Promovat
Hala  de vanzare 1440 mp 5000  teren     VÂNĂTORI  GALAȚI
8

Hala de vanzare 1440 mp 5000 teren VÂNĂTORI GALAȚI

Se vinde hală industrială, situată în Sat Vânători , ideală pentru depozitare, producție, logistică sau activități comerciale. Localizare: Sat Vânători Oraș Galați Acces rapid către municipiul Galați și principalele drumuri Zonă pretabila activităților industriale și comerciale. Detalii tehnice: Suprafață ...

358 EUR/m2 | 1,440 m2

Vanatori, Galati

Promovat
Exclusivitate - Vila P+2E - 15 camere, garaj - Mazepa 2, str. Al. Cernat
19

Vă prezentăm o proprietate de excepție situată pe strada Alexandru Cernat, într-o locație excelentă, în apropiere de prestigioasa clinică Hiperdia. Această vilă spațioasă și elegantă oferă confort și versatilitate pentru locuință sau activități comerciale. Detalii proprietate: Suprafață desfășurată: ...

1,000 m2

Mazepa 2, Galati, Galati

Promovat
3 Camere Micro 19 etajul 1
9
7

3 Camere Micro 19 etajul 1

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat in Micro 19 la ''capatul troleului'' la etajul 1 4. Locația beneficiază de acces facil la mijloacele de transport în comun și se află în apropiere de supermarketuri, grădinițe, școli, bănci și farmacii, oferind astfel ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

Micro 19, Galati, Galati

Promovat
Apartament de lux cu panorama superba la Dunare
20
1

Apartament de lux cu panorama superba la Dunare

Vă prezentăm spre achiziție un apartament premium, situat pe Faleza Dunării, în prima linie, una dintre cele mai râvnite și spectaculoase zone rezidențiale din Galați. Poziționat la etajul 5 al unui imobil modern (finalizat în 2008), proprietatea oferă o vedere panoramică directă asupra Dunării – un ...

2286 EUR/m2 | 105 m2

Faleza, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in Tecuci, zona centrala
10
10

Casa in Tecuci, zona centrala

Dețin certificat de urbanism. Casă de vânzare în zona centrală situată pe str. Ștefan cel Mare nr. 41, formată din 2 corpuri și anexe, în suprafață totală de 550 mp. Proprietatea dispune de ieșire la 2 străzi și are o deschidere de 9 ml.

857 EUR/m2 | 70 m2

Tecuci, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
5

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
1

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

Apartament 2 camere Mazepa 1
7

Apartament 2 camere Mazepa 1

Apartament 2 camere semidecomandate în Galați,Mazepa 1,zona liniștită,bloc recent renovat,etaj 2 4,balcon,centrala,aer condiționat,geam termopan,are potențial excelent pentru renovare. Suprafața 48.93m (42.85 apartamentul +6.08 balconul) Apartamentul este vacant

1797 EUR/m2 | 43 m2

Galati, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

Promovat
Garsonieră de vânzare   zona Port
3
6

Garsonieră de vânzare zona Port

Garsonieră de vânzare zona Port Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare o garsonieră situată la etajul 2 al unui bloc cu 7 etaje, în zona Port. Garsoniera dispune de grup sanitar propriu, tâmplărie PVC cu geam termopan și este liberă, cu posibilitate de predare imediată. Preț: 24.000 ...