Promovat
Apartament 2 camere, 50 mp, renovat, parter – Țiglina 2 | Centrală proprie
5
1

Îți propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în cartierul Țiglina 2, la parter, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea are o suprafață utilă de 44 mp (50 mp total), fiind optim compartimentată. Un mare avantaj îl reprezintă extinderea sufrageriei în balcon, oferind ...

1428 EUR/m2 | 44 m2

Galati, Galati

Promovat
3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit
10
5

3 Camere Siderurgistilor etaj 3 imbunatatit

Agenția imobiliară Domus vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Siderurgiștilor (la intersecția cu Doja), în zona SD-uri, la etajul 3 4 al unui bloc construit în anul 1983. Apartamentul beneficiază de vedere spre Bulevardul Siderurgiștilor, oferind o panoramă ...

1243 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3
10
1

Apartament 3 camere de vânzare – Piața Centrală, etaj 3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil construit în anul 1970, cu doar 2 apartamente pe nivel. Locuința are o suprafață de 68 mp și beneficiază de vedere bilaterală. Compartimentarea este practică, iar apartamentul dispune de: * 2 balcoane * Centrală ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Promovat
Vanzare - apartament cu 3 camere, Micro 16, renovat, mobilat nou
16

Vânzare apartament cu 3 camere în Micro 16, in spate la Complex Siret – zonă liniștită și convenabilă! Detalii apartament: Compartimentare: Semidecomandat Dormitoare: 2 Grup sanitar: 1 Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 2 din 4 Orientare: Vest – apartament luminos și primitor An construcție: 1968 Caracteristici ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Micro 16, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare
10

Apartament 2 camere micro 20 de vânzare

se vinde mobilat si utilat .

1377 EUR/m2 | 53 m2

Galati, Galati

Apartament 3 camere decomandat intretinut Tiglina 2 Bd.George Cosbuc
8
4

Vă prezint o oportunitate de a achiziționa un apartament cu 3 camere, situat în cartier Tiglina 2, în apropierea Casei de cultura si Tribunal, pe Bulevardul George Cosbuc . Această proprietate decomandată, cu o suprafață de 67 mp, face parte dintr-un bloc construit în 1970, renovată in 2021 cu finisaje ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

Tiglina%252525252525252525252b2, Galati, Galati

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi
4

casă de vânzare urgent cu vie și pomi fructiferi

casă de vânzare cu dormitoare tot ce se vede an poze așa arată casa se găsește an județul Galați comuna Suhurlui

367 EUR/m2 | 150 m2

Suhurlui, Galati

Vând teren Vasile Alexsandri 1

Vând teren Vasile Alexsandri

Teren Intravilan, 1200 mp, 20 m deschidere la strada, utilitatile la stradă, lipsit de obligații, neîngrădit

1,200 m2

Vasile Alecsandri, Galati

Vând teren intravilan
2
2

Vând teren intravilan

Vand teren intravilan în comuna Mihail Kogălniceanu județul Galați 25 euro metru pătrat, negociabil, , toate utilitățile în fața terenului, pentru mai multe detalii discutam la nr de telefon

751 m2

Mihail Kogalniceanu, Galati

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |
13
6

| Casa 2 camere | Curte: 134 mp + Garaj | Strada Cezar |

Amplasare excelenta, la cateva minute de: - mall Shopping city - parc rizer - unități de învățământ, școli și facultăți Proprietatea este împrejmuită, oferind siguranță și intimitate Suprafața casă: 87mp Formata din: 2 camere, hol spațios, baie, bucătărie, magazie cu acces în pod, garaj ...

1023 EUR/m2 | 87 m2

Galati, Galati

| Casa 123 mp | Teren 273 mp |  Str. Miron Costin, Galati |
18
3

| Casa 123 mp | Teren 273 mp | Str. Miron Costin, Galati |

Casa din cărămidă renovată complet. Formată din: living open space cu bucătăria, 3 dormitoare, baie, cameră tehnică, foișor cu grup sanitar, anexă pentru depozitare Imobilul deține și un etaj nefinalizat format din: 4 încăperi, terasă Imbunatatiri: Centrala termică, Aer condiționat, izolație ...

1098 EUR/m2 | 123 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |
6

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu | Mobilat si Utilat |

Situat in aparopiere de Biserica SF. Mina Suprafata: 27 mp Etaj: 2 din 4 Centrala termica Termopan Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1981 EUR/m2 | 27 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 1 camera | I.C.Frimu, Masnita | Mobilat si Utilat |
7
2

Suprafata: 34 mp Etaj: 1 din 4 Centrala termica Termopan Aer conditionat Apa trasa separat Izolatie exterioara Se vinde mobilat si utilat cum este prezentat in poze. PRET: 53.500 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1574 EUR/m2 | 34 m2

Galati, Galati

| Vila D+P+1, 320 mp | Teren: 1120 mp | Bld. George Cosbuc |
14
1

Punct de reper: Mall Shoping City Suprafata desfasurata: 320mp Parter format din: living spatios cu acces catre terasa bucatarie 2 camere baie Etaj format din: un dormitor cu baie proprie si dressing dormitor matrimonial dormitor baie un open-space din care se face accesul intr-un dressing Demisol format ...

1156 EUR/m2 | 320 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |
5

| Apartament cu 2 camere | Micro 40 | Etaj 3 |

Suprafata: 31 mp Etaj: 3 din 4 Termopan PRET: 42.000 Euro Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne

1355 EUR/m2 | 31 m2

Galati, Galati

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |
3

| TEREN-216 mp + Casa Batraneasca | Zona: Bariera Traian |

Situat in apropiere de Complex Traian Teren: 216 mp Casa batraneasca din painta si anexa in suprafata totala de 71 mp. Toate Utilitatile Pret: 39.000 Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

216 m2

Galati, Galati

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata |
12
2

| Casa din BCA | Sat Costi | Teren: 1000 mp | Semimobilata | - Constructie 2010 din BCA, izolata termic, acoperita cu tabla tip Lindab, pod izolat cu vata minerala. Formata din: ^ living mobilat ^ 2 dormitoare ^ bucatarie mobilata si utilata ^ baie ^ garaj Utilitati: ^ gaz, ^ apa, ^ curent, ^ fosa ...

1136 EUR/m2 | 132 m2

Costi, Galati

| Apartament cu 4 camere | CENTRU, Fata pe Valuri | 77.000 Euro |
10

Suprafata: 77 mp Izolatie exterioara centrala termica 2 x aer conditionat termopan + rulouri exterioare Bucatarie mobilata Dormitor mobilat Etaj 4 Pret: 77.000

1000 EUR/m2 | 77 m2

Galati, Galati

| Apartament cu 2 camere | Mazepa 2 | Mobiliat si Utilat Complet |
8
2

Situat pe Strada Armata Poporului, langa Cofetaria Royal. Imbunatatiri: Centrala termica Aer conditionat Izolatie exterioara Etajul 8 din 8 Pret: 63.000 Euro Vedere la Dunare Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la: 0745 601 830

1370 EUR/m2 | 46 m2

Galati, Galati

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39
13

APARTAMENT 4 CAMERE MICRO 39

Va propunem spre vanzare , un apartament cu 4 camere situat in micro 39, pe strada Henri Coanda, bl.J5 , et. 4 din 4 Compartimentare se vede din schita atasata: - 3 dormitoare - living - bucatarie - 2 bai - hol - balcoane - debara Apartamentul se vinde partial mobilat ; are centrala proprie, apa trasa ...

1035 EUR/m2 | 86 m2

Micro 39, Galati, Galati

CASA P+M  - TEREN 1000 MP
17

CASA P+M - TEREN 1000 MP

Capital imobiliare va propune spre vanzare o casa cu o amprenta la sol de 117 mp, P+M , situata pe strada Viorica in satul Vasile Alecsandrii , jud. Galati Suprafata desfasurata 234 mp; suprafata teren ( proprietate ) 1004 mp Casa a fost inceputa in anul 2009 . Detalii constructive: - placa intre etaje - ...

380 EUR/m2 | 210 m2

Vasile Alecsandri, Galati

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR
5

De vanzare apartament cu doua camere Brăilei zona BCR

De vânzare 2 camere bloc 1994 69 mp balcon pe tot apartamentul etaj 2 6 lift bloc cu spatii comerciale la parter+ mezanin mobilat și amenajat mediu , centrala termica aer condiționat și electrocasnice in mare parte în garanție .

1449 EUR/m2 | 69 m2

Galati, Galati

Casă de vânzare - 3 dormitoare, salon spațios, anexă și teren generos - 648 mp
10
11

Casă de vânzare cu suprafața utilă de 113 mp, ideală pentru o familie.Proprietatea dispune de, 3 dormitoare luminoase,Salon mare, Bucătărie complet utilată,Baie spațioasă. În plus, casa beneficiază de o anexă utilă cu beci pentru depozitare și sobă pe peleţi Încălzirea se face atât prin calorifere, ...