Vând casă Batraneasca
Casă bătrânească de vânzare Galați zona piața centrală cu 2 camere bae bucătărie și un hol micuț cu suprafața totală de 103 mp singur în curte preț 28000 euro
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
13 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
467 EUR/m2 | 60 m2
Galati, Galati
13 mai
Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere și dependințe, decomandat, situat în cartierul Micro 20, la etajul 2 al unui bloc construit în anul 1978. Locuința are o suprafață utilă de 51 mp și o suprafață totală de 55 mp. Apartamentul este simplu, dar curat, fiind potrivit pentru locuit sau investiție. ...
1176 EUR/m2 | 51 m2
Galati, Galati
13 mai
Există locuințe care sunt simple construcții și există cămine care definesc un stil de viață. Proprietatea pe care v-o prezentăm, situată în selectul cartier CFR din Tecuci, pe strada Simion Bărnuțiu, face parte indiscutabil din a doua categorie. Amplasată într-o zonă recunoscută pentru liniște și organizare ...
820 EUR/m2 | 150 m2
Sud-Vest, Tecuci, Galati
8 mai
Vând apartament cu o camera de 31 mp utili, situat la etajul 5 din 5, într-un bloc solid din beton, într-o zonă liniștită, cartierul icfrim-ul Galati. Apartamentul este într-o stare foarte bună, complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată sau investiție (închiriere rapidă). Dotări complete: * ...
1806 EUR/m2 | 31 m2
I.C.Frimu, Galati, Galati
11 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon
751 m2
Mihail Kogalniceanu, Galati
6 mai
Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...
617 EUR/m2 | 90 m2
Mastacani, Galati
6 mai
Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...
1023 EUR/m2 | 87 m2
Galati, Galati
6 mai
Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...
1098 EUR/m2 | 123 m2
Galati, Galati
6 mai
Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne
1981 EUR/m2 | 27 m2
Galati, Galati
6 mai
Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne
1574 EUR/m2 | 34 m2
Galati, Galati
6 mai
Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...
1156 EUR/m2 | 320 m2
Galati, Galati
6 mai
Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne
1355 EUR/m2 | 31 m2
Galati, Galati
6 mai
Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830
216 m2
Galati, Galati
6 mai
| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...
1136 EUR/m2 | 132 m2
Costi, Galati
6 mai
Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000
1000 EUR/m2 | 77 m2
Galati, Galati
6 mai
Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830
1370 EUR/m2 | 46 m2
Galati, Galati
6 mai
Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...
1035 EUR/m2 | 86 m2
Micro 39, Galati, Galati
6 mai
Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...
380 EUR/m2 | 210 m2
Vasile Alecsandri, Galati
6 mai
De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .
1449 EUR/m2 | 69 m2
Galati, Galati
6 mai
Casă de vânzare cu suprafața utilă de 113 mp, ideală pentru o familie.Proprietatea dispune de, 3 dormitoare luminoase,Salon mare, Bucătărie complet utilată,Baie spațioasă. În plus, casa beneficiază de o anexă utilă cu beci pentru depozitare și sobă pe peleţi Încălzirea se face atât prin calorifere, ...
823 EUR/m2 | 113 m2
Branistea, Galati
6 mai
Vand teren intravilan-1400mp,com.Costache Negri,jud.Galati Preț 50.000 lei Utilitățile sunt la strada ,zona neinundabila,cu ieșire la drumul județean DJ251.