5 cu scara interioara. Etajul 4 este format din bucatarie, camera, baie, balcon, hol. Etajul 5 este format din 2 camere, baie si balcon. Suprafață utilă: 77,59 mp | Suprafață totală: 94,74 mp Utilat ...

1526 EUR/m2 | 95 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
2

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 6 camere |  172 mp |  Mobilat si Utilat complet | Faleza |
20

| Apartament cu 6 camere | 172 mp | Mobilat si Utilat complet | Faleza |

Împărțire eficientă, ideală pentru familie: 3 dormitoare living bucatarie 2 bai dressing spatios splatorie spații de depozitare sala fitness+sauna terasă intimă cu acces direct din living climatizare cu pompa de caldura, ventilatie in tavane pe toata suprafata apartamentului, 2 aere conditionate Finisaje ...

1326 EUR/m2 | 172 m2

Galati, Galati

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |
12

| Casa Noua | Tulucesti Finisata Complet | TEREN: 400 mp |

Constructie din BCA, izolata termic Suprafața: 100mp Formata din: Living 2 Dormitoare Bucatarie Baie Tereasa Casa beneficiaza de un pod generos, care poate fi transformat intro mansarda locuibila Dotata cu: centrală temica si sistem de incalzire in pardoseala tamplarie exterioara cu geam tripan Aer conditionat Toate ...

1090 EUR/m2 | 100 m2

Tulucesti, Galati

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |
10

| Apartament cu 2 camere | CENTRU, Zona: ASE | Etajul: 1 |

Situat intr-un imobil cu 4 apartamente. Suprafata: 66 mp Apartamentul este renovat recent: Instalație sanitară și electrică refăcute Termopan Centrala termica noua in garantie. Se vinde mobilat cum este prezentat in poze. Preț: 75.000 euro. Se poate achizitiona la pretul de 80.000 euro impreuna cu un ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
7

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 16 | Mobilat si Utilat | 65.000 Euro |
10

Situat in apropiere de Școala nr. 11, market Carrefour, Profi Centrala termica Termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |
6

| Apartament cu 2 camere | I.C. Frimu | Pret: 57.000 Euro |

Situat in apropiere de Biserica Sf. Mina, Scoala nr. 12 Suprafata: 55 mp Imbunatatiri: Centrala termica Termopan exterior Etaj 4 Pret:57.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1036 EUR/m2 | 55 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |
7
1

| Apartament cu 3 camere | Tiglina 2 |

Suprafața: 66mp Hidroizolație în garanție Izolație exterioară nouă Centrală termică Termopan la exterior Etajul 4 din 4. Vedere bilaterală. Două intrări în scară, casa scării renovată. Preț: 70.000 euro Pentru mai multe detalii și vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1061 EUR/m2 | 66 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |
7

| Apartament cu 2 camere la Casa | Strada Traian | 85 mp |

Situat pe strada Traian, in aparopiere de Potcoava de Aur Suprafata: 85 mp Pret: 65.000 Se accepta variante imobiliare sau auto

765 EUR/m2 | 85 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500   |
9
8

| Apartament cu 2 camere | Str. Ghe. Doja | Pret: 49.500 |

Situat in apropiere de Scoala nr. 10, la etajul 4. Suprafata: 56 mp. Centrala termica. Pret: 49.500 Pentru mai multe detalii și vizionari contactati-ne la 0745 601 830

884 EUR/m2 | 56 m2

Galati, Galati

| Exclusivitate | CASA in constructie | TEREN 250 mp | Tulucesti, Galati
3
1

Se va preda finisata, gata de utilizare Suprafata: 79 mp Compartimentare practica: Parter living cu bucătărie open-space baie Etaj: 2 dormitoare baie Toate utilitatile Centrala termica Incalzire in pardoseala Avantaj major: o poți personaliza exact cum îți dorești îți alegi finisajele și ...

1139 EUR/m2 | 79 m2

Tulucesti, Galati

10

Situat in apropiere de Școala nr. 10, market Carrefour, Profi Centrala termica termopan Etaj: 1 4 Preț: 65.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la 0745 601 830

1300 EUR/m2 | 50 m2

Galati, Galati

Vand Garsoniera G_uri, Galati, Mazepa 1, zona Scoala 28.
8
1

Vand Garsoniera G_uri, Galati, Mazepa 1, zona Scoala 28.

Garsoniera parter, spatioasa cu Baie, Bucatarie, Hol, mobilata, Dotari Gresie, Faianta, Termopan, Parchet lamelar, Centrala termica Necesita igienizare (varuit) Zona linistita si supravegheata cu Scoala si Gradinita de top la mai putin de 100m.

2000 EUR/m2 | 28 m2

Galati, Galati

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard
10

Vând ap 4 cam Ireg - Nae Leonard

Ap 4 camere, zona Ireg - Nae Leonard, 88 mp, et 2 4, 2 bai, 2 balcoane. Centrala termica, AC, parchet, termopane, usi schimbate, usa metalica, apa trasa separat, izolație exterioară, geam la baie, structura beton, lambriu pe balcoane. Mobila bucatarie, mobila hol, mobila dormitor, cuier - pe comanda

1386 EUR/m2 | 88 m2

Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea