Promovat
Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci
8
9

Apartament cu 2 camere etaj 1, în zona industrială din Tecuci Proprietăţile cele mai solicitate în Tecuci, sunt apartamentele cu două camere situate la etaj 1. Dacă vă doriţi un asemenea apartament, rapid, vi-l putem prezenta la un simplu apel telefonic şi o programare la 0720.618.142, Agenţia EXTREM ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Sud, Tecuci, Galati

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat   Zona Port
11

Apartament 2 Camere Decomandat, 64 mp, 3 Balcoane, Mobilat și Utilat Zona Port

Agentia Imobiliara Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Port, la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri, construit în anul 1980. Locuința are o suprafață totală de aproximativ 64 mp și dispune de 3 balcoane, oferind un spațiu generos și bine compartimentat. ...

1000 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Promovat
Vila P+1E+M  - zona General - Micro 14
12
6

Vila P+1E+M - zona General - Micro 14

Agentia imobiliara Mag Invest va propune pentru achizitie o vila P+1E+M, edificata in anul 2011, singur in curte, cu deschidere stradala 22 ml, suprafata contruita la sol 94mp si suprafata utila 190mp. Detalii imobil - foisor in curte - acoperis - tabla Lindab - compartimentare - 4 camere, trei grupuri ...

1211 EUR/m2 | 190 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Promovat
De vânzare apartament 2 camere decomandat   zona centrală, str. Domnească
8

De vânzare apartament 2 camere decomandat zona centrală, str. Domnească

Agenția Imobiliară Media Plus vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în centrul orașului, pe strada Domnească, la etajul 2 al unui bloc cu 3 etaje, reabilitat termic. Apartamentul are o suprafață totală de 63 mp, beneficiază de vedere bilaterală, iar suplimentar dispune ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

apartament de vânzare
8
2

apartament de vânzare

apartament de vânzare situat la etajul întâi decomandat renovat cu toate facilitățile, gaz lumină electrică, apă și canalizare. din zona industrială aproape de magazine școală biserică și alte necesități. Izolat termic cu izolație de 10 cm exterior. Minimul de mobilier in fiecare camer aragaz. frigider, ...

1110 EUR/m2 | 72 m2

Tecuci, Galati

Vând teren intravilan
2
2

Vând teren intravilan

Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
5

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

CASA P+M  - TEREN 1000 MP
17

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...

380 EUR/m2 | 210 m2

Vasile Alecsandri, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR
5

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR

De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare - 3 dormitoare, salon spațios, anexă și teren generos - 648 mp
10
11

Casă de vânzare cu suprafața utilă de 113 mp, ideală pentru o familie.Proprietatea dispune de, 3 dormitoare luminoase,Salon mare, Bucătărie complet utilată,Baie spațioasă. În plus, casa beneficiază de o anexă utilă cu beci pentru depozitare și sobă pe peleţi Încălzirea se face atât prin calorifere, ...