Promovat
Apartament 3 camere  într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select
15
1

Apartament 3 camere într-un Bloc de Top-Ideal pentru un Stil de Viață Select

AcasA Imobiliare propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate situat in Galati, pe Blv.Brailei, in Complex Rezidential Privilege, construit in anul 2009 unde putem regasi un ambient placut, modern si vecinatati decente. Pozitionarea imobilului prezinta avantajul unei privelisti aerisite ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Galati, Galati

Promovat
Constructie noua proiect modern finisata complet Sat Costi utilitati
10
4

Proiect modern constructie cu simt de raspundere situata in Sat Costi cu utilitati racordate AcasA imobiliare vine in intampinarea potentialilor cumparatori ce isi doresc o constructie noua, realizata cu simt de raspundere, cu o proprietate situata in imediata apropiere a orasului mai precis in Sat ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Costi, Galati

Promovat
Casa situata in zona centrala cu arhitectura Art Deco
21
3

Casa situata in zona centrala cu arhitectura Art Deco

Propunem spre vanzare o proprietate avand la baza un proiect deosebit din 1934 al arhitectului Leo Bruno Blum, o casa individuala cu arhitectura Art Deco localizata in centrul orasului, pe strada Eroilor, in imediata vecinatate a Pietii Centrale, Facultatii de Medicina si Farmacie si a Colegiului National ...

1560 EUR/m2 | 166 m2

Central, Galati, Galati

Promovat
VIZIONEAZA si NEGOCIAZA-Ap. 2 Camere Decomandat-Micro 21-bloc '84-'85
16

VIZIONEAZA si NEGOCIAZA - Pret Nou: 49 900 Euro NEGOCIABIL (Poti propune o oferta in urma vizionarii) Apartament 2 Camere Decomandat - Micro 21 - bloc '84 - '85 - Nr. Contact: Zero Sapte Patru Cinci Sase Unu Doi Patru Zero Doi De vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata de aprox. 47 m.p., ...

1062 EUR/m2 | 47 m2

Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

CASA P+M  - TEREN 1000 MP
17

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...

380 EUR/m2 | 210 m2

Vasile Alecsandri, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR
5

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR

De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare - 3 dormitoare, salon spațios, anexă și teren generos - 648 mp
10
11

Casă de vânzare cu suprafața utilă de 113 mp, ideală pentru o familie.Proprietatea dispune de, 3 dormitoare luminoase,Salon mare, Bucătărie complet utilată,Baie spațioasă. În plus, casa beneficiază de o anexă utilă cu beci pentru depozitare și sobă pe peleţi Încălzirea se face atât prin calorifere, ...